تقلا ساعت: Kendall Jenner حل و فصل Fyre جشنواره طرح دعوی در دادگاه سوخت می پیوندد آدا هیتلر مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش هنری فورد “خوب تبارها”

Henry Ford. Hitler just loved this guy.

هنری فورد. هیتلر فقط دوست داشت این پسر. عکس کیستون/گتی ایماژ

جمهوری خواهان مسخره دموکرات ها برای pivoting مجازی کنوانسیون… اما در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد ایران در حال آماده سازی به مقیاس خود کنوانسیون در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه اوت در شارلوت, N. C.

از نیویورک تایمز:

[B]ehind صحنه ها و جمهوریخواهان به دنبال ممکن است برنامه های احتمالی از جمله محدود کردن تعداد افرادی که فرود در شارلوت به تنها نمایندگان و ساخت جایگزین نمایندگان در خانه بمانند با توجه به مصاحبه با نیم دوجین جمهوریخواهان نزدیک به برنامه ریزی است.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای اولین سلول آنلاین جشنواره فیلم!

آقای ترامپ بود که به شدت درگیر برگزاری آخرین نامزدی کنوانسیون حتی نشان داده شده جدید باز بودن به شرکت در یک مدرج کردن رویداد. او mused با صدای بلند به چند دستیاران در مورد اینکه چرا این کنوانسیون نمی تواند به سادگی برگزار شد در سالن رقص هتل در فلوریدا, با توجه به تمام این نگرانی های بهداشتی و این واقعیت است که فلوریدا است که بیشتر همراه در بازگشایی بخشهایی از دولت است.

شهر سیاتل قرار دادن با هم یک Vibes مثبت وب سایت که در آن شما می توانید جستجو, نشاط بخشی, داستان جشن Seattleites حمایت از یکدیگر و پیدا کردن راه هایی برای “اتصال به شرکت منجر شود.” آن را به نام سیاتل با هم. فرض ما در این شهر مشغول ایجاد این وب سایت و یادآوری سیاتل چگونه #WeGotThis به همین دلیل است که آنها خیلی سخت برای به دست آوردن ahold.

ترجمه: واشنگتن دهکدهای از دست داد “صدها میلیون” به بیکاری طرح تقلب است که باعث به تاخیر می اندازد.

امروز برگ برنده تور یک کارخانه فورد در میشیگان, میشیگان (که مادر بزرگ من زندگی; سلام مادر بزرگ!) و ستایش از لحاظ تاریخی ضد سامی هنری فورد برای داشتن “خوب تبارها.” دوم صدای جیر جیر در این موضوع:

که بی رحم سگ-سوت بدیهی است که لگد کردن فوری واکنش. به نگهبان اشاره کرد این قطعه از یک سال 1998 واشنگتن پست گزارش:

“از نظر من هنری فورد به من الهام” هیتلر گفت: دیترویت اخبار خبرنگار دو سال قبل از تبدیل شدن به صدر اعظم آلمان در سال 1933 توضیح داد که چرا او را نگه داشته یک زندگی به اندازه پرتره از خودروساز آمریکایی در کنار میز خود را.

در کمتر,اخبار, تهمت نمی پوشیدن ماسک در حالی که تور این گیاه است. اما او می گوید: او یکی کردن دوربین. “من تا به حال یک روز قبل از,” او گفت. “من نمی خواهم به را فشار دهید لذت بردن از دیدن آن است.”

این Fyre جشنواره شور ممکن است سوخته مدت زمان طولانی پیش, اما پرونده های حقوقی شعله های آتش ، Kendall Jenner موافقت کرده است به پرداخت 90000 دلار در حل و فصل با توجه به او پرداخت می شود ارتقاء Fyre جشنواره است. طرح دعوی در دادگاه مدعی او ساخته شده $275,000 به پست مورد کلاهبرداری.

آمازون است که انتظار می رود به تاخیر نخست آن روز و تا ماه سپتامبر در مورد شما به دنبال به جلو به آن برای برخی از دلیل. سال گذشته در روز نخست به دست آورده آمازون حدود 7 میلیارد دلار است.

به روز رسانی بزرگ در Ahmaud Arbery مورد: مردی که فیلم برداری این ویدئو از تیراندازی مرگبار از Arbery بازداشت شده است. ویلیام “Roddie” برایان Jr است که به اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست. بیشتر از NPR:

دو نفر دیگر در این ویدئو گرگوری و تراویس McMichael دستگیر شدند دو روز بعد از این ویدئو عمومی شد یک بار GBI در زمان بیش از این مورد است. آنها هر دو به اتهام قتل و تشدید حمله.

حتی به عنوان حامیان Arbery خانواده جشن کسانی که بازداشت آنها به نام برایان دستگیر و همچنین ادعا او درگیر شد در فوریه. 23 تیراندازی مرگبار. برایان و خود را وکیل, Kevin گاف را در تلویزیون ظاهر شد و به تازگی و رد هر گونه دخالت و یا حتی هر گونه ارتباط با McMichaels.

لیسیدن دستگیره ؟ CDC در حال حاضر می گوید کروناویروس “نه به راحتی” از طریق دست زدن به سطوح و یا اشیاء. شما هنوز هم باید از نظر بهداشتی و انجمن. نمی لیسیدن دستگیره.

سوخت قهوه در حال تبدیل شدن به بخشی از آدا, خانواده, کتاب ها و کافه ها: من عاشق محلی ادغام.

عشق تقلا AM/PM?

تنش های در دلار هنگ کنگ: چین به دنبال ایجاد امنیت و قوانین بیش از هنگ کنگ. وجود دارد کمی به جزئیات اما اعلام نشانه چین را قوی تر عمل و مداخلات در برابر دموکراسی میدهد. “حتی اگر این قوانین امنیت لزوما منجر به بسته شدن روزنامه ها و یا پخش که توهین پکن سرد اثرات مانند خودسانسوری و یا بی میلی به صحبت کردن ممکن است به احتمال زیاد” می نویسد: بار.

حدود 36,000 زندگی را ذخیره شده است اگر ایالات متحده آغاز شده بود اجتماعی فاصله یک هفته پیش از آن در ماه مارس است.

من دوباره آن را می گویند: شما باید بررسی کنید در اورلاندو هفتگی‘s وبلاگ Bloggytown چند بار در هفته فقط برای نخست فلوریدا محتوای این ویدئو نشان دادن چهار مردان رشد کرده مبارزه با رنگ در فلوریدا Home Depot.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de