Lots of these in Ballard and Magnolia, apparently.

بسیاری از این در بالارد و ماگنولیا گفته. ینس SCHLUETER / گتی ایماژ

امروز واشنگتن گزارش داد 762 coronavirus موارد و 14 کشته و چهار شنبه شب. ما رسما عبور 50,000 مورد علامت با مجموع 50,009 موارد و 1,482 مرگ و میر در کشور است.

گه خداوند goneth پایین در کودکان سیاتل موزه: COVID-19 آمد و درهای خود را بسته. چک حفاظت از برنامه به ارمغان آورد برخی از کارکنان بازگشت. مدیر حذف “Black Lives Matter” از موزه های رسانه های اجتماعی پست باعث جنجال در میان کارکنان. PPP پول دود خشک است. اخراج اتفاق افتاده است. برندان Kiley تجزیه خاک اینجا.

حمایت

رژیم صهیونیستی. Inslee اعلام محدودیت های جدید که تاثیر میله ورزشگاه و داخل سالن ناهار خوری: محدودیت های بسیار…خاص. در اینجا غنی اسمیت با اطلاعات بیشتر:

فرماندار جدید سفارشات محدود داخل سالن ناهار خوری به اعضای همان خانواده نشسته در همان جدول اما مردم هنوز هم می توانید خارج از منزل ناهار خوردن با دیگران در خارج از خانواده خود را.

تمام میله ها باید به صورت داخلی سرویس مهم نیست که اگر آنها در خدمت مواد غذایی و الکل خدمات در رستوران ها باید در 10:00 p. m.

شهرستان در حال حاضر در مرحله 3 باید کاهش اندازه جدول ها به بیش از پنج نفر و کاهش داخل سالن به اشغال 50 درصد است.

کسانی که محدودیت در رستوران ها و کافه ها اثر در جولای 30. Inslee گفت: مقامات بهداشت عمومی معتقدند “داخلی امکانات ترین مشکل” از نظر COVID انتقال و افزود که این اقدامات هستند “واقع بینانه اگر تا حدودی متنوع راه برای کاهش انتقال است که می تواند در رستوران.”

دریافت لاغر اینجا.

ما با توافق لیندزی: اوه لعنتی.

توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی گفت: توییتر است که به بررسی یک مدل اشتراک: شرکت “به طور فعال به کاوش راه های اضافی برای پول درآوردن از کاربران آن را” گزارش سی ان ان کسب و کار. یکی از این راه ها می تواند یک نسخه پرداخت شده از توییتر. دورسی گفت: اکتشاف است که در آن “بسیار زود فاز است.” بیشتر:

در اوایل این ماه, شایعات هایش در مورد پرداخت توییتر گزینه پس از این شرکت ارسال شده یک شغل متمرکز بر روی ساخت یک اشتراک پلت فرم موسوم به “Gryphon.” توییتر سهام رسید و در آن زمان علامت گذار اشتها برای این شرکت برای پیدا کردن جریان درآمد جدید.

سهام توییتر افزایش 4 درصد در اوایل معاملات روز شنبه پس از درآمد نتایج.

18 سال قدیمی ضرب گلوله در طول یک جنگ با تفنگ یا تپانچه در 23rd و E گیلاس در روز سه شنبه درگذشت از آسیب های پایدار در طول حادثه: قربانی هویت است که هنوز هم ناشناخته, به گزارش CHS وبلاگ.

خوب hoo دی دوو: “بالارد و ماگنولیا منجر سیاتل در, ماسک, استفاده, مطالعه می یابد.” بررسی لازم به ذکر است در گزارش خود. بنابراین Ballardites و ماگنولیا-ers(?) می گویند آنها با پوشیدن ماسک بیش از Fremonters و کنگره Hillebrities و فینی Ridgettes.

نیویورک تایمز به دست آورد پیشنهادهای شرکت های سریال Productions برای مقدار نامعلومی از پول: این بار نیز وارد کرده است “مداوم خلاق و اتحاد استراتژیک” با این زندگی آمریکایی به معنای اشخاص را collab در بازاریابی و تبلیغات تلاش. اوه goodie. ادامه مطلب جزئیات مربوط به معامله در اینجا.

ما شگفت زده Dr. Anthony Fauci برگ خانه خود را به انجام هر چیزی غیر از کباب سیاستمداران برای اینکه dumbasses در مورد کوروناویروس: اما در اینجا او پرتاب زمین برای اولین بار در واشنگتن اتباع بازی. هیچ چیز بیشتر آمریکا از بیس بال ما فرض کنید اما شایع جامعه گسترش رو به توان یک دوم نزدیک در این نقطه است.

وزارت دادگستری دفتر بازرس کل (OIG) است که به دنبال به فدرال افسر پاسخ در پورتلند: بازرس کل Michael E. هوروویتس اعلام کرد که دفتر خود را به “باز یک تحقیق به استفاده از زور اتهامات مربوط به DOJ پرسنل اجرای قانون در پورتلند, اورگان در ماه جولای سال 2020 است.” این OIG را پرس و جو را نیز شامل DOJ واکنش به تظاهرات گسترده در واشنگتن دی سی و عوامل استفاده از گاز اشک آور و دیگر کمتر کشنده مهمات به گزارش NPR.

