تقلا ساعت: Klobuchar و Buttigieg بیخ و بن برای بایدن جیمز لیپتون می میرد, کریس ماتیوز “بازنشسته”

Category: سیاتل No comments

Well, its come down to this.

آن پایین آمده به این. برنده MCNAMEE / گتی ایماژ

این milquetoast میانه خواستار وحدت: Pete Buttigieg و ctq که هر دو به طور غیر منتظره کاهش یافته است انتخابات ریاست جمهوری بیش از گذشته دو روز در حال حمایت جو بایدن در یک تجمع در دالاس در این شب ، Beto o’rourke نیز حمایت بایدن در این تجمع است. از نیویورک تایمز تا آن را به نام “فوقالعاده سریع به نوبه خود از وقایع.” تغییر ساخته شده است دموکراتیک اولیه پیش بینی های ضعیف. Megyn kelly در حال حاضر پیش بینی بایدن شانس بیشتری در برنده شدن بیش از نیمی از متعهد دموکراتیک نمایندگان 17 درصد از ساندرز در 16٪. اما آن را بسیار بیشتر احتمال دارد که هیچ کس را جمع آوری نیمی از نمایندگان.

ما باید واضح تر پیش بینی یک بار سه شنبه می لرزد: ساندرز است که انتظار می رود را به نفع خود, کالیفرنیا, ماساچوست, مینه سوتا, کلرادو, یوتا, مین, و, ورمونت. بایدن است که انتظار می رود را به نفع خود کارولینای شمالی و ویرجینیا و تنسی, آلاباما, Oklahoma, آرکانزاس و American Samoa. آنها در حال حاضر بسته شده تگزاس. برای برخی از دلیل بلومبرگ و وارن نیز هنوز در این مسابقه است. من انتظار بلومبرگ کاهش خواهد یافت و حمایت بایدن اگر بلومبرگ برنده نیست دولت فردا. چه کسی می داند در مورد وارن.

و پس از آن… بزرگترین اخبار امروز COVID-19. برخی از bulletpoints:

• مرگ و میر محلی رز امروز برای شش نفر. یک لیست از مردم مبارزه با در حال حاضر تایید موارد را می توان در اینجا یافت نشد.

• فرماندار Inslee می گوید مردم باید به جلوگیری از اجتماعات بزرگ. او همچنین خواسته دولت فدرال برای باز کردن بخشی از ذخایر خود از تجهیزات پزشکی.

• برخی از آتش نشانان محلی قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض کرکلند امکانات در حال تجربه علائم شبه آنفولانزا با توجه به سیاتل تایمز.

• کودکان می توانند coronavirus اما بیشتر خواهد شد که علائم خفیف با توجه به این گزارش.

• هیچ رویداد بزرگ در سیاتل لغو شده است با توجه به کوروناویروس.

• شیوع این است که به احتمال زیاد شده است, پخش كردن, محلی برای هفته ها است و انتظار می رود برای حفظ و گسترش در حالی که یک یادآوری است که ما نیاز به مراقبت های بهداشتی جهانی.

به روز رسانی های بیشتر در اینجا.

بقیه کشور نیز رنج می برند از شیوع کروناویروس: یکی از امروز buzzier coronavirus تغييرات اتفاق افتاده در سن آنتونیو زمانی که شهردار اعلام کرد, بهداشت عمومی اورژانس پس از 21 نفر احتمالا در معرض COVID-19. قرار گرفتن در معرض زمانی رخ داد که یک بیمار که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus منتشر شد از قرنطینه. او در بازدید از یک مرکز و “عمدتا نشسته خودش را در دادگاه های غذایی” گزارش سی ان ان. او در حال حاضر در قرنطینه. که در قرنطینه به نظر می رسد تا تنها.

جیمز لیپتون مرده است: در داخل اکتورز استودیو میزبان و تئاتر دانشگاهی 93.

عملکرد هنرمند Ulay نیز مرده: او بهترین و شناخته شده برای آثار او ایجاد شده با او شریک سابق مارینا آبرامویچ. او 76.

کریس ماتیوز در MSNBC: خبر شکست این شب است. او شروع به خود را نشان می دهد محبوب بیس بالبا گفتن “من گذاشت—این آخرین بیس بال در MSNBC.” سیاسی لنگر و میزبان بوده است که یکی از تلویزیون های کابلی بزرگترین blowhards برای تقریبا 25 سال است. از نیویورک تایمز:

آقای متیوز, 74, دارای مواجه معترضان در روزهای اخیر بیش از یک موجی از شرم آور در هوا لحظات از جمله مقایسه سناتور برنی ساندرز کمپین به تهاجم نازی ها در فرانسه و مصاحبه با سناتور الیزابت وارن در آن لنگر انتقاد قرار گرفته بود برای یک مهربان و کافر تن.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

بازار سهام: آن را به بالا ،

“تظاهرات متعدد در همان زمان” در ایسنا ایسنا تاون هال امروز. هرج و مرج در این فیلم احساس خوبی temperture بررسی در امریکا در حال حاضر.

پس از شما به پایان رسید شستن دست خود را, فراموش نکنید که برای پاک کردن گوشی های هوشمند خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>