تقلا ساعت: رهبران محلی تماس برای Durkan استعفای SWAT نمی توانید با استفاده از گاز اشک آور برای 30 روز من یک اسب دختر اما…

TO FREEDOM!!!

به آزادی!!! پترا Tänzer / گتی ایماژ

خبر بد برای رسانه ها است که با استفاده از Instagram تعبیه شده است: در مصاحبه ای در روز پنج شنبه Facebook—که صاحب رسانه های اجتماعی برنامه—گفت که تعبیه یک تصویر یا ویدیو از Instagram ممکن است محافظت از سازمان های خبری و یا دیگر برای سود سایت از کپی رایت ادعا می کند. این به این معنی که وب سایت را برای دریافت مجوز از پوستر اصلی قبل از اینکه قادر به قراردادن یک Instagram بر روی سایت خود را به طور بالقوه upending به طور گسترده ای برگزار شد فرض که crossposting از سایت نیست نیاز به چنین توافق نامه.

وجود اسب, تکرار, اسب, در یک تظاهرات سازماندهی شده توسط Africatown نزدیکی 23rd و جکسون این بعد از ظهر: نام آنها PJ و Chaka Khan و آنها کامل هستند. من یک اسب با دختر من (Jasmyne) فقط عاشق اسب در تظاهرات.

حمایت

15 سالانه قوز جشنواره فیلم است که در حال حاضر آنلاین میزبانی شده توسط Dan Savage! 16 فیلم ها نمایش طیف عظیمی از سکسوالیته اشکال و اندازه جریان از خانه خود را!

که تجمع همچنین شامل یک ارائه از خواسته ها و جوانان آموزش-در: شما می توانید اطلاعات خواسته است که شامل توزیع $180 میلیون از اداره پلیس سیاتل و بلافاصله قطع تمام قرارداد موجود و مالی روابط عمومی سیاتل مدارس و اداره پلیس سیاتل.

روزانه‘s جیک گلدشتاین-خیابان تا فیلم از فعال Nikkita الیور صحبت کردن در آن را در اینجا:

ما به Michaela Coel آینده سری من ممکن است شما را از بین ببرد عالی نقد و بررسی: 12-قسمت سری اکران در HBO این یکشنبه می Coel امضا شوخ طبعی و اعمال آن را به عواقب تجاوز جنسی. رک و پوست کنده من (تعقیب) به تماشای هر چیزی با Michaela Coel در آن است. لندن متولد شده بازیگر شناخته شده برای سری آدامسسریع, شوخ و منحصر به فرد در مورد طنزهای مذهبی 24 ساله که فقط واقعا می خواهد به داشتن رابطه جنسی. ما نویسنده رابرت ژامبون نامیده می شود این قانون جدید از Coel “خیره کننده” و نوشته است که “این گیج تحریک آمیز تلویزیونی در بالاترین مرتبه و نوع پلت فرم است که Coel و گوهای خود را مانند غنی سزاوار است.”

این بررسی ها در حال حاضر و دیگران موافق:

 • کرکس: “یکی از مهمترین و بلافاصله قابل توجه چیزهایی که در مورد من ممکن است شما را از بین ببرد این است که تن خود را…این بازی در رنگ پذیری اجرا می شود این دوره از سری صحنه ها که شروع و تنها به تبدیل شدن دلخراش, تاریک, لحظات لبه توسط کمدی بدون از دست دادن بینایی از غنی چشمگیر سهام.”
 • نیویورک تایمز: “در فقط در مورد هر مرحله آن را لمس و بی سر و صدا خنده دار. Coel دور می شود با همه چیز است که می تواند خطرناک برای دیگر نویسنده-مدیران و او آن را با ثبات است.”
 • The Hollywood Reporter: “در بسیاری اتفاق می افتد در اینجا بسیاری از نوسانات بزرگ است. و حتی زمانی که آن را نتواند جاه طلبی از آن است که یک چیز را به تحسین.”
 • من ممکن است شما را از بین ببرد برای اولین بار در چهار شنبه 7 ژوئن در 10:30 pm در HBO و HBO حداکثر.

  سیاتل تایمز‘ مدارس خبرنگار کوکب Bazzaz به دنبال یک #BlackLivesMatter اعتراض سازمان یافته توسط یک گروه از فرانکلین دانش آموزان دبیرستانی در جنوب سیاتل امروز. این گروه دارای یک لیست از خواسته ها که شامل demilitarizing و defunding پلیس, بودجه مشاوران و پرستاران در مدارس خود به جای پلیس معرفی مطالعات قومی و ضد سیاست های نژادپرستانه در سراسر سیاتل مدارس دولتی و همچنین دادن به جوانان بیشتر صدای در مدارس. به نظر می رسد مانند آنها شروع به در تقاطع MLK & راینر خیابان و سپس شروع به راه رفتن پایین راینر و به پایان رسید تا در فرانکلین بالا زمین فوتبال است. خوانده شده از طریق Bazzaz پوشش توییتر در اینجا.

  تعداد بستری COVID-19 بيمار در دولت در پایین ترین سطح از زمان شروع این بیماری همه گیر: و آن حذف شده است از اواخر ماه مارس و اوایل آوریل است. KOMO گزارش می دهد که UW پزشکی است در حال حاضر تنها درمان 19 بيمار به صورت ویروس در آن چهار بيمارستان در شهرستان; در اوج خود آنها درمان شدند 120 coronavirus بیماران در هر روز.

  مترقی رهبران دعوت شهردار جنی Durkan به استعفا و یا برای سیاتل شورای شهر به خلاص شدن از او.

  سیاتل می گوید تنها سوات می توانید با استفاده از گاز اشک آور برای 30 روز.

  کمک های متقابل سازماندهی در حال رشد است در کاپیتول هیل. آن را بسیار قابل توجه است.

  من (Jasmyne) قرنطینه افسردگی دیده بان رو لغو: Netflix بکشد رقابت مد نشان می دهد بعدی در مد میزبانی Alexa Chung و قهوهای مایل به زرد فرانسه نمی خواهد آینده را برای فصل دوم. من فکر می کردم خوب بود! من هم به یک بیکار, اجتماعی دور, افسردگی, سوراخ تا شاید من نمی باید یک چشم انداز خوب در آن میدهند.

  من (دوباره Jasmyne) را می گویند تا به حال یکی از بهترین واقعیت نشان می دهد لحظات زمانی که مهمان قاضی Kerby Jean-ریموند از Pyer خزه به طور چشمگیری راه می رفت خاموش نشان می دهد به جای فرستادن خانه دو سیاه زن طراحان (یکی از آنها کمک به راه اندازی FUBU را زنانه خط) در streetwear قسمت. TBH حق با او بود!

  شب گذشته دو بوفالو افسران پلیس متوقف شد و بدون پرداخت پس از یک عمیقا نگران کننده تصویری از آنها تنه یک مرد مسن به زمین پله بیش از لنگی بدن به خون چکیده از گوش او ظاهر آنلاین پیش از آن روز. این مرد شناسایی شد که مارتین Gugino یک 75 ساله فعال صلح و تظاهرکننده که آمد به گروهی از افسران در اعتراض به کشتار جورج فلوید. Gugino در بیمارستان بستری شد با یک ضربه به سر و جدی است ، اما وضعیت با ثبات به گزارش نیویورک تایمز.

  در یک همبستگی و خودپرستی امروز همه 57 افسران استعفا داد و از تیم پاسخ اضطراری—تخصصی تیم اختصاص داده شده به طور خاص برای پاسخ به شورش بیش افسران’ تعلیق. رئیس جمهور از بوفالو پلیس اتحادیه John T. Evans اعلام کرد که افسران “به سادگی دستورات” برای پاک کردن مربع است.”آن چه مشخص نیست پاک کردن مربع از مردان و 50 و زیر یا 15 تا 40″ ایوانز گفت: بوفالو اخبار. “آنها به سادگی به انجام کار خود را. من نمی دانم چقدر تماس ساخته شده است. او لغزش در (jasmyne) برآورد. او سقوط کرد به عقب.” این ویدئو در تضاد است که ادعا می کنند.

  سازمان دیده بان ویدیو گرفته شده توسط WBFO, یک ایستگاه رادیویی بوفالو از این حادثه در اینجا—هشدار آن است که گرافیک:

  ما در حال رفتن به این وبلاگ برای بقیه شب: ما شده ایم در آن زمان کامل برای کل هفته و گفته شده است می شکند مهم هستند. ما خواهید بود فردا. توصیه می کنیم پس چای Adera خوب livestream:

  برخی از سیگنال افزایش برای فردا:

  4c7fbf415f13403c9b2e2e9ae01153b5.jpeg

  پزشکان برای عدالت مارس آغاز می شود شنبه 6 ژوئن در ساعت 9 صبح و مارس از Harborview Medical Center به سیاتل شهرستان سالن. در اینجا خواسته است که از پزشکان برای عدالت ذکر شده در بروشور:

 • پایان پلیس است که خشونت در برابر به حاشیه رانده شده جمعیت به خصوص ما سیاه جوامع (به عنوان مثال دهها توقف و frisk, باند احکام, جرم بی خانمانی)
 • تغییر مسیر کمک های مالی از سازمان های اجرای قانون به جامعه مبتنی بر برنامه های پیشگیری از آسیب مداخله و تحول عدالت
 • متوقف کردن و معکوس نظامی از اجرای قانون
 • حذف قانونی و اتحادیه مفاد قرارداد که در سپر پلیس از پاسخگویی
 • عشق تقلا AM/PM?

 • اعلام سوابق از تمام تحقیقات از اجرای قانون خشونت های مرتبط با مواد به عنوان اموال عمومی و اطمینان از دسترسی عمومی
 • بلافاصله پایان دادن به خشونت علیه معترضان. ما ایستاده در همبستگی با آنها!
 • در اینجا یکی دیگر از تجمع به سیگنال تقویت می افتد شنبه در شمال سیاتل.

  Image_from_iOS__5_.jpg

  Image_from_iOS__6_.jpg

  Image_from_iOS__7_.jpg

  ما یک راهنمای به سیاتل مقاومت در برابر حوادث در اینجا.

  tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de