تقلا ساعت: سیاتل Tech Bros را بیشتر $$$ از نیویورک سرمایه گذاری وارنر سهام جست و خیز کردن کوبه را ادای احترام

Category: سیاتل

A makeshift memorial to Kobe on Jan. 28.

موقت یادبود به کوبه در Jan. 28. دیوید McNew/گتی ایماژ

متجاوز Harvey Weinstein نشسته است در زندان: تقریبا. پس از گناهکار دو جنایت فیلم جنایات Weinstein شد بنا به گزارش حیرت زده کرد. “اما من گناه,,,,,” او گفت: وکلای او سه بار و پس از آن گرفته شد به Bellevue مرکز پزشکی پس از نشان دادن نشانه هایی از فشار خون بالا است. Weinstein چهره پنج تا 29 سال در زندان و محکوم خواهد شد در آوریل 11. یک قاضی دستور داد او برگزار شد و در زندان خود را تا زمان صدور حکم. کرکس مشخص شده برخی از احمقانه ترین لحظات از محاکمه از جمله Gigi Hadid به دادگاه دادند که مایل به دور از بیل کلینتون و برهنه عکس از Weinstein بدن.

آیا شما از شنیدن در مورد بازار سهام ؟ این بد است. داو آن سوم-بزرگترین نقطه رها تا به حال امروز. بدترین نمایشی سهام شامل Foxconn تکنولوژی است که وظیفه مونتاژ نهایی از اپل, اپل, و سفر و تکنولوژی های مربوط به سهام است. این coronavirus گسل. شاید ؟

مرکز شهر میسی رسما بسته: برای همیشه لطفا برای. ببینید بله عزیزم. با تشکر برای فروش closeout.

آماده برای بلومبرگ سد: از بلومبرگ تیم “قصد دارد به از بند باز کردن نقد آن را خیط و پیت کردن عملیات رسانه ای علیه برنی ساندرز در پی ورمونت سناتور پیروزی قاطع در نوادا قفقاز” گزارش CNBC. این حمله خواهد بود “multipronged” و شامل “انتشار مخالفان پژوهش است.” چیزهایی شبیه به آنها در مورد به دریافت تند و زننده به عنوان ما وارد محوری در انتخابات قبل از سه شنبه. فردا بحث میزبانی شده توسط ایسنا در چارلستون احتمالا از ویژگی های هر کس با هدف ساندرز حتی اگر میانه نیاز به سرقت از یکدیگر برای ایجاد یک ائتلاف به ضرب و شتم برن.

به ایسنا تیم به توییتر گرفت امروز به برجسته اخیر خرابکاری در دفاتر خود: من مطمئن هستم که این نمی نافرجام است.

و من— Oop.

در ضمن: بیش در برنی HQ در سیاتل.

شما تصور آن را: مردم لعنتی غنی در اطراف در اینجا. بلومبرگ گزارش امروز صبح که برآورد tech کارگران در سیاتل را به طور متوسط $5,367 هر هفته حدود 279,000 یک سال است. که 56 درصد بیشتر از میانگین نیویورک سرمایه گذاری کارگر که باعث می شود در اطراف $3,437 یک هفته.

سیاتل است و حتی بیشتر لیبرال: شنیدن که ؟ این دری مونسون ندبه در فاصله. در سیاتل “شناسایی با حزب دموکرات است که در بالاترین نقطه آن در 10 سال گذشته” می نویسد FYI پسر ژن بلک. ما 1% لیبرال تر از لس آنجلس و 1 ٪ کمتر لیبرال از سن خوزه. سان فرانسیسکو رتبه لیبرال ترین.

اگر شما می خواهید برای دیدن Kanye West رفتن به: کودی وایومینگ? در نیویورک تایمز منتشر شده از ویژگی های عالی در Kanye زندگی در شهر کوچک کودی. او بسته بندی شده تا بسیاری از عملیات خود را و آنها را نقل مکان کرد وجود دارد و “امیدوار است این شهر خواهد بود برای او چه دیتون اوهایو بود برای برادران رایت.” اگر چه به عنوان بار در نت:

در چند سال گذشته Kanye اعلام کرده است بسیاری از برنامه های. که او می خواهد برای شروع یک کلیسا است. که او قصد دارد به رئيس جمهور برای اجرا در سال 2024. که او را اختراع یک روش برای autocorrecting شکلک. که او با هدف طراحی مجدد استاندارد آمریکایی خانه. که او ممکن است از نظر قانونی تغییر نام خود را به “مسیحی نابغه میلیاردر Kanye West” برای یک سال.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

می توان آن را سخت با Kanye غرب برای جدا کردن بتن قصد دارد از جوک خیالات و یا عجیب و غریب آرمان. در حال حاضر مردم از کودی باید صبر کنید و ببینید که چه توسعه.

کمی microplastics قصد کشتن ما همه ؟ میشوند در همه جا—”از آب به جرات ماهی و مدفوع از سمور دریایی و نهنگ قاتل” گزارش AP. و در عین حال ما واقعا نمی هر گونه ایده در این microplastics آیا به حیوانات و یا انسان است. در این هفته حدود پنج-ده microplastics محققان جلسه در برمرتون را امتحان کنید و آن را کشف کردن.

اجرا برای برخی از بافت ها: کوبه و Gianna برایانت “جشن زندگی” امروز اتفاق افتاده است و این یک doozy. این مراسم شامل سخنرانی از برایانت بیوه, ونسا و همچنین مایکل جردن و شکیل اونیل. بیانسه انجام شده است. بنابراین Christina Aguilera and Alicia Keys. برخی از برجسته برداشت توسط کرکس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im