تقلا ساعت: Netflix بزرگ سه ماهه واشنگتن نمونه عملکرد Travis Scott تورهای جهان (در Fortnite)

The next in-game Fortnite concert will be headlined by rapper Travis Scott. Over 10 million players are expected to attend.

یک مرز جدید: بعد از “در بازی Fortnite کنسرت” خواهد بود عنوان توسط رپر Travis Scott. بیش از 10 میلیون بازیکن می رود. بازی حماسی/کاکتوس جک

سیاتل به زودی خود را برای اولین بار راه رفتن-تا coronavirus تست سایت: تمام تمرکز شده است و در درایو-از طریق تست سایت, اما آنچه در مورد افراد بدون ماشین ؟ دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی است که در مورد به باز کردن یک پیاده روی تا سایت نزدیک راینر ساحل دبیرستان. آن باز می شود در ساعت 10 صبح فردا, مارس 22 می نویسد جنوب سیاتل زمرد.

حمایت

تاریخ Herbn عناصر برنامه های وفاداری و صرفه جویی 20 ٪ در اولین خرید خود! @ HerbnElements.com

شنبه شب زنده‘s Cecily قوی نوشت دلخراش یک قطعه کرکس هایی در مورد اعضای خانواده مرگ در قرنطینه. در اینجا آن را بخوانید.

امروز بزرگ COVID-19 روز رسانی: دادستان کل لایحه بر تهدید به اقدام قانونی علیه فرمانداران که بارها و بارها تمدید اقامت-صفحه اصلی سفارشات. آغوش دولت آماده بودند برای مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او قرار بود برای متوقف کردن مهاجرت است. ما یک محرک مقابله و آن را به ارزش حدود 500 میلیارد دلار است. پیدا کردن دور تا اینجا.

رژیم صهیونیستی. Inslee فقط پیچیده کردن یک آدرس به دولت: او نمی گویند بسیاراما او در اشاره اجازه می دهد اعمال جراحی الکتیو به رزومه در روزهای آینده.

همه گیر سود: Netflix اضافه شده 15.77 میلیون پرداخت آنلاين مشتریان در سه ماهه اول خود را تا حد زیادی به لطف coronavirus و ببر پادشاه. Netflix در گفت و گو با 182.9 میلیون پرداخت می شود مشترکان در سطح جهان در پایان سه ماهه. در اینجا چگونه وال استریت ادامه اخبار:

وال استریت برای چگونه Netflix بکشد Q1 “قرنطینه دست انداز” ممکن است مخلوط شد. برخی از تحلیلگران انتظار می رود این شرکت به گزارش خط با قبل از 7 میلیون ارشاد در حالی که دیگران پیش بینی جهانی خالص سود از 8.5 میلیون نفر و یا به اندازه 10 میلیون.

Netflix درآمد برای Q1 در آمد در $5.77 میلیارد, در خط با تحلیلگر اجماع تخمین می زند در حالی که درآمد خالص از $709 میلیون دلار ($1.57 هر سهم) بود و کمی پایین تر از وال استریت انتظار می رود EPS از $1.65.

حکومت نیست دیزنی Plus: این شرکت گفت: این امضا تا 50 میلیون مشتری در سراسر جهان در آغاز ماه آوریل “به خوبی پیش رو” از شرکت و وال استریت را پیش بینی.

آیا شما شده است به لا شیرجه هنوز ؟ در نظر سفارش خود را 40-ouncer از آناناس برای رفتن. کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ برجسته آن را امروز.

Travis Scott تورهای جهان در داخل Fortnite. در ازای سنتی سالن بازی و دنیای دیجیتال مانند Fortnite تبدیل شده اند مفید سیستم عامل برای نوازندگان به دنبال برقراری ارتباط با مخاطبان و معرفی موسیقی های جدید. بیشتر از آستانه:

وجود کنسرت شایعه شده برای برخی از زمان بیش از آخر هفته کسانی که شایعات مطرح به عنوان بازیکنان کشف یک مرحله ساخته شده در جزیره ای در عرق شن و ماسه منطقه از Fortnite. اسکات در ضمن برخی از تاریخ با بازی او بخشی از یک تیم در کنار دریک NFL ستاره بت اسمیت-شوستر و تایلر “نینجا” Blevins است که منفجر کردن در Twitch در مارس سال 2018 است.

نشان دادن علامت عمده دوم در بازی کنسرت زیر مجازی عملکرد Marshmello در ماه فوریه گذشته. با توجه به حماسه های Marshmello نشان می دهد بزرگترین در بازی رویداد در Fortnite تاریخ با 10.7 میلیون بازیکن از حضور در. از آن زمان به بعد دیگر زندگی می کنند Fortnite حوادث شامل شکستن رکورد سیاه چاله رویداد و J. J. Abrams توقف به فاش کردن یک جدید Star Wars: The Rise of اسکای واکر کلیپ.

دیجیتال کنسرت نیز اتفاق می افتد در Minecraft: که بازی های ویدئویی تبدیل شده است به محل اولیه.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

یک دسته گل جمع آوری کمک در بالارد مطرح $1000 و 700 پوند از مواد غذایی برای بالارد بانک مواد غذایی می نویسد: MyBallard.com. سفارش برخی از گل ها در اینجا.

وزارت بازرگانی را گزارش خرده فروشی در ماه مارس بود shitshow, و چشم انداز نیست روشن تر: “فروشگاه های بزرگ با احتمال بیشتری نسبت به سایر مصرف کنندگان صنعت به طور پیش فرض بر روی بدهی خود را در سال آینده.” که به طور پیش فرض و احتمال است که “در 42 درصد است.”

این فضا سوزن تولد: نگاهی به گذشته این آتش هرگز خاموش در فضای سوزن را در سال 2020 نای جشن گفت: ما همه چیز ما نیاز به دانستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru