تقلا ساعت: مایک پنس چهره برخی از شخص ران نبرد حماسی بیش از… دیوهای تور جهانی

Trolls World Tour kicked off a nasty break-up between Universal and AMC.

عضو شورای نظارت مدت تور جهانی لگد کردن یک استراحت بین جهانی و AMC. جهانی

این بود که به نحوی اخبار بین المللی امروز: مایک پنس در بازدید از یک بیمارستان در مینه سوتا که نیاز به بازدید کننده به پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی و نمی پوشیدن ماسک. این تعجب آور نیست. او معتقد است خدا او را نجات دهد. او یک الاغ. که همه وجود دارد این است که می گویند.

ایالات متحده بیش از یک میلیون و تایید موارد coronavirus: راه به بهترین و امریکا.

حمایت

یک دکتر مراجعه کنید و به صورت چهره به چهره—از نیمکت خود را. VideoCare™ شما متصل به یک کنترل از راه دور زوم+ارائه دهنده مراقبت.

واشنگتن روز رسانی های اخیر از آن وزارت بهداشت لیست 786 مرگ و میر و 13,842 تایید موارد COVID-19 در واشنگتن است.

غنی اسمیت در حال رفتن به هاپ به این شب دور و به روز رسانی ما در آنچه که در محلی در مورد COVID-19. اما برای اولین بار…

چه چیزی اشتباه است با کمی ران? ما در سمت چپ شلوار پشت در ،

لرزش تا در جوایز اسکار: بزرگترین اطلاعیه اینجا را در میان بسیاری از اطلاعیه ها بزرگ, این است که فیلم های که در جریان سیستم عامل خواهد بود “به طور موقت” واجد شرایط به واجد شرایط برای یک جایزه. آماده برای دیوهای تور جهانی را به خانه, بهترین تصویر. (شوخی کردم امیدوارم.) اخبار ویژه بزرگ چون بدون تغییر 2021 اسکار که قرار بود شبیه به این. آیا این حرکت باعث بیشتر فیلم به محوری به دیجیتال-فقط برای اولین بار? چه اثر از این در فیلم و تئاتر ؟

در حالی که شکستن بود… AMC اعلام کرد که آن را به دیگر صفحه نمایش جهانی فیلم پس از NBCUniversal مدیر عامل جف شل اعلام کرد آن را به عضو شورای نظارت مدت تور جهانی دیجیتال منحصر به فرد پس از گرفتن نزدیک به 100 میلیون دلار درآمد فقط از طریق دیجیتال فروش. AMC بزرگترین سینمای زنجیره ای و شایعه به رو به ورشکستگی. آینده جهانی فیلم عبارتند از: Fast & Furiousبعدی جیمز باندبعدی Jurassic Worldو Jordan Peele را Candyman بازسازی. لطفا اجازه ندهید که عضو شورای نظارت مدت تور جهانی بود چیزی که لعنتی جان سینما.

تعجب زمانی که فیلم در حال گرفتن نسخه های دیجیتال? کرکس دارای یک “کامل 2020 دیجیتال فیلم-اجاره تقویم.” این مراسم آشتی ترتیب دادند اگر کامل به معنی پایان دادن به قبل از ماه جولای ،

به عنوان Nathalie ذکر شده در پیش بینی هفته پست امروز مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد به منظور گیاهان گوشت به باز بماند با تصویب دفاع تولید عمل می کنند به گزارش بلومبرگ. تنها چند شرکت ایجاد بسیاری از کشور گوشت و کسانی که شرکت کرده اند در برابر بستن با وجود coronavirus بیماری و مرگ و میر در گیاهان خود را. بسیاری از این شرکت ها از جمله تایسون گیاه در ایالت واشنگتن شده اند تحت فشار به تعطیل. آنها در حال مبارزه برای بازگشایی شده است. کارگران و اتحادیه های کارگری در حال هل دادن به عقب:

کار گروه محیط زیست به نام سفارش بالقوه حکم اعدام است. ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران در بیانیه ای گفت که اگر کارگران امن نیست, مواد غذایی تامین نمی شود یا. حداقل 20 کارگران در گوشت و پردازش مواد غذایی بوده اند و 5000 بسته بندی گوشت می آمد کارگران هر دو آزمایش مثبت برای ویروس و یا مجبور شدند به خود قرنطینه با توجه به UFCW.

