One day MoM will open her doors—hopefully.

یک روز مادر باز خواهد شد او درب—امیدوارم. Jasmyne Keimig

این آیووا انجمن: من در مورد شما نمی دانم, اما گوشی من باد تا با هشدار های خبری. چیزهایی که نمی توان تصمیم گرفت برای کمی پس من توصیه چک کردن در اینجا و اینجا و اینجا به صورت زنده به روز رسانی. اما در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم…

اولین نتایج می تواند به عنوان اوایل به عنوان در حال حاضر: اما زیادی وجود ندارد trickling در. ما باید بیشتر در صبح اما پیش بروید و فریاد میان خودتان را در نظرات. نتایج بیشتر خواهد بود دست در 11 p. m. به وقت شرق. AP در حال حاضر به نام جمهوری قفقاز برای مغلوب ساختن پیشی جستن (duh). رید اپستاین گزارش برای نیویورک تایمزگفت: “کمتر وجود دارد بایدن حامیان در اینجا و مردم خود را در حال گرفتن عصبی است. ‘این است که کمی نگران کننده’ گفت… این بایدن حوزه کاپیتان.” اگر برنی به پایان می رسد تا برنده, آیووا, Vox نقشه برداری راه خود را به پیروزی در اینجا.

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

و در حال حاضر اجازه دهید در آورد غریبه‘s Jasmyne Keimig با برخی از هنر به روز رسانی:

موزه, موزه ها (مادر) در اولین تپه به تعویق انداخته است آن افتتاح رسمی: این buzzy موزه هنرهای معاصر توسط هنرمند/کارآفرین گرگ Lundgren اجرا شده است را به منطقه بندی مشکلات با آن فضا سابق پزشکی ساختمان متعلق به سوئدی خدمات بهداشتی و درمانی. هر چند پایین نیمی از ساختمان در حال حاضر میزبان رویدادها و pop-up بازارهای طبقه بالا—طراحی دوباره برای میزبانی نمایشگاه ها—این است که تنها مورد تایید برای استفاده به عنوان یک دفتر پزشکی.

لاندگرن توضیح داد که منطقه بندی مشکل به من ایمیل: “من مجوز استخدام متخصص در ماه مه گذشته به تحقیق و طراحی یک مسیر برای ما تغییر استفاده… تحقیقات خود نشان داد که استفاده اصلی از طبقه بالا بود [a] اداره کل (که به ما اجازه استفاده از فضایی که ما برنامه ریزی شده). ما تا به حال یک جلسه با شهر در ژوئن 2019 و منطقه بندی بود نه اعتراض” Lundgren گفت. “اما 6 ماه بعد از آن بود که رقابت و تلاش های ما (با دو معماران و دو زمین با استفاده از وکلای شاغل به حل و فصل این) را به همراه داشت نتایج کمی در اشغال در تعریف استفاده از دفتر پزشکی (ظاهرا تغییر با استفاده از سالها طول می کشد).”

لاندگرن می گوید او در حال حاضر رسیده است “برگزاری الگوی” با سیاتل وزارت ساخت و ساز و بازرسی بیش از rezoning فضا: که گفت: او به من گفت که او همچنان با اعتماد به نفس است که او می تواند رسیدن به یک معامله با شهر اطمینان من که مادر است “برای رفتن به عالی است.” نوشته اصلی افتتاحیه نمایشگاه بودند برای رفتن به نوشیدنی های انرژییک همهجانبه مشارکتی نمایشگاه نئون آب شور و برایان سانچز و Goodwitch/Badwitchنشان دادن Insta-معروف Hoodwitch.

سیاتل آسیایی, موزه هنر مورد بازگشایی, سگ ماده! این آخر هفته! من سه ساعت سفر در داخل (re)جدید(ed) موزه جرات و من فکر می کنم شما همه در حال رفتن به آن را دوست دارم. وجود دارد لاکی صفحات مردن بطری های بودا در آرامش نیلی کتیبه و واقعا خیره کننده دیوار از ویندوز در طول این موزه است. به علاوه وجود تهویه بهتر. بلیط برای آخر هفته باز باید به فروش می رسد اما به طور منظم ساعت شروع خواهد شد در روز چهارشنبه. به زودی همه ما قادر خواهد بود به دود مفصل و قدم زدن از طریق به آرامی بیداری سبز از داوطلب پارک و بحال گردش راه رفتن در نگاه به یک فیل goad.

با تشکر Jasmyne!

