This baby is usually only available on DVD. You have a rare (but brief!) opportunity to watch it online.

این کودک است که معمولا تنها موجود در دی وی دی. شما باید یک نادر (اما مختصر!) فرصت به تماشای آن آنلاین. JASMYNE KEIMIG

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او نمی خواهد تصویب وام به USPS مگر اینکه آنها… بالا بردن قیمت های خود را. “اداره پست یک شوخی است” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز جمعه. “اداره پست باید افزایش قیمت [از تحویل بسته] چهار بار.” و: “اگر آنها نمی, افزایش قیمت, من نمی امضای هر چیزی.”

سپس او تغییر ذهن خود را: در هر حد معمول است.

رئیس جمهور آمریکا پستی اتحادیه کارگران به نام نظرات “شرم آور است.” از تپه:

“رئیس جمهور تهمت را روشن قصد دارد به منظور بالا بردن قیمت ها و نیروی بحران در اداره پست به طوری که خود را سیاسی حامیان در شرکت های بزرگ شرکت های باربری خود را افزایش می دهد سود شرکت در هزینه از مردم” [علامت Dimondstein رئیس جمهور آمریکا پستی اتحادیه کارگران] گفت.

“مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ای برای افزایش قیمت بسته چهار یا پنج بار خواهد تسریع مرگ از ایالات متحده خدمات پستی و پایان مقرون به صرفه جهانی تحویل به هر آدرس در کشور است.”

همه که نفت… فقط دلسرد کننده ای در اقیانوس…

واشنگتن اجازه خواهد داد که برخی از ساخت و ساز: جزئیات غنی این پست در Inslee آخرین به روز رسانی در اینجا.

من فکر می کنم این احمقانه ترین واقعیت بررسی تا کنون در مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری: در روز پنج شنبه تهمت خواسته کارشناسان پزشکی به دیدن اگر تزریق خانگی ضد عفونی کننده می تواند یک درمان برای coronavirus. سازمان های رسانه ها در همه جا پس از آن تا به حال به انتشار برخی از نسخه های “چرا از آن مهم است به نوشیدن آب ژاول.” جمعه تهمت ادعا کرد که او فقط در حال تبادل نظر. “طعنه” آغاز روند در توییتر. سی ان ان تا به حال به انتشار یک واقعیت بررسی اینکه آیا یا نه تهمت بود که sarcastic:

واقعیت اول: تهمت بود نه “طعنه آمیز” در روز پنج شنبه زمانی که او مطرح شده امکان تزریق مواد ضد عفونی کننده. به سادگی وجود دارد هیچ نشانه ای که او بود که به چیزی کمتر از جدی است. او همچنین اشتباه جمعه هنگامی که او را تکذیب کرد او خواسته کارشناسان پزشکی به “بررسی” ایده تزریق مواد ضد عفونی کننده; او به دنبال آنها را در زمان. و او با اشاره دست خود را در طول پنج شنبه اظهارات.

مغلوب ساختن پیشی جستن کامل سخنان از روز شنبه می توان در اینجا یافت نشد. فقط جستجو برای “سفید کننده” و پایین حرکت. اما در اینجا بخشی که در آن او می پرسد اگر مواد ضد عفونی کننده که ممکن است موثر در کشتن coronavirus در سطوح مانند نیمکت پارک همچنین ممکن است مبارزه با کروناویروس اگر تزریق می شود.

رئیس جمهور: من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه. یک دقیقه. و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن. دلیل این که شما آن را می شود در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها. پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است. به طوری که شما در حال رفتن به مجبور به استفاده از پزشکان با. اما آن را برای تلفن های موبایل — این برای تلفن های موبایل برای من جالب است.

این است که من می گه: یک مقاله منتشر شده در GeekWire امروز برجسته دو شرکت با روابط سیاتل که در حال کمک به ایجاد جهان دیجیتال که در آن ما می توانیم “بازی و کار با هم دوباره عملا.” این اولین بار است که VirBELA یک VR شرکت است که کمک می کند تا کارکنان اتصال سفارشی در فضاهای آنلاین.