یک تیتر از مخبر: مغلوب ساختن پیشی جستن است آماده به اجازه Tyson Foods کار مردم به مرگ

The Seattle Times دارای یک محدوده زمانی معین ستون که در آن سابق MasterChef Junior رقیب سهام یک دستور غذا برای کودکان و نوجوانان. آن را بسیار زیبا, سالم و بی خطر محتوا. این هفته Sadie Davis-Suskind, 14, به ما می گوید چگونه می توان گراوند.

سابق اوباما سناتور جف پوسته پوسته شدن می گوید… او نمی خواهد رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن. نوار بسیار پایین است. من مثل این نقل قول ،

“من نمی دانم هر کسی که فکر می کند که این آینده ، این یک جمعیتی cul-de-sac ما اگر هیچ چیز دیگری. خشم و تنفر تنها تا کنون; شما باید به یک حاکم بر فلسفه است. من نمی دانم هر یک از همکاران من که واقعا باور این است.”

ترجمه: دستشویی در پنج سیاتل کتابخانه ها در حال حاضر باز است. سیاتل بالارد دانشگاه و چراغ تپه شاخه های خود را باز دستشویی پنجشنبه گذشته و در کاپیتول هیل مرکزی و شعب خود را باز دستشویی دیروز. آنها باز ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر از دوشنبه تا یکشنبه. دهانه در نظر گرفته شده برای ارائه “اضافی حیاتی بهداشت, منابع برای زندگی مردم unsheltered. برای کمک به کاهش گسترش COVID-19 شهرستان در ادامه به افزایش دسترسی به بهداشت و امکانات” دفتر شهردار اشاره کرد در یک پست وبلاگ.

میراندا جولای فیلم من و شما و همه ما می دانیم در حال حاضر یک معیار نسخه برنامه: آن به فروش رفت امروز.

نگه داشتن تلفن: در اینجا غنی با برخی از محلی بیشتر COVID-19 روز رسانی از امروز.

Inslee به احتمال زیاد به گسترش در خانه بمانند بهداشت سفارش به زودی: در یک کنفرانس تلفنی سه شنبه رژیم صهیونیستی. جی Inslee است رئیس ستاد دیوید پستچی گفت: فرماندار به دنبال اعلام ادامه ماندن در خانه سفارش “پایان هفته است.” منظور در اصل برنامه ریزی شده برای آسانسور در مارس 5, اما…

ما هنوز هم از دیدن بیش از حد بسیاری از موارد جدید در هر روز: برخی از آخرین COVID-19 داده خشنود WA وزارت بهداشت افسر دکتر کتی Lofy. ما دیده ایم کمی بیشتر تست (هر چند که ما هنوز هم نیاز به سه گانه ما روزانه مقدار) تست مثبت نرخ رهبری تا کنون چندان کمی رو به پایین COVID بستری شدن در بیمارستان را کاهش کمی و وجود دارد در حال حاضر یک روند رو به پایین در موارد جدید اما Lofy است که “نگران” است که ما هنوز گزارش و بین 200 تا 250 موارد جدید در هر روز “است که هنوز هم نسبتا بالا بار بیماری” او گفت:. “در حالی که من خوشحال هستم با روند COVID فعالیت مورد شمارش هنوز هم نمی به عنوان کم به عنوان ما می خواهیم آنها را به طوری که آن را مهم است که هر کس هنوز هم در خانه ماندن,” او اضافه شده است. در حال حاضر با زمان دقیق اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و بسته شدن در محل ما رای از عفونت است معلق در هوا در اطراف R1 به این معنی که به طور متوسط یک فرد آلوده است که تنها با گسترش این ویروس به یک نفر دیگر. اگر ما به سهولت آن ایالت محدودیت فردا که تعداد بالا R1 و ما شروع به دیدن این ویروس گسترش نمایی دوباره.

Inslee فکر دوباره باز کردن بخش هایی از دولت در زمان های مختلف: , واشنگتن, وزارت بهداشت, وزیر جان Wiesman گفت: مقامات بهداشت عمومی و فرمانداری در حال “بررسی آنچه در آن می مانند” به دوباره باز کردن بخش هایی از واشنگتن که “تعداد بسیار کمی از موارد” افزایش ظرفیت در بیمارستان و که احساس آنها را به “توانایی مدیریت خود را در مورد تماس و تحقیقات است.” Wiesman تاکید کرد که آنها در حال دادن ایده افتتاح منطقه ای “توجه جدی است.”

