تقلا ساعت: ق کشش و یوتیوب ممنوعیت برخی از نژادپرستان; طلایی دولت قاتل پنجه نرم می کند گناه

Your move, Twitter.

حرکت خود را به توییتر. گتی ایماژ برای کمدی سنترال

ق و کشش سرکوب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مربوط به جوامع: امروز Reddit ممنوع The_Donald subreddit یک جامعه بیش از 790,000 neckbeards اختصاص داده شده به تهمت های تبلیغاتی به این دلیل که گروه “همواره شکسته قوانین خود را با اجازه دادن به مردم برای هدف قرار دادن و آزار و اذیت دیگران با سخنرانی نفرت” به گزارش نیویورک تایمز. ق می گوید این ممنوعیت در حدود 2000 جوامع مختلف سیاسی جوامع از جمله subreddit متمرکز dirtbag چپ پادکست “تجاري تله خانه.” Twitch به طور موقت به حالت تعلیق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کانال (او در حرکت یا کشش ناگهانی ظاهرا) برای “نفرت انجام شده است.” این بار نوشت که کشش را تعلیق به نظر می رسد “اولین عمدی تعلیق یکی از آقای تهمت حساب های رسانه های اجتماعی.”

در ضمن یوتیوب بوت چند سفید گفت: این ممنوعیت شامل ریچارد اسپنسر.

حمایت

حبس آنلاین جشنواره فیلم در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا! دست livestream? سازمان دیده بان شگفت انگیز فیلم کوتاه از مردمی قفل کردن و گرفتن خلاق!

ایران با صدور حکم بازداشت برای مغلوب ساختن پیشی جستن: موفق باشید!

جزئیات بیشتر در این صبح زود تیراندازی در ریز ریز کردن: دو نوجوان بودند مظنون به رانندگی یک جیپ چروکی SUV به ریز ریز کردن حدود ساعت 3 صبح به شدند و سپس با گلوله “چند ناشناس مردم” در سیاتل تایمزبا یک 16 ساله بودن کشته و 14 ساله به شدت مجروح شدند. هر دو سیاه و سفید. “مردم در صحنه گفت: این خودرو بود که به ضرب گلوله در نزدیکی اردوگاه شده بود قبلا دیده در صبح باز کردن آتش سوزی در چادر در کال اندرسون” یادداشت کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ.

David Lewis, یک سازمان در ریز ریز کردن اعتبار سنگر سمت چپ توسط SDOT با صرفه جویی در اعتراض ها زندگی می کند به عنوان آنها را متوقف SUV از رانندگی به مردم است. SPD رئیس بهترین اختلاف نظر در مورد موانع ارائه ایمنی: “چندین نفر مجروح شدن و صدمه دیده است و ما نیاز به انجام کاری درباره آن.” بیشتر از سیاتل تایمز در اینجا.

کرکس دارای یک لیست مداوم پیگیری تمام blackface قسمت های حذف شده از خدمات جریان تا کنون از جمله مالش, 30 Rock, it’s Always Sunny in Philadelphia, دختران طلایی… همچنین…

روسیه ارائه شده شبه نظامیان افغان نعمت برای کشتن نیروهای آمریکایی و مقامات: The New York Times گزارش می دهد که تهمت بود با همتایان اروپایی خود در مورد این خبر در اواخر ماه مارس است. به نظر می رسد او هیچ چیز نیست. این خبر موجب دور از انتقاد بیش از آخر هفته. در اینجا بایدن: “تمام خود را در انتخابات ریاست جمهوری شده است یک هدیه به پوتین, اما این است که فراتر از رنگ پریده است. این یک خیانت از مقدس ترین وظیفه ما خرس به عنوان یک ملت برای حفاظت و تجهیز نیروهای ما هنگامی که ما آنها را ارسال را به راه آسیب است.”

جدید کروناویروس جهش گسترده است و دانشمندان گمان می کنند آن را به تولید بالاتر بار ویروسی: مردم با این “G” نوع (“G” برای گلیسین) نیست معتقد به تبدیل شدن به بیشتر بیمار از مردم با آلوده اصلی COVID-19 ژنتیکی امضا اما “تعداد فزاینده ای از دانشمندان نگران هستند که [این جهش] ساخته شده است که این ویروس بیشتر مسری” گزارش واشنگتن پست این صبح است. بسیار برای شکستن تابستان از COVID!

واشنگتن جمعیت در حال رشد: در سال گذشته دولت رشد کرده 109,800 ساکنان 1.5 درصد افزایش یافته است. سیاتل رشد 13,800 مردم به 761,100. دولت به عنوان یک کل است که بیش از 7.6 میلیون نفر است. 76 درصد از رشد کلی بود با توجه به مهاجرت از مناطق دیگر, 24 درصد از تولد پیشی مرده.

Bloodworks غربی به شدت نیاز به خون دوباره: “در تابستان است که همیشه یک چالش زمان برای جمع آوری خون و در حال حاضر با این بیماری همه گیر کاهش کمک های مالی تامین است و در حال حاضر در نقطه ای که در آن موجودی که بیشترین نیاز گروه خونی به سرعت در حال نزدیک شدن به بحرانی و اضطراری سطح معنی شدید خون کمبود جلوتر از ما بدون اقدام جامعه” گفت: Curt بیلی Bloodworks غرب, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت در یک مصاحبه مطبوعاتی تحت فشار قرار دادند و امروز. آنها می خواهند شما را به یک قرار ملاقات ASAP! من اهدای فردا بعد از ظهر. من فقط باید به دروغ در مورد من برو به برنامه.

صرفه جویی در دریا گاو: در حالی که برخی از فلوریدا بود تعطیل با توجه به COVID-19 قایق رمپ باقی مانده افتتاح شد. محققان فکر می کنم این منجر به افزایش در قایقرانی فعالیت است که منجر به افزایش در گاو دریایی مرگ و میر. آنها افزایش یافته است 20 درصد از آوریل تا مارس در مقایسه با سال گذشته است. بیشتر وجود دارد:

“من مشغول به کار در این حدود 50 سال” [آبزی زیست شناس پاتریک رز] گفت. “ما بسیاری از گوسفند آبی امروز از ما تا به حال پس از آن. اما ما لزوما باید یک جمعیت در حال رشد. ما در حال تداوم برابر ظرفیت زیستگاه از لحاظ غذا و آب گرم عرضه است. ما از دست داده و ده ها هزار هکتار از seagrass بیش از دهه گذشته است. این نیروگاه که در حال حاضر عرضه مصنوعی آب گرم نیز بسته شدن در سال های آینده ما مبارزه برای محافظت از طبیعی چشمه های آب گرم زیستگاه همه بیشتر مهم است.”

شما با داشتن یک زندگی بحران ؟ می خواهم به سعی کنید چیزی جدید است ؟ یک دانشگاه اهدا کرد اولین-همیشه نینجا مطالعات درجه. Heads-up: “ما بسیاری از سوالات از خارج از کشور اما من به یک چیز می گویند: این دوره آموزشی برای یادگیری در مورد نینجا برای تبدیل شدن به یکی.”

“دولت طلایی قاتل” التماس کرد گناه را به 13 قتل و جنایات دیگر: 74 ساله در یوسف جیمز دی آنجلو جونیور اعتراف به جرم ولگردی و قانونی شکنی که “است که به سادگی متناوب شامل 13 قتل و تقریبا 50 تجاوز” گفت: یک دادستان برای این مورد است. دی آنجلو درخواست مقابله امان او را اام. او را در خدمت زندگی در زندان بدون آزادی مشروط.

برادوی خواهد ماند بسته برای بقیه سال: که در برادوی به عنوان در BRooAAAADWaAY نه برادوی در خیابان که در آن شما می توانید غذا خوردن Tacos Chukis و که در آن من یک بار دیدم یک استخر خون در کنار یک استخر گه.

بیش از 285 کودکان آمریکا را توسعه داده اند که جدی بیماری التهابی متصل به COVID-19: آن است که غیر معمول و مرگ و میر بسیار نادر است اما این بیماری می تواند به شدت تاثیر یک بچه قلب و کلیه و ریه ها و یا پوست. آن را نیز به طور نامتناسبی اثرات لاتین و سیاه و سفید از کودکان و پسران اغلب در اطراف سن 8.

واشنگتن تایید اضافی 501 جدید COVID-19 موارد امروز: این بدان معناست که ما تا به حال 32,253 COVID-19 موارد و 1,320 مرگ و میر در واشنگتن است.

آمازون به پایان رسید خطر پرداخت در آغاز ماه ژوئن: اما آنها قصد پرتاب خود را در خط مقدم کارگران چند صد دلار به عنوان پاداش. هیپ هیپ هورا.

عشق تقلا AM/PM?

این SLU غذاهای کل کارگران که می گویند آنها لگد توسط مدیریت برای پوشیدن BLM ماسک را آغاز کرده اند یک طومار خواستار:

1) آزادی بیان: مناسب برای نشان دادن همبستگی با BLM بدون تلافی.

2) پرداخت از حقوق از دست رفته کارگران را که از دست رفته شیفت برای حمایت از BLM

3) رهایی فروشگاه از نگهبانان مسلح

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net