تقلا ساعت: سیاتل سمفونی به طور موقت Furloughs 88 نوازندگان چک کردن این خرس پاندا-حمایت

All they needed was a little pandemic to get in the mood.

همه آنها نیاز به یک کمی همه گیر برای دریافت در خلق و خوی. حسن نیت ارائه میدهد از اقیانوس پارک باغ وحش

ما از دست رفته این خبر دیروز در ما رفیع دور-یو پی اس اما دو پانداهای غول پیکر زندگی می کنند که در اقیانوس پارک وحش در هنگ کنگ موفق به جفتگیری برای اولین بار. اخبار اعلام شد در این اطلاعیه مطبوعاتی از باغ وحش که اعلام کرد: “این اولین بار است که پس از موفقیت دو پانداهای غول پیکر شروع به تلاش در طبیعی جفت گیری یک دهه پیش از طریق آن پارک امید را به هنگ Kongers هیجان انگیز بارداری اخبار بعد از این سال در حالی که بیشتر کمک به حفاظت از گونه های آسیب پذیر.” همه این doofs مورد نیاز بود کمی حریم خصوصی!

گرفتن آخرین COVID-19 روز رسانی و سرفصل های: Riiiiiiiiiight اینجا.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

یک “فرد درگذشت پس از گزارش جهش” خاموش پایک پل هوایی در I-5 شب گذشته در نزدیکی مرکز کنوانسیون: “فرد کاهش یافت و زده بود توسط وسایل نقلیه” می نویسد: کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ “و درگذشت و در صحنه است.”

نظر سنجی فقط بسته در ویسکانسین که در آن رای دهندگان مجبور به انتخاب بین حفاظت از سلامت خود یا حفظ حضور خود را در دولت است. برای دولت ریاست جمهوری اولیه به نظر می رسد بایدن گسترده ای منجر شود بیش از Sanders. بیشتر مهم برای Wisconsin: تاپیک به شدت مورد اعتراض دادگاه عالی ایالت صندلی برای grabs.

“این بسیار ناعادلانه است. هیچ راهی وجود دارد که وجود دارد باید هزاران نفر از مردم در طول یک بیماری همه گیر و پنج مکان”: در میلواکی وجود دارد تنها پنج رای گیری در مکان های باز. خطوط در سراسر کشور بسیار طولانی:

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید دموکراتها فشار برای به تعویق انداختن ویسکانسین اولیه بود و همه در مورد او: نه همه گیر.

هنگامی که ما به دیدن نتایج از ویسکانسین اصلی ؟ نه تا مارس 13. دولت را به کمیسیون انتخابات دستور داده است تا کارمندان شهرداری برای برگزاری نتایج تا آن تاریخ با توجه به یک دادگاه فدرال حاکم است. وجود دارد ناچار خواهد شد تماس های که نتایج خواهد شد نامشروع با توجه به انتخابات را شرایط.

این چیست ؟ قرار دادن شکل Newtons spon باهم هنگامی که وجود دارد یک بیماری همه گیر می افتد این است که یک استراتژی, من حدس می زنم.

این مخبر است برخی از راهنمایی در مورد چگونگی جو می توانید خود را بد پادکست بهتر: او باید یک شرکت میزبان! (من فکر نمی کنم این راه حل به هر جو بایدن مشکل می تواند پر کردن اتاق و منحرف کردن اذهان از جو.) او باید با زوم! (راستش مشاوره خوب برای همه ما است.) بیش از یک نشان می دهد یک هفته! (این مقاله همچنین دارای یکی از بهترین خطوط باز تا کنون: “در صبح روز دوشنبه جو بایدن عبور از یک آستانه هزاران podcasters هرگز: او ساخته شده یک قسمت دوم.”)

Opera افسانه Andrea Bocelli انجام خواهد شد یک کنسرت در یکشنبه عید پاک در داخل خالی کلیسای جامع Duomo در میلان. از آن خواهد شد livestreamed در یوتیوب در 10 AM PST و 7 بعد از ظهر ایتالیا-زمان.

دیزنی ممکن است بررسی متوسط از مهمانان ورود به پارک خود زمانی که آنها بازگشایی می گوید به زودی-به-می شود-سابق دیزنی مدیر عامل Bob Iger. او به نظر در مصاحبه با بارون.

برای سالها من می خواستم برای کشتن,ایمیل, اما این نوآوری ممکن است بازی را تغییر دهید: “ادیسون نرم افزار در حال آماده سازی برای راه اندازی OnMail جدید سرویس ایمیل است که به شما اجازه می دهد که وارد صندوق پستی خود را.” شما می توانید با ثبت نام اولیه برای دسترسی به این سرویس در اینجا.

بیشتر اخراج: سیاتل سمفونی است furloughed سه چهارم از کارکنان آن از جمله آن 88 نوازندگان. Pivoting از موسیقی به املاک و مستغلات: Redfin گذاشته 7 درصد از کارکنان آن و furloughed صدها نفر از عوامل امروز.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

MSNBC میزبان را سوال که چرا این شبکه در ادامه به هوا تهمت روزانه جلسات زندگی می کنند: افزایش تعداد روزنامه نگاران و رسانه های سازمان از جمله KUOW تصمیم گرفته اند برای جلوگیری از پخش مغلوب ساختن پیشی جستن جلسات بدون واقعیت-چک کردن آنها را به خاطر آنها درهم و برهم shitshows. صبح روز سه شنبه, MSNBC را صبح جو میزبان جو Scarborough سوال شبکه به طور مستقیم: “اگر شما بخواهید رئیس جمهور یک سوال از او نمی خواهید برای پاسخ به او فریاد شما پایین حرکت می کند و به شخص دیگری که بخواهید یک سوال ساده تر. پس چرا ما نگه کسانی که کنفرانس های مطبوعاتی? چرا ما حمل همه آنها را زنده دو ساعت هر شب؟” این سوال خوبی است.

من می خواهم برای پایان دادن به روز با برخی از اخبار شخصی: به نظر می رسد هر کسی می تواند سوت.

BREAKING: هرگز به ذهن من حدس می زنم ما باید یکی دیگر از به روز رسانی. دمار از روزگارمان درآورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de