شورای قانون که ممنوعیت “کنترل جمعیت” ابزار مانند گاز اشک آور و اسپری فلفل می رود به اثر این آخر هفته: رئیس بهترین نیست در مورد آن خوشحال. در اینجا گزیده ای از یک نامه به شورای شهر امروز:

برخی خواسته اند به همین دلیل افسران نیست دستگیری کسانی که درگیر شدن در رفتار مجرمانه به عنوان افسران هر روز انجام دهید و به عنوان آنها در تظاهرات اخیر. اگر آن را امن برای انجام این کار و حتی زمانی که در آن مکان زندگی خود را در خطر افسران ما همیشه به طور مستقیم آدرس رفتار مجرمانه. آنها این کار را زمانی که آنها می دانند که آنها را به ابزار نشان داده شده است اجازه می دهد تا استفاده ایمن از خود پلیس قدرت. این شورا فرمان را انکار می کند و آنها را از دسترسی به این ابزار شده است که یک بخش ضروری از خود را در دادگاه تایید تاکتیک.

ما باید روشن دادگاه موظف روش برای دستگیری افراد ریشه در اصول deescalation. SPD را د تشدید اصول استوار در انتظار سازگار با سیاست و بهترین شیوه است که افسران باید مجموعه ای کامل از تایید ابزار. در جمعیت های بزرگ وجود دارد هیچ راه امن برای افسران به اثر دستگیری زمانی که همکاران خود را ندارند و ابزار لازم برای حفاظت از آنها.

به عنوان شورای شهر به اجرا می رود و به اثر آن ایجاد خواهد شد و حتی بیشتر خطرناک شرایطی برای ما افسران به مداخله با استفاده از آنچه آنها را ترک کرده اند – سپر ضد شورش و ضد شورش باتوم.

به این دلایل SPD باید یک تنظیم استقرار در پاسخ به هر گونه تظاهرات در این آخر هفته. شورای قانون به افسران هیچ توانایی با خیال راحت به شفاعت به حفظ اموال در میان تعداد زیادی از خشونت جمعیت. اجازه می دهد این رفتار عمیقا مشکلات من اما من ملزم به پیروی از شورای قانون پس از آن در اثر است. اگر این شورا آماده است تا پیشنهاد های مختلف پاسخ و یا تفسیر قانون من ایستاده و آماده به آن را دریافت.

جزئیات نامه کامل در اینجا. آن را بیش از حد به درخواست رئیس پلیس است که می تواند حفاظت از اموال بدون توسل به سلاح های شیمیایی ممنوع در جنگ ؟ این دوگانگی کاذب (آن یا صدمه به اموال و یا آن را با گاز اشک آور) آن را نمی رئیس!

و من oop—دو SPD افسران به نظر می رسد به شکستن قانون انتخابات با استفاده از یک غیر مسکونی آدرس برای رای دادن: این وحی می آید پس از جنوب سیاتل زمرد را شکست اخبار روز دوشنبه که شش SPD افسران—از جمله رئیس پلیس سیاتل افسران صنفی Michael Sloan—ثبت نام برای رای دادن با استفاده از آدرس حوزه. در اینجا یک به روز رسانی از طریق کارولین Bick در زمرد:

به عنوان پنج شنبه, جولای 23, هر دو افسران جان Gardenhire و Duane هندریکس در حال ثبت نام برای رای دادن با استفاده از آدرس غیر انتفاعی پلیس سیاتل انجمن ورزشی (SPAA) در تاکویلا واشنگتن. آدرس نیز وابسته و غیر انتفاعی بازنشسته پلیس سیاتل سگ صندوق به گفته وزیر امور خارجه ، هر دو افسر را به نظر می رسد ثبت شده وجود دارد پس از سال 2018 با توجه به داده ها از King County انتخابات است.

تیتر روز: “استفان میلر مادر بزرگ درگذشت COVID-19. پسر او را سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

عشق تقلا AM/PM?

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لغو Jacksonville, FL بخشی از کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه: از خدا تشکر کنم. این اطلاعیه می آید به عنوان coronavirus مورد شمارش در دولت آفتاب همچنان افزایش یابد و تعداد بیشتری از جمهوری خواهان تصمیم گرفته اند به جست و خیز این تجمع به دلیل آن است. یک جزء کوچک تر از کنوانسیون مربوط به نمایندگان است که هنوز هم قرار است به اتفاق می افتد در شارلوت, NC, اما تهمت بزرگ سخنرانی بوده است 86 می خواهم. سازمان دیده بان او را bloviate در مورد آن این است که آنچه شما را به:

بیشتر تیم های ورزشی نام اخبار: که تیم ملی فوتبال از دیگر واشنگتن کاهش یافته و از لکه دار کردن نام آن در هفته گذشته و این هفته اعلام کرد تصمیم خود را برای رفتن با “واشنگتن تیم فوتبال” در انتظار دستیابی به یک نام جدید. متعجب. این تیم نمی خواهد آن را تغییر دهید و رنگ و طرح و آرم بر روی کلاه ایمنی جایگزین خواهد شد توسط هر بازیکن تعداد, در, طلا, ESPN می گوید. WFT امید به اسکراب دیگر اثری از سابق خود را با نام و آرم خود را به طور منظم فصل بازکن در سپتامبر 13.

ترجمه: AOC 1, Ted Yoho 0.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de