تقلا ساعت: SPD پاک کردن شرق حوزه اجازه می دهد تا تظاهرات; جورج فلوید عمومی یادبود برگزار

Thousands of mourners showed up to The Fountain of Praise church in Houston today during a public visitation of George Floyds casket.

هزاران نفر از مردم عزادار نشان داد تا به چشمه ستایش کلیسا در هوستون امروز در یک ملاقات جورج فلوید را در تابوت. گتی ایماژ / استخر

BREAKING: فقط پس از 6:30 pm پلیس نقل مکان کرد و دور از ادامه بن بست در 11th و کاج و اجازه تظاهرات و راه رفتن در گذشته شرق حوزه. برای اولین بار در یک هفته تظاهر کنندگان اجازه داده شد تا آزادانه حرکت می کند. یک اشتباه جزئی باقی مانده در جمعیت با برخی از نشان می دهد آن را یک “تله.” سازمان در حال تشویق جمعیت به رایت کردن حوزه. جمعیت ایرانیان با آن است. ما باید بیشتر به روز رسانی در طول شب.

هزاران نفر آمد به مشاهده عمومی جورج فلوید را تابوت در هوستون امروز: Floyd—که در هوستون بخش سوم—کشته شد, یک افسر پلیس در مینیاپولیس بیش از آخر هفته روز یادبود تنظیم کردن تظاهرات در سراسر جهان خواستار عدالت و پایان خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید. برگزار شد در چشمه ستایش در شهر تنها 15 مهمان اجازه داده شد در کلیسا در یک زمان بودند و نیاز به پوشیدن ماسک و دستکش. فلوید به خاک سپرده خواهد شد در کنار مادرش Larcenia فلوید در هوستون یادبود باغ گورستان.

درک چوین این مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل در قتل فلوید خواهد شد که به قید وثیقه آزاد مجموعه جایی بین 1 میلیون دلار به $1.25 میلیون بسته به توافق به شرایط خاصی است. او برنامه ریزی شده بعدی دادگاه ظاهر است در ژوئن 29, وقتی که او را وارد مذاکرات گزارش نیویورک تایمز.

Nikolas فرناندز که گفته سوار به جمعیت معترضین و شات یکی قبل از اینکه دستگیر شده توسط پلیس دیروز برگزار شد توسط King County Superior Court به ظن حمله در درجه اول: وثیقه در اصل مجموعه ای در $200,000 سپس تغییر به $150,000 توسط قاضی آن هارپر پس از یک دوست صحبت فرناندز از طرف. غنی اسمیت جزئیات بیشتر در شنیدن در اینجا.

پلیس سیاتل بخش پاک کردن حوزه شرق: پس از یکی از خصمانه ترین و تهاجمی شب از پاسخ پلیس به تظاهرات SPD اعلام کرد تصمیم خود را برای تمیز کردن خود را در حوزه 12th و کاج. تقاطع مسدود شده است برای چند روز با مانع شدن در 11th کاج و تبدیل شدن به خط مقدم تظاهرات در کاپیتول هیل. پلیس در زمان مورد از ارزش خارج از دفتر و اقدام به ایمن سازی ساختمان به عنوان بهترین آنها می توانند.

پورتلند پلیس رئیس دفتر جامی Resch استعفا داد امروز بلافاصله موثر: پورتلند عطارد بلر Stenvick گزارش می دهد که پس از 10 روز از تظاهرات در شهر “که دیدم سنگین با استفاده از زور از PPB از جمله گاز اشک آور و دیگر عوامل شیمیایی گلوله های لاستیکی و فلفل توپ” Resch تصمیم به کناره از خود توافق. جایگزین او خواهد شد توسط PPB ستوان چاک Lovell, یک مرد سیاه پوست که قبلا به عنوان افسر منابع مدرسه در این شهرستان است. چک کردن بیشتر از Stenvick گزارش در این موضوع بیش از ما خواهر, وبلاگ اینجا.

سیاتل کشیدن صحنه است و نه با پلیس shits, تماس پال خواستار قطع بودجه دولت اداره پلیس در نامه سرگشاده: مت Baume صحبت با نامه سازمان روآن ظالم Eucalypstick و جین نمی—شما می توانید آنچه را که آنها تا به حال به اینجا می گویند. خود را کامل نامه امضا شده توسط بیش از 100 کشیدن هنرمندان—زیر است:

Councilmember ترزا-little images تماس برای شهردار Durkan به استعفا در مقابل شورای شهر: پس از شهردار ولرم و بی اثر پاسخ به SPD کشتار با گاز و استفاده از زور علیه تظاهرکنندگان بیش از ده روز از تظاهرات گزارش Nathalie گراهام. “من فکر می کنم شهردار باید ارزیابی در این لحظه” – little images گفت: “خودش بپرسید اگر او راست رهبر و استعفا دهد.” جزئیات بیشتر از آنچه رفت در جلسه شورای شهر صبح امروز در اینجا.

Puget صدا تعهد به Juneuary قوی باقی می ماند: مشتاقانه به “گسترده باران و توفانی باد.”

با وجود نگرانی های بیش از coronavirus انتقال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شروع خواهد شد میزبانی تظاهرات دوباره این ماه: او نیست لیبیایی از ماه مارس زمانی که این بیماری همه گیر اول آغاز شد به گزارش سیاسی. بدون اقدامات ایمنی و یا مکان های اعلام شده اند. “آمریکایی ها آماده برای رفتن به عقب برای اقدام و پس رئيس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. بزرگ آمریکایی باز گشت و در تظاهرات فوق العاده ای خواهد بود” گفت: مدیر کمپین براد Parscale. اوه قطعا وجود دارد برای رفتن به یک گشت اما آن را احتمالا با نام رفتن COVID-19.

عشق تقلا AM/PM?

Bon Appétit را Editor-in-Chief آدم Rapoport استعفا داد پس از یک عکس سطوح از او در brownface: نویسنده Tammie Teclemariam کشف 2013 Instagram photo سابق EIC و همسرش در آشکار قهوه ای با عنوان “من و پاپی” و “#boricua” اوایل امروز باعث داد و بیداد در میان این مجله خوانندگان و مواد غذایی رسانه ها در جامعه است. در بیانیه خود Instagram او می گوید که او را پله به “تأمل در کار است که من نیاز به انجام به عنوان یک انسان و اجازه می دهد تا Bon Appétit برای رسیدن به یک جای بهتر.”

این وحی است منجر به تعدادی از Bon Appétit را سرآشپزها و همکاران از رنگ به صحبت کردن در مورد بدرفتاری در مجله-تقدیر-Youtube نیروگاه: در خصوص Sohla ال-Waylly—یکی از BA تنها سردبیران رنگ به نظر می رسد خود را فوق العاده محبوب در کانال یوتیوب—نشان داد که او نمی پرداخت برای حضور در این کانال هر چند همه سفید دیگر ویراستاران انجام دهد. “من تحت فشار قرار دادند و در مقابل تصویری به عنوان یک صفحه نمایش از تنوع,” او می گوید. همانطور که از نوشتن این BA سردبیران و همکاران مولی Baz Priya کریشنا حوا حسن کارلا Lalli موسیقی و کریستینا Chaey آمده اند در حمایت Sohla و خواستار آن است که با سرآشپزها رنگ شود جبران عادلانه و یکسان به خود سفید همکاران.

خوب من احساس عجیب و غریب از آن زمان به گوش دادن به من Gramma لوئیس مشاوره: او همیشه به من می گفت که من نمی دانم که چگونه به احساس من باید در Miles Davis نوع آبی. شما آن را کردم, gramma. در اینجا “فلامنکو طرح.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de