تقلا PM: “راجر سنگ است که در حال حاضر یک رایگان مرد!”

He may look vanilla, but you just know this guy is kinky.

او ممکن است نگاه بسیاری از سایه وانیل, اما شما فقط می دانم که این مرد گره خورده. جاشوا بلانچارد/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل حکم و بتمن تبه کار راجر سنگ: سنگ به اعدام محکوم شد هفت جنایت و جرایم از جمله شاهد دستکاری و دروغ گفتن به محققان. او روز دور از گزارش به یک زندان فدرال به خدمت 40-ماه مدت. کاخ سفید در بیانیه ای اعلام اجرایی اعطای عفو می خواند که مانند مغلوب ساختن پیشی جستن, خوراک توییتر به پایان می رسد با یک علامت تعجب: “راجر سنگ است که در حال حاضر یک رایگان مرد!” لذا خوشحال نیست در مورد آن!

که شما سر و مورد آخر این هفته به یاد داشته باشید: واشنگتن COVID موارد در حال افزایش است. دولت را تایید کرد 637 جدید کروناویروس موارد امروز از جمله 15 مرگ و میر بیشتر.

“اگر ما به مقابله با [COVID-19] آن را به مقابله با ما”: کسانی که تلخ کلمات از King County بالا سلامت رسمی امروز. من فکر می کنم ما نیاز به متوقف کردن نگرانی بیش از دولت را مرحله به مرحله بازگشایی و بازگشت به hunkering پایین. تماشا و گوش دادن به کارشناس محلی در اینجا:

برخی از وضوح در واشنگتن امن شروع به برنامه ریزی در مورد سرگرمی های زنده در رستوران ها و بارها: “دستورالعمل جدید می گویند اجرای زنده در رستوران ها و کافه ها مجاز نیست تحت فازهای 2 و 3.” چیزهایی مانند کشیدن و کمدی باید صبر کنید تا زمانی که فاز 4 برسه. که من حدس می زنم زمانی خواهد آمد که… در سال آینده ؟

ترجمه: 34-سال-پیر مرد ونکوور با هیچ شرایط اساسی می میرد از coronavirus

خورشید کمربند غرق شدن توسط COVID-19: و فرمانداران را انجام نمی گه. از ایسنا:

روز پنجشنبه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ارائه شده هیچ محدودیت های جدید به عنوان فلوریدا پیوست تگزاس و کالیفرنیا در گزارش ثبت مرگ و میر. آریزونا دولتی mlb وعده داده شده بیشتر تست و محدود رستوران ظرفیت پس از آن دولت اعلام کرد که اکثر موارد در شش روز. در می سی سی پی که در آن بسیاری از قانونگذاران مقاومت کرده بود با پوشیدن ماسک در کنگره 26 از آنها آزمایش مثبت از جمله رهبران هر دو قوه مقننه و گاز ،

جدید ایالات متحده ویروس موارد صدر 60,000 در روز دوشنبه با ملی مجموع بالاتر از 3.1 میلیون نفر است. و در کشورهای که در آن بیماری با شدت گرفتن یک کابوس فلج آمار موسسات پر کردن با بیمار و در حال مرگ. کوین اشنايدر پزشک اورژانس در مسا نزدیکی ققنوس گفت: بيماران جاری شدن سیل در از دیگر بخش های آریزونا و تا آنجا که نیومکزیکو به عنوان کوچکتر بیمارستان در نزدیکی نقطه اشباع.

فلوریدا است که هنوز هم با میزبانی جمهوریخواه در ماه اوت: رژیم صهیونیستی است. DeSantis می گوید ماه آینده در جکسون خواهد بود “در یک محیط امن.” مطمئن شوید که ارسال تمام جمهوری خواهان به فلوریدا.

در رابطه با کنوانسیون تهمت می گوید: “نگاه ما بسیار انعطاف پذیر است. ما می توانم در یک مقدار زیادی از همه چیز. اما ما بسیار انعطاف پذیر است.”

آن را خیلی دیر دریافت کردن: ویکتوریا گیر است به حالت تعلیق خدمات تا آوریل سال 2021 با توجه به آمریکایی ویروس. وجود دارد می رود من طرح B.

واشنگتن AG باب فرگوسن تحت پیگرد مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره: این بار آن را بر روی قوانین جدید فدرال که ممنوعیت دانشجویان بین المللی که به طور کامل آنلاین دوره بارهای از ایالات متحده است. فرگوسن در تلاش است تا به طور موقت مهار منظور که بلوک منظور از در نظر گرفتن اثر در ژوئیه 15.

Facebook با توجه به تبلیغات سیاسی خاموشی در پیش از سال 2020 انتخابات: “پتانسیل بان است که هنوز هم تنها بحث شده و هنوز نهایی شده است” می نویسد: بلومبرگ.

من فکر می کنم وجود یک گلوله برفی شانس در جهنم آنها در واقع انجام این کار به طور موثر: غریبه سردبير الی ساندرز (که در مرخصی تا اوت) گزارش کرده است برای سال ها در مورد چگونگی “Facebook رفت راست بر فروش محلی تبلیغات سیاسی در واشنگتن با وجود آن قرار است بان کی مون در چنین تبلیغات است.” Facebook را مجبور به ایجاد تغییرات ساختاری مهم برای ایجاد این اتفاق می افتد — هر دو در آن طراحی محصول و نیروی کار خود را. این شرکت موفق به نشان دادن آن است که قرار دادن منابع به حل این عظیم و پیچیده مشکل حتی زمانی که توسط قانون مورد نیاز. یکی دیگر داوطلبانه ممنوعیت کار نخواهد کرد.

پشتیبانی غریبه

به روز رسانی در زندگی من: به عنوان نیکولاس جعار یک بار گفت: فضایی است که فقط سر و صدا اگر شما می توانید ببینید.

آمازون را ممنوع کرده است Infinite از گوشی های تلفن کارکنان: این megasupercorporation نقل از نگرانی های امنیتی. اگر بزوس و تهمت می رویم پس از Infinite که نمی تواند خوب برای Infinite. حتی با یک سابق بالا دیزنی exec خود را به عنوان مدیر عامل.

و من oop— “تقریبا پنج ساعت بعد آمازون معکوس دوره آموزشی گفت: ایمیل برای کارگران ارسال شد در خطا است.” در حال حاضر آنها می گویند هیچ تغییر سیاست های خود را. Hm.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de