تقلا ساعت: جف جلسات Is a Loser, جف بزوس واقعا نمی مانند تحویلدار, من دادن تا در فاز 3

This keeblerhead just lost his Alabama GOP Senate primary to Tommy Tuberville.

این Keeblerhead فقط خود را از دست داده آلاباما جمهوریخواه سنا اولیه به تامی Tuberville. (Tuberville, اتفاقی, است, همچنین, تاریخی Keebler جن نام خانوادگی.)گتی ایماژ/MARK WILSON

Ivanka Trump یک پیشنهاد برای بیکاری آمریکایی: “پیدا کردن چیزی جدید.”

حمایت

ترک روز-خواب در مورد فاز 3 یا 4 و یا فراتر از آن: رژیم صهیونیستی. جی Inslee امروز اعلام کرد که او به طور موقت توقف شهرستان از پیشرفت های جدید تر و آرام تر فازهای دولت coronavirus محدودیت. (در اینجا است که اصلی چهار مرحله به مرحله طرح به عنوان یک یادآوری است.) او همچنین گفت که استان ها را به رول بازگشت به مراحل قبلی اگر واشنگتن دریافت نمی کند گرفتن در coronavirus عفونت. آه سنگین است.

واشنگتن گزارش 547 جدید COVID-19 موارد بیش از 24 ساعت گذشته: پنج اضافی مرگ نیز گزارش شده است. این به ارمغان می آورد تعداد کل موارد به 42,304 و تعداد مرگ و میر به 1,404 که از جولای 13 در 11:59 بعد از ظهر

عدالت اموزش Bader Ginsburg در بیمارستان بستری شد صبح امروز: او ظاهرا خوب انجام می دهند.

نظرسنجی ها در حال بسته شدن در تگزاس مین و آلاباما: کشورهای در حال برگزاری مقدماتی و runoffs امروز. جف جلسات است (از نژاد نمی گنجه) در میان دیگر به روز رسانی.

این واقعی بود جلسات توییت ارسال دیروز: ببخشید bub, آن را بیش از!

چیزی که نگرانی من بیشتر در مورد نظری پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دوران تهدید QAnon حزبی. این QAnon توطئه جناح از حزب جمهوریخواه تعیین شده توسط اف بی آی به عنوان یک “بالقوه تهدید تروریسم داخلی” است ~12-یا-پس از نامزدها در حال اجرا برای کنگره است. این fuggin’ ghouls تعهد در میان چیزهای دیگر به “[این] جهانی دوز و کلک شیطان-پرستش پدوفیل” و شکست دموکرات ها که ادعا عصاره هورمون از خون فرزندان??? من فکر کردم ما به توافق ترک Pizzagate در سال 2016??? برخی از تجزیه و تحلیل از نیویورک تایمز:

حتی به عنوان [ایران] رهبران حزب علنا فاصله خود را از جنبش آنها بی سر و صدا در حمایت از برخی QAnon مرتبط نامزدها — نشان دادن خط نازک آنها در حال تلاش برای راه رفتن بین عناصر رادیکال در میان خود پایه و میانه روی رای دهندگان آنها را به نفع خود بیش از.

دقیقا چگونه بسیاری از نامزدها در حال اجرا تحت پرچم QAnon تا حدودی به تفسیر باز — برآورد محدوده به بیش از یک دوجین با بسیاری از شکست در مقدماتی — و تقریبا همه در حال انتظار برای از دست دادن در ماه نوامبر. برخی از نامزدها را روشن اتصالات به حرکت و استفاده از آن زبان و هشتگهای در رسانه های اجتماعی و در دنیای واقعی ظاهر.

و در اینجا ما رئیس جمهور که ظاهرا فکر نمی کند که مردم در حال کشته شدن توسط پلیس یک مشکل است:

برخی از روشن شدن در آن از طریق سنگ نورد:

با توجه به مطالعات ذکر شده توسط CBS News, سیاه مردان 3-3.5 برابر بیشتر احتمال دارد به کشته بود با اجرای قانون نسبت به مردان سفید پوست. اگر “بیشتر” مردان سفید پوست کشته شده اند با اجرای قانون به این دلیل است که آنها را قابل ملاحظه ای بزرگتر بخشی از جمعیت است.

بزرگ اگر درست: با استفاده از خواهر و برادر بزرگتر خود را ID برای خرید مشروبات الکلی بوده است هرگز آسان تر است. حداقل بچه ها با پوشیدن ماسک.

دیرین وقت Rep. فرانک Chopp است تا برای انتخاب مجدد دوباره: او مواجه خاموش در برابر Jessi موری و Sherae Lascelles. ما در حال حمایت—

خوب, من می دانم من گفت: ما اولیه انتخابات تایید شد رفتن به رها کردن فردا صبح اما غریبه انتخابات کنترل هیئت مدیره حمایت از ویژگی های رانده شده به جمعه. سرزنش COVID-19 و/یا خدا برای تاخیر. همچنین خود را در برگه های رای هستند که از طریق پست برای شما فردا! رای رها کردن جعبه باز پنج شنبه!

اندرو سالیوان ترک , New York magazine: این اطلاعیه به شرح زیر باری ویس’ خروج از نیویورک تایمز. وجود دارد بسیاری از گمانه زنی ها و خوراکی خود را بیش از بعدی حرکت می کند.

پیروزی دیگر برای WA AG باب فرگوسن & Co., از طریق AP:

رو هشت فدرال پرونده های حقوقی و مخالفان از صدها نفر از دانشگاه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز سه شنبه لغو یک قانون است که باید مورد نیاز دانشجویان برای انتقال و یا کشور را ترک کنند اگر خود مدارس برگزار می شود کلاس های کاملا آنلاین به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

افسر کشته شده پس از یک تعقیب و گریز پلیس شب گذشته در بوتهل شناسایی شده است: افسر جاناتان Shoop شده بود با این گروه برای کمی بیش از یک سال است. “من در اینجا بیش از 25 سال است و ما هرگز تا به حال یک افسر شات” گفت: بوتهل پلیس سروان. مایک جانسون. مظنون دستگیر شد و در اوایل صبح.

عشق تقلا AM/PM?

آمازون جدید مواد غذایی اسباب بازی: آن را به نام “داش سبد خرید” و آن “با استفاده از دوربین های سنسور و یک مقیاس به طور خودکار شناسایی و ورود اقلام بر روی صفحه نمایش دیجیتال پشت رسیدگی است. این فن آوری باعث می شود این امکان را برای خریداران به ترک فروشگاه بدون رفتن را از طریق پرداخت سنتی خط” reports GeekWire. این چرخ دستی در حال انتظار مورد استفاده قرار گیرد در متعارف فروشگاه های مواد غذایی است که آمازون ساختمان شده است و دستیابی جداگانه از آن عجیب آمازون رفتن به فروشگاه های مواد غذایی.

نیاز به خنک? دود سبز و سپس گوش دادن به سبزو سپس جزئیات کمی در مورد آن.

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de