تقلا ساعت: راهپیمایی قرعه کشی هزاران قاضی سفارشات شهرستان برای متوقف کردن با استفاده از گاز اشک آور و آتش سوزی در ایستگاه 6 انتقال به Africatown

A sign from the Black youth-led Engage march to Madison Park.

نشانه ای از جوانان-رهبری تعامل مارس به مدیسون پارک. تعقیب می سوزد

بنابراین شاید شما لازم نیست که به ‘رونا اگر شما رفت و به یک اعتراض: در یک مطالعه جدید محققان در UW پزشکی یافت می شود که کمتر از یک درصد از مردم آزمایش مثبت برای coronavirus پس از رفتن به یک اعتراض. حدود 3000 تست شده اند پس از اعتراضات آغاز شده در سیاتل در اوایل این ماه گزارش KOMO. این می آید به عنوان یک کمک فوق العاده ای به عنوان اجتماعی فاصله و راهپیمایی در خیابان ها اغلب بازمی گردد که در تقابل با یکدیگر است. پوشیدن ناجور ماسک را هر چند!

یک قاضی فدرال با صدور موقت سفارش محدود در برابر پلیس شهر با استفاده از گاز اشک آور اسپری فلفل و سلاح های دیگر: پس از پیدا کردن شواهدی که پلیس سیاتل بخش “استفاده بیش از حد زور و نقض رایگان-گفتار حقوق هزاران نفر از معترضان” گزارش مایک کارتر در سیاتل تایمز. “استفاده بی رویه سلاح در برابر همه معترضان — نه فقط خشونت آنهایی که — پشتیبانی از استنتاج است که SPD اقدامات قابل ملاحظه ای انگیزه شاکی اعتراض به متمم اول قانون اساسی فعالیت” ایالات متحده در منطقه قاضی ریچارد جونز نوشت: در صدور سفارش. اینجا بیشتر بخوانید.

مینیاپولیس در حال رفتن به انحلال آن اداره پلیس: و جایگزین کردن آن با یک “جامعه منجر عمومی سیستم ایمنی” گزارش رویترز،. قطعنامه ای تصویب شد امروز با یک وتو ضد اکثریت شورای شهر می آید و هفته پس از گزارشی جورج فلوید, کشته شد, یک افسر پلیس جرقه تظاهرات در سراسر جهان است. در حال حاضر آغاز می شود در یک فرایند به ایجاد آن جامعه منجر عمومی سیستم ایمنی.

چه defunding یا لغو پلیس نگاه خواهم از شما بپرسم ؟ برش شکسته شدن این عبارت در اینجا. من همچنین توصیه می کنیم این op-ed از Mariame کعبه یک سازمان و دیرین مدافع برای لغو پلیس.

دیجیتال ویرایشگر تعقیب می سوزد و به دنبال سیاه و سفید جوانان-رهبری تعامل مارس به مدیسون پارک امروز: هزار راه می رفت از کال اندرسون و پایین خیابان مدیسون به “تعامل مرفه سفید جوامع سیاتل” در جنبش خود را. چیس گفت: اصلی ترین شعار بود “از خانه خود را/به خیابان ها!”

“هنگامی که ما می گویند از خانه خود و به خیابان ها منظور ما از خانه خود و به خیابان ها. ما نیاز به تغییر” گفت: یک سازمان. “ما اینجا هستیم زیرا ما نیاز هر فرد در سیاتل به دانستن سیاه زندگی مهم است. ما آمده اند تا کنون. و بنابراین هر کسی که نشان دهنده سیاه زندگی توجه در سراسر جهان است.” صلح آمیز مارس در زمان حدود سه ساعت با جاده های مسدود شده توسط این دوچرخه تیپ.

در ضمن ارشد تحریریه غنی Smith دنبال کرد the Black Lives Matter سیاتل-King County رهبری اعتصاب عمومی و راهپیمایی سکوت آغاز شد که در Judkins پارک این بعد از ظهر. غنی خواهد بود نوشتن بیشتر در مورد آن شد. اما او خوب توییتهایی دربارهی 1.8 مایل مارس به پارک جفرسون بود که 60,000 مردم قوی است.