فدرال می گویند که آنها به شما کمک کند با تست لوازم “در یک ماده از هفته” با توجه به نی Schuler, Inslee ارشد مشاور سیاست. همانطور که می دانید تنها دو شرکت در جهان تولید سواب ما نیاز به آزمون برای COVID-19. بنابراین وجود یک کمبود جهانی سواب و همچنین کمبود متوسط است که در آن تست فروشگاه کسانی که سواب. Schuler گفت: فدرال شده اند “اعتبار سنجی های مختلف سواب” برای استفاده است که “باز کردن منابع تا حدودی” اما تاکید دارد که “هنوز بسیار باریک خط لوله” برای دریافت سواب. که گفت: Schuler ادعای دولت قرار داده است “منطقی و قابل سفارش” با “منابع دیگر در خارج از کشور” و آنها “امید” به تهیه این مواد به زودی. بدون این سواب ما نمی توانیم تا سطح شیب دار, تست و اگر ما نمی تواند تا سطح شیب دار, تست پس از آن ما نمی تواند ما موهای برش در هر زمان به زودی.

سرد جت خود را بر این همه صحبت از آنتی بادی آزمون: به عنوان یک سیل از کیفیت پایین آنتی بادی آزمایش ضربه بازار, دکتر Lofy خواست سیاستمداران و اعضای عمومی به لرز دمار از روزگارمان درآورد خارج در مورد این آزمون را با استفاده از به عنوان یک شاخص ایمنی. “ما نمی دانیم چه پاسخ آنتی بادی به معنی” او گفت:. چرا که ویروس جدید است و به دلیل وجود انواع مختلف آنتی بادی آزمون اپیدیولوژی نمی دانم که آیا حضور آنتی بادی های محافظت از مردم و نه برای چه مدت آنها ممکن است محافظت می شود. “اگر من تا به حال یک آزمون من فکر کردم دقیق بود” دکتر Lofy گفت: “من هنوز هم می خواهم به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اگر من یک مراقبت های بهداشتی کارگران در شرایط پوشیدن کامل PPE و اجتماعی فاصله در زندگی عادی است.”

عشق تقلا AM/PM?

فقط امروز انجمن پزشکی آمریکا با ارسال نامه ای به وزارت بهداشت ابراز “نگرانی رو به رشد بر عملکرد بسیاری از این آزمون در حال حاضر در حال آمدن به بازار” و برجسته بسیاری از محدودیت ها از آنتی بادی آزمایش “از جمله احتمال نتایج مثبت کاذب با توجه به متقاطع با دیگر coronaviruses و همچنین خطاهای احتمالی در تفسیر یک نتیجه مثبت در مناطق کم شیوع بیماری.” که گفت: Schuler می گوید: دولت به برخی از منافع در آزمون برای نظارت.

این COVID19 صندوق امداد به صورت مستند نشده مردمی مطرح شده است بیش از 1 میلیون دلار تا کنون: این صندوق که به کمک نقدی به مهاجران مستند نشده—گروه شده است که سخت ترین ضربه توسط این ویروس در این کشور دریافت کرده است 14,000 برنامه های کاربردی. سازمان—از جمله واشنگتن مهاجر همبستگی شبکه واشنگتن ائتلاف رویای جنوب, حقوق مهاجران, پروژه و دیگران—می گویند صندوق “است اولویت کمک های مالی به کسانی که کار خانه و یا بهداشت و درمان شده اند نهفته COVID19 شیوع; افرادی که در معرض خطر هستند از جمله کسانی که سیاه و سفید و یا تجاوز و افراد دچار بی خانمانی و یا افرادی که در خطر از دست دادن مسکن خود را.” امروز آنها مطرح شده هدف خود را به $2 میلیون دلار در امید کمک 2,000 مستند نشده خانواده.

بیایید پایان روز با برخی از ابرهای رنگین کمان: این فیلم گرفته شده توسط عکاس برندان رمزی در سیاتل دیروز. “این خاموش, نقاشی با مداد رنگی-esque ابر فرم هنگامی که شما به قطرات آب است که اندازه مشابه در ابرها” توضیح می دهد که KOMO. بیشتر در رنگین کمان ابر علم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de