دوم این است که قیمت اتاق یک جهان آنلاین است که اجازه می دهد تا کاربران برای ایجاد اتاق های مختلف که در آن آنها و دوستان/همکاران/خانواده می تواند ارتباط برقرار کردن. در همه گیر بار “مردم منتقل جلسات درمان به Rec اتاق, شرکت های در حال استفاده از آن برای جلسات و دیگران ساختمان از دفاتر خود را و بیشتر برای ایجاد حس آشنایی” می نویسد: Kurt david payne برای GeekWire. این تصویری از یک معلم ریاضی تدریس یک کلاس از طریق Rec اتاق منفجر ذهن من کمی:

یکی دیگر از استفاده از Rec اتاق: من gasped چند بار در طول این vid.

خواندن کل GeekWire مشخصات: اینجا.

خواهد بایدن انتخاب یک همسر در حال اجرا? از نیویورک تایمز:

هیچ دو انتخابات ریاست جمهوری, چرخه, کاملا, مشابه, اما به عنوان معاون رئیس جمهور سابق آمده است. شروع جستجوی خود را برای در حال اجرا همسر خانم کلینتون را از دست دادن و ضعیف تر از حد انتظار سیاه مردم در انتخابات در سال 2016 در ذهن بالا دموکرات. آقای بایدن در حال حاضر متعهد به انتخاب یک زن و او و متحدان خود را بارها و بارها ذکر شده دو سیاه زنان به عنوان امکانات—سناتور کامالا هریس کالیفرنیا و استیسی آبرامز با این 2018 نامزد برای فرماندار گرجستان—و همچنین چندین سفید زنان به ویژه سناتور ctq از ایالت مینه سوتا و رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer میشیگان.

Rev. Al Sharpton است انتظار برای اعلام حمایت خود را از استیسی آبرامز به عنوان معاون رئیس جمهور به عنوان به زودی به عنوان در هفته آینده, یادداشت بار.

بررسی ها در: بله Quibi بد است.

گرجستان نشده ملاقات هر یک از بازگشایی دستورالعمل تاسیس شده توسط کاخ سفید: و هنوز گرجستان شروع به بازگشایی امروز. مغلوب ساختن پیشی جستن “نیست و با” او به خبرنگاران گفت: در روز پنج شنبه. “من خوشحال با [فرماندار] برایان کمپ. من در همه مبارک.”

اگر شما سرمایه گذاری برای هر پارک یا فضاهای سبز این آخر هفته به یاد داشته باشید به نگه داشتن آن در حال حرکت سیاتل.

باید تهمت با احتیاط از “دو متنفر”? رای دهندگان که نمی خواهم تهمت یا بایدن در حال تکیه به سوی بایدن.

یکی دیگر از کشتی جنگی نیروی دریایی دارای شیوع کروناویروس: حداقل 18 نفر پدید آمده بر روی ناوشکن USS Kidd, به گزارش واشنگتن پست.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به پایان رسید جمعه پايه بلند كن بادي بدون در نظر گرفتن سوال که غیر معمول بود. Axios گزارش می دهد که او “قصد دارد به پاره خود را coronavirus کنفرانس مطبوعاتی با توجه به چهار منبع آشنا با داخلی مذاکرات.” دیروز پايه بلند كن بادي شما به یاد داشته باشید, بود, قرار دادن خانواده مواد ضد عفونی کننده در بدن خود را برای تلفن های موبایل برای من جالب پايه بلند كن بادي.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

باید یک دقیقه برای کشتن ؟ می خواهید به تماشای چیزی در مورد واشنگتن و COVID-19? خط مقدم منتشر شد یک قسمت جدید این هفته—”بیماری همه گیر کوروناویروس: داستان دو Washingtons”—که در مقایسه با واشنگتن پاسخ به دولت فدرال پاسخ.

نیاز به یک استراحت از COVID محتوا ؟ من به شدت توصیه شما را به استفاده از فرصت نادر برای تماشای چارلز Mudede را ضرب و شتم پلیس آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de