این بار نیز صحبت کرد و به دن گرگوری: این نشان دهنده که به ضرب گلوله کشته شد توسط Nikolas فرناندز پس از جلوگیری از او را از رانندگی به جمعیت معترضان در 11th و کاج در اوایل این هفته. “”من می خواهم دوباره آن را انجام دهد. من می میرند برای مردم من نمی دانم. که من,” او گفت: به Seattle Times کارکنان خبرنگار Sara Jean سبز.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نهایی قانون که پشت رول نما بهداشت حمایت های از بین بردن nondiscrimination بند در قانون مراقبت مقرون به صرفه. این مقررات جدید را تعریف می کند “تبعیض جنسی” به عنوان “تنها با استفاده از زمانی که کسی چهره تبعیض برای اینکه مرد یا زن می کند و محافظت از مردم از تبعیض بر اساس گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی” گزارش NPR. در اینجا چیزی است که می تواند برای اطلاعرسانی:

تحت قانون جدید یک فرد تراجنسیتی می تواند برای مثال رد شود برای مراقبت از یک معاینه در مطب دکتر توضیح می دهد که لیندزی داوسون دانشیار مدیر HIV سیاست در قیصر بنیاد خانواده. دیگر حالات ممکن است شامل تغییر جنسیت مرد محروم برای درمان سرطان تخمدان یا هیسترکتومی نیست که تحت پوشش یک شرکت بیمه یا هزینه بیشتر زمانی که این روش مربوط به کسی جنسیتی گذار.

قانون جدید را به اثر در اوت: اما کمپین حقوق بشر در حال حاضر اعلام کرد قصد خود را به یک فایل طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت و دولت برای این عقبگرد در حمایت.

پس از ممنوعیت استارباکس را اجازه می دهد تا کارکنان خود را به لباس سیاه و سفید زندگی می کند ماده پوشاک: این می آید پس از یک داخلی یادداشت به بیرون درز تقویت این شرکت قرار منع “سیاسی یا مذهبی وابسته سرخپوش است که می تواند غلط “آشوبگران” و یا تحریک خشونت, به گزارش P. I. سیاتل سیاتل بر اساس زنجیره ای قهوه به طور همزمان خود را اعلام کرد “ضد نژاد پرستی T-shirt” با توجه به این سیاست تغییر کند. اه اصلا شما را دوست دارم بیدار شدن از خواب بوی شرکت “فعالیت” در صبح ؟

می خواستم به دانم که آغاز شده به گیاه باغ جامعه, در کال اندرسون? غریبه‘s مت Baume مصاحبه با مارکوس هندرسون که “پرشور در مورد زمین” امروز برای تقلا کردن. جزئیات بیشتر در اینجا برای زیبا عکس از باغ و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ از مالکیت زمین.

مرکزی منطقه ایستگاه های آتش نشانی 6 منتقل خواهد شد به Africatown: در یک تصمیم تحت فشار قرار دادند و همراه با تظاهرات بیش از جورج فلوید را به قتل توسط پلیس. این شهرستان را بیش از این توقف تسهیلات به مالکیت جامعه یکی از بسیاری از خواسته های ساخته شده توسط Africatown-led King County سهام در حال حاضر ائتلاف و خواهد بود redeveloped به یک جدید ویلیام Grose مرکز فرهنگی نوآوری است. بیشتر از CHS وبلاگ اینجا را کلیک کنید.

در این هفته احساس مانند یک گوشی ماراتن. شما می دانید که چگونه من آرام پایین؟: بله شما آن را حدس زده—مرمت نقاشی ویدئوها. من عاشق دیدن کثیف, کثیف سوراخ نقاشی تمیز کنید. از خودتان مراقبت سیاتل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de