تقلا ساعت: سیاتل شورای شهر می گذرد پلیس اصلاحات لوایح DEFANG DURKAN تاخیر مراسم اسکار

What the alley behind the East Precinct currently looks like.

چه کوچه پشت شرق حوزه در حال حاضر به نظر می رسد. CB

آنچه که در خرد امشب ؟ هیچ پلیس Co-op رشد به بیش از بسیاری از کجا 11th, خیابان ملاقات کاج. کوچه پشت در شرق حوزه همچنان به پر کردن تا با برچسب زدن و نقاشی های دیواری. چند گروه نژادی از افتخار پسران نشان داده اند و یک زن با آنها فریاد که قاتل واقعی از مردم سیاه و سفید است که سقط جنین. من رها کردن چند عکس در طول این اخبار شب ، من نیز پس از یک ماه مارس از ریز ریز کردن به غرب حوزه که قرار است به اتفاق می افتد در اطراف 7:30 pm.

مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به حکم دادگاه عالی امروز:

حمایت

سیاه و Latinx ترانس زنان منجر به شورشهای استون وال در برابر خشونت پلیس

واشنگتن ثبت یکی دیگر از 324 جدید کروناویروس موارد امروز: به ارمغان می آورد که تعداد کل موارد به 26,158 و 1,221 مرگ و میر. حدود 4.7 درصد از افراد مبتلا COVID-19 در واشنگتن درگذشت.

This is also in the alley behind the East Precinct.

این هم در کوچه پشت شرق حوزه. CB

مت شیا ممکن است در حال اجرا برای انتخاب مجدد در واشنگتن در مجلس نمایندگان اما او هنوز در تلاش برای رسیدن شرقی واشنگتن به جدایی از دولت است. “شیا می گوید او می خواهد برای قرار دادن در این موضوع در رای گیری برای این عقرب در هر شهرستان در شرق واشنگتن” یادداشت KOMO.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم در مورد قتل Rayshard بروکس توسط آتلانتا پلیس از طریق مخبر. 27-نوجوان سیاه پوست کشته شد در شب جمعه. در اینجا چیزی است که در ابتدا اتفاق افتاده است:

مدت کوتاهی پس از 10:30 p. m. در شب جمعه دو Atlanta, افسران پلیس, Devin برازنان و گرت Rolfe — که هر دو سفید — در پاسخ به شکایت که یک مرد بعد از شناسایی به عنوان 27 ساله Rayshard بروکس خواب بود در ماشین خود و مانع دیگر وسایل نقلیه در درایو-از طریق خط یک وندی رستوران در خیابان دانشگاه در جنوب غربی آتلانتا. به گزارش اداره گرجستان از تحقیقات است که تحقیق در مورد تیراندازی ماموران به بروکس یک آزمون هوشیاری که او گفته نشد. این GBI می گوید که هنگامی که ماموران سپس به دستگیری بروکس او “مقاومت و مبارزه در گرفت” باعث شد یکی از افسران به استقرار خود اسلحه تیزر. بروکس قادر بود برای به دست آوردن این تیزر قبل از تلاش برای اجرای دور با توجه به GBI و سپس “افسران دنبال بروکس در پا و در جریان تعقیب بروکس تبدیل شده و با اشاره تیزر در این افسر. افسر شلیک سلاح خود را قابل توجه بروکس.”

از نیویورک تایمز تا به تجزیه و تحلیل عمیق از همه در دسترس فیلم: اینجا.

که وندی سوخته بود پایین که احتمالا شما را دیدم بیش از آخر هفته آنلاین.

Signs around CHOP declare its new name, which stands for Capitol Hill Organized Protest, although some disagree with the new name.

نشانه های اطراف CHOP اعلام نام جدید خود را که مخفف کاپیتول هیل سازماندهی اعتراض اگر چه برخی از مخالفت با نام جدید. CB

می گویند نام او: به همان اندازه نگران کننده این هفته به ارمغان آورد اخبار از مرگ Oluwatoyin Salau یک جوان 19 ساله سیاه زندگی ماده فعال که گم شده بود در تالاهاسی ، بدن او پیدا شد همراه با قربانی دیگری, Victoria, سیمز, 75, یک AARP داوطلب. هر دو مرگ قرار گرفت به قتل. از نیویورک تایمز:

خانم Salau گذشته دیده می شد در ژوئن 6, به گفته پلیس و دوستان و فعالان دیگر نگرانی در مورد خوب بودن و پس از او نوشت: تعدادی از نگران کننده پست در توییتر آن روز که در آن او توضیح داد که در حال تجاوز جنسی توسط یک مرد که تا به حال ارائه شده او یک آسانسور و جایی برای اقامت.

او به تازگی به دست آورده توجه به عنوان برجسته صدا در تظاهرات در تالاهاسی پس از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس منجر به ملی حساب بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس. فیلم های ارسال شده به رسانه های اجتماعی نشان داد خانم Salau ساخت مهیجی سخنرانی در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

The SDOT-provided potra-potties have new tattoos.

این SDOT-ارائه porta-potties جدید خالکوبی. CB

یک هولناک روند: به یاد داشته باشید زمانی که نیکولاس فرناندز سوار به demontrators و قهرمان دن گرگوری در کاپیتول هیل آخرین یکشنبه ؟ که شخم-ماشین-به-جمعیت حرکت یادآور Charlottesville حمله در سال 2017 اتفاق می افتد دوباره و دوباره. به واشنگتن پست محاسبه شده است که وجود دارد “حداقل 19 نفر در چند هفته گذشته که در آن شاهد یا پلیس می گویند وسایل نقلیه غیر نظامی رانده شدند از طریق تظاهرات گسترده پس از مارس 25 مرگ جورج فلوید.”

