تقلا ساعت: بیشتر اعتراضات در این آخر هفته, فرگوسن شکایت وزارت آموزش و پرورش خود را بازگشت کتاب به کتابخانه

The City has CHOP and Portland on its mind.

این شهرستان دارای ریز ریز کردن و پورتلند در ذهن خود. غنی اسمیت

مک دونالد است که نیاز مشتریان را به پوشیدن ماسک صورت در تمام رستوران ها در ایالات متحده: این قانون اجرا خواهد شد شروع اوت 1. چه وحشی است که در فست فود زنجیره ای است که با قرار دادن کارکنان خود را از طریق “د-تشدید آموزشی” به عنوان ماسک پوشیده شده است در تمام نقاط کشور. امریکا زیبا!

وجود خواهد داشت و اعتراضات و تظاهرات در این آخر هفته: ما به سازمان های مختلف مقاومت در برابر حوادث در اینجا, اما یکی از مهمترین حوادث ذکر شده است که جوانان بعد از عمل فردا در کاپیتول هیل برگزار شده توسط PNW جوانان جبهه آزادی. نیز وجود دارد یک “رد فاشیسم” رویداد سبز دریاچه پارک فردا. و البته انتظار می رود فعالیت در سراسر غرب حوزه فدرال و دادگاه است.

حمایت

ایالات متحده آمریکا در فضا نیروی اصلی فرماندهی می تواند راه اندازی فروشگاه در اسپوکن: به خصوص اگر شرق واشنگتن Rep. کتی McMorris راجرز است چیزی برای انجام با آن.

“بررسی جدید نشان داده است که به صورت یک در چهار سیاتل-ساکنان منطقه ایم که نقل مکان کرد در پنج سال گذشته در حال حرکت نیست یک انتخاب” گزارش FYI پسر ژن بلک برای سیاتل تایمز. اطلاعات خود را-از طریق حفر 2019 خانواده سفر نظرسنجی همچنین نشان می دهد که جابه جایی مشکلی نیست و محدود به سیاتل یا King County, این منطقه. این اتفاق می افتد از بارین به برمرتون.

Ciara و Seahawks’ راسل ویلسون یک نوزاد جدید: نام خود را برنده شوید. برنده ویلسون.

این Robert E. Lee دبیرستان در ویرجینیا یک نام جدید: آن را در حال حاضر John R. Lewis دبیرستان.

واقعیت را بررسی کنید: وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos ادعا کرد که کودکان به “جلو” از coronavirus. نقل قول:

“بیشتر و بیشتر مطالعات نشان می دهد که بچه ها در واقع جلو از بیماری و آنها آن را دریافت نمی کند و انتقال آن خود را بنابراین ما باید در یک وضعیت از پیش فرض باید از برگشت به مدرسه بچه ها در فرد در کلاس درس.”

که درست نیست. به واشنگتن پست می رود در عمق به همین دلیل DeVos اشتباه است اما: “به ادعا می کنند که کودکان در واقع ممکن است برای جلوگیری از گسترش این بیماری را نشان می دهد خیره کننده عدم علت سعی و کوشش.”

واشنگتن دادستان کل باب فرگوسن تحت پیگرد ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش: برای راه آن است که توزیع مراقبت در قانون بودجه به مدارس. فرگوسن می گوید: این بخش ایجاد قوانین جدید برای صرف “که نیاز به مدرسه عمومی منطقه برای به اشتراک گذاشتن یک بخش بزرگتر از پول با مدارس خصوصی که در عمل مرزهای خود را.” The Seattle Times اتحاد بیشتر در مورد آن را در اینجا.

این tawny frogmouth جوجه متولد شد و به تازگی در باغ وحش وودلند پارک: با توجه به این باغ وحش وبلاگ آن 38 frogmouth انقلابي در WPZ پس از اولین جوجه ریزی در سال 2009. بومی استرالیا جنگلی frogmouths شبانه هستند و اغلب اشتباه برای جغدها. به نظر می رسد مانند یک توده ای از توپ پنبه با یک کمی عجیب و غریب است. ما می تواند گریه!! بیشتر بخوانید درباره این bubs اینجا.

