تقلا ساعت: سیاتل چهارمین شب از تظاهرات; تهمت تماس تظاهرات “اعمال داخلی و ترور” پاکستان اقدام نظامی

A sign from Sundays protest in Seattle.

نشانه ای از روز یکشنبه صلح آمیز مارس در سیاتل. تعقیب می سوزد

Inslee فقط اعلام کرد او گسترش این ایالت اخراج توقف: او اعلام کرد در طول یک پايه بلند كن بادي امشب در چهارمین شب از خشونت پلیس تظاهرات. بیشتر از غریبه‘s غنی اسمیت:

همانطور که برای موقعیت خود را در تظاهرات: تا زمانی که یک خبرنگار برای جنوب سیاتل زمرد از او خواست به Inslee آدرس نیست حساب های متعدد از خشونت پلیس رفتار اسیر در فیلم بیش از آخر هفته. سیاتل دفتر پلیس پاسخگویی شمارش “در حدود 12,000 شکایات” مربوط به مامور انجام بیش از آخر هفته از جمله حوادث که در آن پلیس ظاهرا استفاده از زانو به, گردن, دارای, اسپری فلفل, جوان, کودکان, اتهام تحریک, دستگیری و پرتاب فلش چتری و گاز اشک آور به جمعیت های مسالمت آمیز معترضان مقامات اجرایی ساخته شده اند از جمله یک نقطه از ستایش. و حتی پس از خبرنگار این سوال را مطرح میکردند Inslee تنها ارائه استاندارد بدون خونریزی پاسخ مدیران دیگر ارائه داده اند: او را مطمئن خواهد بود وجود دارد یک “تحقیق کامل.” با توجه به SPD 82 نفر دستگیر شده بودند برای رویدادهای مرتبط با آخر هفته تظاهرات.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای عشق وحشی Livestream! Dan پاسخ خود را سوزاندن سوالات ارتباط زنده و تمام پول را به شمال غربی برداشت!

رئیس جمهور امروز گفت که افراد بازداشت شده در تظاهرات باید خدمت به 10 سال زندان محکوم شد.

تهمت نیز گفت: فرمانداران آنها نیاز به دریافت “بسیار سخت تر” در یک تماس تلفنی این بعد از ظهر. “شما باید به دستگیری مردم و شما باید سعی کنید مردم است. و آنها نیاز به رفتن به زندان برای آنچه آنها انجام داده ایم,” او گفت:. گوش دادن به unhinged بیهوده گویی به دست آمده توسط Daily Beast, در اینجا.

سیاتل اعلام کرد یکی دیگر از حکومت نظامی: این یکی خواهد شد از 6 بعد از ظهر تا 5 صبح تا الان. وجود اختلال در حمل و نقل. انتشار ACLU از واشنگتن مدیر اجرایی میشل طوفان به نام حکومت در سراسر واشنگتن “سرد” و گفت: “آنها برای باز کردن درب به انتخابی اجرای برنامه به طور بالقوه بزرگنمایی بسیار مضرات که معترضین و جوامع شده است خواستار رسیدگی شود برای چندین دهه است.”

در اینجا زودتر livestream از KOMO این هلی کوپتر ها: اعتراض منتقل شده است تا کاج و معترضین در حال حاضر خواستار ملاقات با Durkan در سیاتل شرق حوزه. “ما درخواست کرده اند که شهردار Durkan ملاقات ما در حوزه… نه تنها ما درخواست ما خواستار است. ما صلح آمیز است و…” گزارش هایدی با groover در یک صدای جیر جیر ،

و کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ:

و هایدی با Groover:

و:

پلیس سیاتل گروه خود را منتشر اوایل گاهشمار حوادث از روز شنبه در اعتراض: بسیاری از سوالات باقی مانده در مورد جزئیات اما در اینجا آن است.

“تلویزیون به مدت طولانی به حال یک پلیس-چشم انداز است که کمک می کند تا شکل راه بینندگان دیدن جهان, اولویت پیروزی و مبارزات پلیس بیش از جوامع در حال ای اداره.” کرکس دارای یک قطعه تا امروز در مورد چگونه در تلویزیون, پلیس, همیشه شخصیت های اصلی است. صحبت از قانون و نظم:

کروناویروس در حال رفتن به پیچیده آتش نشانی تلاش در این تابستان: “ممکن است که ما را انتخاب کنید برای خاموش کردن آتش سوزی” آتش نشان گفت: Crosscut. “همچنین ممکن است که ما را انتخاب کنید برخی از آتش سوزی قرار نیست چرا که خطر [coronavirus] قرار گرفتن در معرض بیش از حد بالا است.”

یک لحظه و نگاهی به این نوزاد جدید پانداهای قرمز (که بیشتر شبیه راکون از پانداهای اما در حال حاضر طبقه بندی شده در خانواده خود را).

PSA: همین حالا قید وثیقه جدید ایالت واشنگتن در مرکز کنوانسیون. این WSCC خواسته است برای $300 میلیون دلار کمک مالی. “بزرگترين پروژه ساخت و ساز در سیاتل تاریخچه باید ساخته شده است خانه ها, مدارس و پارک ها” می نویسد: دیوید دال برای Crosscut. “سیاتل است نه لاس وگاس و هل دادن یک بازدید کننده محور بهبود اقتصادی خطرناک است در طی چه خواهد شد به احتمال زیاد طولانی بیماری همه گیر.”

همه چیز در حال گرفتن شدید در DC: سربازان وظیفه فعال مستقر شده اند به DC.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام اعتراض به افتخار جورج فلوید “داخلی ” تروریسم””: “این عمل از تظاهرات صلح آمیز است. این اقدامات داخلی و ترور. نابودی زندگی افراد بی گناه و از ریختن خون بی گناه است و جرم به بشریت و جنایت علیه خدا.” عیسی مسیح. در حدود همان زمان به عنوان نظرات را پاک مسالمت آمیز معترضان با گاز اشک آور به طوری که رئیس جمهور می تواند ایستادن در مقابل یک کلیسا با کتاب مقدس.

چه چیزی شما فکر می کنم بایدن می گویند فردا ؟ اگر بایدن از دست می دهد و من قصد دارم به تظاهر که واشنگتن خود را از کشور و فرماندار ما که خدا مایل نخواهد بود تیم Eyman است که رئیس جمهور ما.

شوخی می کنم. مراسم آشتی ترتیب دادند.

عشق تقلا AM/PM?

به روز رسانی: دنبال غنی امشب برای به روز رسانی بیشتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de