به عنوان یک محل باز می شود, یکی دیگر از بسته… کاپیتول هیل محل فرد پناهگاه حیات وحش خواهد شاتر در آغاز ماه مارس. این رویداد بزرگ فضایی است که اغلب استفاده می شود برای حوادث عجیب و غریب و همچنین به عنوان به طور کلی هنر و عملکرد اتفاقات. نوشتن بر روی دیوار “در هنگام کانادا سرمایه گذاری املاک و مستغلات و مدیریت شرکت جزر و مد کم خواص خرید بلوک آوریل گذشته در یک 21 میلیون دلار معامله” با توجه به مالک کریس, صورتی, طریق کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ. جزئیات بیشتر در مورد بسته شدن اینجا.

راش Limbaugh پیشرفته سرطان ریه: Limbaugh اعلام کرد امروز صبح در سراسر کشور همزمان رادیو نشان می دهد. “من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم که من اجازه همه پایین. نتیجه این است که من تشخیص داده شده اند با پیشرفته سرطان ریه او گفت:” در طول پخش. او خواهد شد پرواز برای چند روز ولی امیدوار به بازگشت در روز پنج شنبه.

همیلتون شیدایی است: دیزنی امروز اعلام کرد که آنها برنامه ریزی در توزیع چهار سال از ضبط زنده از همیلتون انجام شده توسط آن برادوی بازیگران اصلی. آن را برتر در تئاتر در Oct. 21, 2021. در حالی که دور اما آه علامت گذاری تقویم خود را?

لعنتی ناخالص: جسیکا مان یک زن که متهم Harvey Weinstein از تجاوز به او در سال 2013 ارائه شواهد اضافی و شهادت امروز در دادگاه. “ما در حمام,” او گفت:. “او می خواست به دوش اولین بار بود که به نفع من و او از من خواست به حمام و سپس او به من گفت: ‘آیا شما تا به حال یک دوش طلایی?’ و من گفتم: “نه.” و پس از آن من احساس او ادرار در من است.”

تاپیک محلی برای شکار دو گمشده نوجوانان: در اینجا چیزی است که آنها شبیه زیر است. اطلاعات بیشتر در اینجا.

در اسنوهومیش مردی که مبتلا به این رمان coronavirus شده است از بیمارستان مرخص: او اولین کسی بود که با یک مورد شناخته شده از رمان coronavirus در ایالات متحده شده است و موجود در اورت بیمارستان از ژانویه 19. “من می خواهم برای تشکر از پزشکان و پرستاران و کل تیم در مشیت است که برای مراقبت از من پرسید:” این مرد در بیانیه ای گفت. “من از تمام نگرانی های مطرح شده توسط اعضای عمومی و من نگاه به جلو به بازگشت به زندگی عادی است.”

عمومی یادآوری: شما نمی گرفتن جدید کروناویروس بسته و یا از طریق پست الکترونیکی از چین

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

من امیدوارم که شما لذت می برد دیروز و امروز آسمان روشن: به دلیل آن را در مورد به دریافت بسیار مرطوب دوباره. یکی دیگر از “جوی رودخانه” است که سر راه ما بعد از این هفته. “خدمات آب و هوا می گوید: بسیاری از Puget صدا زمینهای پست خواهد شد و به احتمال زیاد یک تا سه اینچ باران شنبه تا جمعه” می نویسد: KOMO “با سه تا پنج اینچ در امتداد ساحل و چهار تا هشت اینچ در آبشار و در امتداد غرب دامنه های المپیک است.”

آیا شما فکر می کنم من را فراموش کرده در مورد استیضاح محاکمه ؟ من نمی! چگونه می توانم؟! امروز سنا شنیده بسته شدن استدلال در آن استیضاح محاکمه. “تاریخ را نمی توان نوعی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—من فکر می کنم همه ما می دانیم که” Rep. آدام شیف گفت: در طول نهایی خود استدلال تعبیه شده در زیر. “آیا در میان شما خواهد شد که می گویند: به اندازه کافی است؟” او خواسته جمهوری خواهان مجلس سنا. سناتور Joe Manchin یکی از بسیاری از سناتورها که در سمت چپ این استدلال نا امید گفتن به خبرنگاران گفت که “تاریخ قضاوت خواهد کرد که سنا به شدت” برای امتناع از شنیدن شهود. “متاسفانه این میراث ما ترک به فرزندان و نوه های ما.” در اینجا برخی از دادگاه بسته شدن استدلال:

سنا استیضاح محاکمه در زنگ تفریح تا چهار شنبه: فردا خواهد بود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه. سپس در روز چهارشنبه سناتور در نهایت رای, آیا به تبرئه یا محکوم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من فکر می کنم همه ما می دانیم که چگونه آن را به رفتن به پایین…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im