تقلا ساعت: مردم ازدواج در حیوانات عبور از رفتن به مدرسه در کمیته مبارزه با سانسور و بریتنی اسپیرز می داند که یک چیز یا دو مورد قرنطینه

This is where we live now.

این جایی است که ما زندگی می کنند در حال حاضر. نینتندو

به دنبال آخرین COVID-19 روز رسانی? ما رو شما پوشش داده شده در اینجا.

قانون اساسی از سیاتل دموکراسی کوپن برنامه “در حال حاضر حل و فصل” گفت: سیاتل دادستان شهرستان پیت هولمز در یک مصاحبه مطبوعاتی پس از دیوان عالی ایالات متحده کاهش یافته است به شنیدن یک چالش به برنامه است. “من خدا را شکر در این مبارزه است و افتخار ما موفقیت چشمگیر در دادگاه” هلمز ادامه داد. دو سیاتل صاحبان اموال کرده بود شکایت کرد و بیش از این برنامه ادعا “این کوپن تا به حال نقض قانون اساسی خود حقوق مربوط به آزادی بیان را با وادار کردن آنها را از طریق مالیات خود را به دلار—برای حمایت از نامزدهای آنها نمی مانند” می نویسد: Daniel Beekman برای سیاتل تایمز.

در این نگاه شخص لاف زدن در مورد آزادی: در حال حاضر نیست زمان مناسب مرغک.

هفته گذشته اینترنت بایگانی خود را اعلام کرد “اضطراری ملی کتابخانه” است که گسترش دسترسی به بیش از یک میلیون کار می کند. این مشکل ؟ نویسندگان و ناشران می گویند این دزدی دریایی.

در جهان است که نگه می دارد توفنده ویدئو ارتباطات برنامه زوم همچنان به افزایش می یابد. گلدمن ساکس فکر می کند آنها به بزرگنمایی بیش از حد بالا است.

Coronavirus نیز خبر خوبی برای صنعت بازی: بازی فروش شده اند خونتان. نینتندو سوئیچ به تازگی منتشر شده Animal Crossing: New Horizons تبدیل به یکی از پرفروش ترین بازی های ویدئویی در تمام دوران در ژاپن است. آن را فروخته 1.88 میلیون نسخه فیزیکی در سه روز اول در نینتندو از بازار تنظیم یک رکورد برای سوئیچ. (سی ان ان توضیح می دهد که این درخواست عجیب و غریب از حیوانات عبور در اینجا.)

با توجه به کروناویروس یک زن و شوهر جشن عروسی خود را در عبور از حیوانات: “او را در بسیاری از جزئیات در داشتن یک تغییر و پوشش راهرو با گل” عروس گفت: از تعجب مجازی مراسم است.

نامزد من است و من تا به حال به لغو آینده ما عروسی با توجه به Covid-19 بنابراین بهترین دوستان ما به ما تعجب حیوانات عبور از عروسی به جای استفاده از r/AnimalCrossing

بچه ها بسیار خوب: آنها در حال رفتن به مدرسه در کمیته مبارزه با سانسور.

ون گوگ نقاشی: به سرقت رفته بود!!! (در شل غریبه‘s Nathalie گراهام پرسید… “که در آن نقاشی… ون گوگ?” شما می توانید شکایت در مورد جوک های بد و مشکوک تلفظ اینجا.)

چیزی است که ما می تواند متحد پشت: نفرت در افراد مشهور. این نیویورک تایمز قطعه منتشر شده امروز سرگرم کننده است:

در میان اجتماعی از coronavirus خود را سریع از بین بردن فرقه از افراد مشهور. معروف هستند سفرای شایسته سالاری; آنها به نمایندگی از آمریکا دستیابی به ثروت از طریق استعداد جذابیت و کار سخت است. اما رویای کلاس تحرک ریزید زمانی که جامعه به قفل کردن اقتصاد اصطبل تعداد مرگ مانت و آینده هر منجمد در داخل خود به خود شلوغ و یا آپارتمان مجلل عمارت. تفاوت بین این دو شده است هرگز بیشتر آشکار است. این #guillotine2020 برچسب پریدن است. به عنوان مواد غذایی راهرو به نوبه خود سر برخی پیشنهاد کرده اند که شاید آنها باید به خوردن غنی است.

تنها مشهور که با یک پاس بریتنی اسپیرز: “او برگزار شده است تحت یک conservatorship برای 12 سال او و حرکات و امور مالی کنترل شده توسط پدر و نظارت توسط دادگاه. هنگامی که نوشته های او در مورد پیدا کردن جامعه در اجتماعی, اسارت, او می داند آنچه که او صحبت کردن در مورد.”

ببخشید رز افراد پس از توکیو در المپیک نیست اتفاق می افتد در این سال ABC کارشناسی تابستان بازی ها هم روز به بوت.

نرم افزار نکته: خاموش کردن آی فون خود را و صفحه گزارش. سلامت روانی خود را خواهد شد با تشکر از شما.

شهر سیاتل ساخته شده است یک نقشه از تمام مکان هایی که شما می توانید سفارش را خارج و تحویل در سیاتل: آن را به نام #SupportSeattleSmallBiz نقشه.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

مردم هنوز در حال پرواز: برخی از خانواده نیست این پناهگاه در محل چیز.

آیا شما به یاد داشته باشید که چگونه Bob Iger خواهد بود پله پایین به عنوان دیزنی مدیر عامل? من می دانم که آن را آسان برای فراموش کردن با همه چیز در رفتن. او همچنین با در نظر گرفتن 50 درصد کاهش پرداخت.

اگر شما باید برخی از زمان در دست های خود را… این مورد سرد هنوز هم باید حل شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de