و در اینجا Nathalie گراهام با برخی از به روز رسانی از سیاتل شورای شهر:

سیاتل شورای شهر به تصویب پلیس اصلاحات صورتحساب امروز: چه کسی می گوید بوروکراسی است ، روز دوشنبه طی یک جلسه شورای سه پلیس-اصلاحات نوع قوانین به اتفاق آرا تصویب شد. در اینجا اجازه بدهید هر کدام از آنها خود به خود lil blurb.

بیشتر chokeholds: Kshama Sawant قانون منع اداره پلیس سیاتل با استفاده از chokeholds تصویب به اتفاق آرا. Spike تاکید کرد که هر چند قانون مهم بود که آن را “حداقل. بسیاری از شهرستانها ضد سبد قوانین. یکی از کسانی که در شهر نیویورک بود, یک سبد بان هنگامی که یک افسر NYPD به کشته شدن اریک گارنر با یک سبد در سال 2014.

یکی از بزرگ: Spike تا به حال یک دوم لایحه که به تصویب رسید. این یک ممنوعیت SPD از داشتن, خرید, اجاره, ذخیره سازی و یا با استفاده از کنترل جمعیت سلاح. Whew بحث در مورد گسترده است. این قانون می آید بر روی پاشنه از شهردار جنی Durkan را مزخرف گاز اشک آور بان و دو هفته به طور موقت سفارش محدود (TRO) موفق شد در یک دادگاه فدرال مورد (که هر دو تعقیب و من با درگیر) که محدود SPD استفاده از “کمتر کشنده” سلاح. در حالی که وجود دارد برخی از گفتگو در مورد این Spike لایحه به تاخیر افتاد و درام بیش از یک راه گریز-y متمم در نهایت آن را تصویب به اتفاق آرا و بدون هر گونه گریز-y اصلاحات. اما آن را نمی گوید چه اتفاقی می افتد به سلاح های که SPD صاحب در حال حاضر. آنها هنوز هم از لحاظ فنی مجاز به داشتن آن.

ما نمی توانیم فراموش عزاداری باند: Councilmember لیزا Herbold فرستاده شده قانون نیاز به SPD افسران به نشان می دهد خود را نشان اعداد در همه زمان ها و پوشش آنها را با یک عزاداری باند. SPD رئیس کارمن بهترین قبلا دستور داد این تغییر اتفاق می افتد اما در حال حاضر با Herbold قانون (که همچنین تصویب به اتفاق آرا) آن را نوشته به شهر قانون است.

جداگانه توجه داشته باشید: این شورا با تصویب قانون است که به تحویل مواد غذایی فرفره کارگران حق بیمه پرداخت پس از آنها اساسا کار به عنوان خط مقدم کارگران در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

با تشکر از ناتالی!

یک op-ed در سیاتل تایمز: ای بابا مردم غرب سیاتل پل اضطراری مانند آن عمل می کنند

کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ بزرگ سری عکس های Alex Garland از روزهای اخیر در ریز ریز کردن.

The green “Welcome to Capitol Hill Autonomous Zone” sign sits cut in half near the East Precinct.

سبز “خوش آمدید به کاپیتول هیل خودمختار منطقه” نشانه های نشسته در نیمه قطع در نزدیکی شرق حوزه. CB

این 2021 اسکار خواهد بود با دو ماه تاخیر به دلیل coronavirus. بعد از مراسم اسکار برگزار خواهد شد در آوریل 25, 2021.

عشق تقلا AM/PM?

Coronavirus موارد پررونق در برخی از ایالت از جمله آریزونا و تگزاس و فلوریدا. در سراسر فلوریدا, میله ها و کسب و کار نیاز به تعطیل به عنوان کارکنان تست مثبت برای کوروناویروس. مادر و دوست پسر خود زندگی می کنند که در سنت پیت در حال قرنطینه به مدت یک هفته آنجا که مردم آنها را با کار در حال تست مثبت است.

“ابر جنگ” خشم در: آمازون قصد دارد در باز کردن یک 111,000 فوت مربع اتاق برای بیش از 600 Amazon Web Services کارگران چند مایل در خارج از مایکروسافت ستاد در ردموند در سال آینده. ترجمه مایکروسافت آمازون و گوگل در یک مشهور “جنگ” بیش از cloud computing.

Aubreanna Inda خود را از دست داده پالس پس از ضربه با فلش-bang توسط SPD در اوایل صبح روز دوشنبه هفته پیش در طولانی ترین رویارویی هنوز در کاپیتول هیل. او دوره نقاهت و هنوز هم معترض و او نیز ثبت یک بیانیه به عنوان بخشی از یک طرح دعوی در دادگاه از Black Lives Matter-King County برابر شهر سیاتل. (غریبه‘s Nathalie گراهام است که شاکی در این پرونده و همچنین پرونده اعلام شهادت به آنچه که اتفاق افتاده است شب Inda خود را از دست داده پالس.) “آنها می تواند به توقف قلب من از ضرب و شتم یک بار, اما آن را نمی خواهید به توقف این علت در همه” Inda گفت سیاتل تایمز‘ سیدنی Brownstone. در اینجا تصویری از این حادثه که در آن شما می توانید ببینید Inda گرفتن آمار در دوم تعبیه شده صدای جیر جیر:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de