بیشتر مردم در حال شناسایی به عنوان جمهوری خواه در ایالت واشنگتن با توجه به این ماه Crosscut/Elway نظرسنجی. بیشتر از H. استوارت Elway:

یک سال پیش, پارتی شناسایی شد و در 41 درصد دموکرات ها و 21 درصد جمهوری خواهان — وسیع ترین شکاف در 28 سال از این نظرسنجی. از آن فاصله تنگ است در سه بعدی انتخابات به 11 امتیاز است که فقط بالای 10 سال به طور متوسط از 10 امتیاز. فاصله تنگ شده بود توسط حزب جمهوری خواه شناسایی کسب 8 امتیاز در حالی که دموکرات ها از دست داد 1 نقطه. 29% که عنوان جمهوری خواهان در این نظرسنجی بالاترین درصد از فوریه 2012.

سوال این است که چرا جمهوری خواه شناسایی افزایش یافته و به همین دلیل کسانی هستند که شناسایی به عنوان جمهوری خواهان به طور کلی خوش بینانه تر از دموکرات ها? آیا آنها می دانند که یک آبی “سونامی” قرار است در آینده به آنها را بشویید میشه ؟ این داده ها نشان می دهد نیست, پاسخ, اما آنها ژست جذاب سوال. ما خواهید بود به تماشای.

مایکل کوهن است که یک مرد آزاد: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن (سابق) وکیل شخصی moseyed در خارج از زندان فدرال امروز پس از یک قاضی حکم داد او فرستاده شده بود بازگشت به زندان از خانه حبس به خاطر او حاضر به امضای یک فرم منع او از انتشار یک کتاب انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از انتخابات ماه نوامبر.

مرد آن را به یکی: “یکی” به معنی این آخر هفته. نمی توانید صبر کنید برای خورشید به کباب, رنگ پریده سیاتل گوشت!

توکیو مواجه است دور دیگری از رکورد بالا coronavirus عفونت: موارد خود را هنوز هم بسیار کمتر از ما: “روزانه موارد خرد سوابق قبلی در سراسر کشور و در پایتخت این هفته در روز پنج شنبه زمانی که ژاپن وارد شده 981 مورد جدید که 366 رخ داده در توکیو است.” اما همه چیز نیست به دنبال خوبی برای توکیو 2021.

“من هنوز هم از ترس به بازگشت به خود من high-school reunion,” می گوید: Mira Sorvino به کرکس در مصاحبه ای که به نظر می رسد به عقب بر رومی و میشل High School Reunion. “حتی پس از ساخته رومی و میشلپس از برنده اسکار پس از ازدواج و داشتن بچه ها من هنوز هم ترس از ميانگين کودکان و نوجوانان.” اگر شما نیاز به یک سریع سلامت روان از تمام اخبار وحشتناک خواندن این.

Smirking MAGA کلاه-پوشیدن نوجوان سفید حل و فصل دعوی با واشنگتن پست: نیکلاس Sandmann شکایت کرد روزنامه پس از یک ویدئو از او ظاهر میشده اوماها قبیله سالمند ناتان فیلیپس ویروسی رفت سال گذشته است. توهین دعوی قبلا اخراج توسط یک قاضی اما پس از آن دوباره با یک به طور قابل توجهی محدود دامنه. نه پست و نه Sandmann فاش نظر حل و فصل است. 100 دلار می گوید تهمت میدارد این بچه برای کابینه موقعیت تا پایان سال است.

آیا شما یک کتابخانه کتاب شما نیاز به بازگشت؟: Seattle Public Library پذیرش بازده در بالارد, بردویو داگلاس-حقیقت, سبز, دریاچه, High Point, Lake, شهرستان, جنوب و جنوب غربی شعب در روز سه شنبه پنج شنبه ها و شنبه ها از ظهر تا 6 بعد از ظهر می گوید: سیاتل تایمز. اما هیچ عجله! همه خرما با توجه به گسترش اوت 15.

شما را به گوش جدید تیلور سویفت آلبوم ؟ نه ما!

Breaking: مرسی.

عشق تقلا AM/PM?

“در حالی که شورای شهر ممکن است در نظر گرفته شده ممنوعیت این کمتر کشنده پیاده سازی برای جلوگیری از استفاده بیش از حد زور بخشنامه—که حذف آنها بدون ارائه آموزش یا مکانیزم های جایگزین به ده کاهش تنش و حل و فصل موقعیت های خطرناک افسران به طور معمول خود را پیدا کنید—ممکن است علت آن را” می خواند یک جمله. دفعات بازدید: همه چیز در اینجا آپلود شده توسط Kevin Schofield در SCC بینش.

یک کلمه نهایی از سیاتل ک:

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر