تقلا ساعت: جمال بومن اعلام پیروزی تکواندو است که این “رسمی” ریز ریز کردن حساب توییتر ؟

CHOP is no longer in bloom. But is it over?

ریز ریز کردن است و دیگر در شکوفه. اما آن را بیش از ؟ CB

ریز ریز کردن را “پل” ساخته شده از گل پژمرده: آن reeks نماد. در اینجا ساختار در آن معطر:

حمایت

ویژه NOIR— غرور Edition 6/27: یک POC انواع نشان می دهد جشن POC هنرمندان!

Its pretty quiet out there...

آن را بسیار آرام در خارج وجود دارد امروز… CB

امروز یک “حساب رسمی” برای ریز ریز کردن (نه یک حساب رسمی) اعلام کرد که ریز ریز کردن مرده بود: در بیانیه این حساب همچنین گفت که “ما معتقدیم جنی Durkan به شدت” و این که هر کس باید تجدید انتخاب خانم Durkan و جو بایدن نشان دهنده تغییر انقلابی. وحشی. روی تصویر زیر کلیک کنید برای دیدن کل گفته:

به نحوی KOMO زد با صدای جیر جیر به عنوان یک داستان: آنها تصریح کرد که “ریز ریز کردن در حال حاضر به این نتیجه رسیدند” بر اساس این تصادفی صدای جیر جیر. (داستان شد و سپس به روز رسانی برای حذف تعبیه شده صدای جیر جیر و پشت فروختن خود را ادعا می کند.) در حالی که آن را قطعا پیچ در پیچ پایین و سازماندهی مجدد به مناطق دور از کال اندرسون بود و به طور خاص در اطراف شرق حوزه, تظاهرکنندگان مخالف که هر یک از این است که بیش از. کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ یک دید کلی خوبی از آنچه رفت شب گذشته. (“وجود دارد که مردم کمتر اما بیشتر نگرانی در اردوگاه به عنوان کسانی که باقی می ماند و همچنان به تلاش برای برنده شدن دستاوردهای جدید با نگه داشتن فضای آنها را اشغال کند.”) عمری سالزبری و همگرا رسانه نیز مصاحبه با افراد بر روی زمین:

جمال بومن اعلام کرده است بیش از پیروزی دیرین (16 نظر!!!) تشکر. الیوت انگل: مقدماتی حزب دموکرات در نیویورک 16th کنگره منطقه است بدانند خود را. “ده ها هزار نفر از رای غیابی هنوز هم باقی می ماند محسوب می شود و نژاد است و نه به احتمال زیاد به نام روز” یادداشت Mother Jones, اما بومن است که اعتماد به نفس کافی با نتایج (او در حال حاضر حدود 27 نقطه سرب) که او اعلام کرده ، Bowman 44 ساله سابق مدرسه اصل بخشی از یک موج پیشرو پیروزی در شهر نیویورک است. به عنوان نیویورک دیلی نیوز اشاره کرد: “اکثر برندگان سهشنبه مقدماتی را به شکست نامزدهای جمهوری خواه در ماه نوامبر حکایت دارد. اما در یک دولت به عنوان عمیق آبی به نیویورک که بیشتر از تشریفات بیش از یک چالش است.”

امروز سیاتل عمومی, مدرسه, مدیره, رای به اتفاق آرا “به حالت تعلیق همکاری که ایستگاه پنج مسلح با ماموران پلیس در سیاتل مدارس” گزارش سیاتل تایمز. بیشتر از سیاتل مدرسه دولتی عضو هیئت مدیره Zachary DeWolf, از طریق سیاتل تایمز‘ کوکب Bazzaz و هانا Furfaro:

“کل این موضوع نیاز به یک راه اندازی مجدد. [SP] باید یک رابطه با SPD” DeWolf گفت: در یک شنبه پیام به صورت متن. حتی بدون SPD افسران مستقر در مدارس گفت: “SPD هنوز هم باید تعاملات با SPS زمانی که روشن وجود دارد خطر برای دانش آموزان و یا مدارس ما در جرایم خشونت آمیز یا خشونت اسلحه.”

جرمی مسیحی شده است محکوم به حبس ابد بدون امکان آزادی مشروط برای ضرب چاقو ریکی بهترین و Taliesin Namkai-Meche و زخمی میکا فلچر در پورتلند حداکثر قطار در سال 2017. ادامه مطلب در اینجا ارسال.

یک دادگاه تجدید نظر فدرال حکم داد که ایالات متحده منطقه قاضی باید بلافاصله اخراج جنایی علیه مایکل فلین: فقط برو جلو و بی اعتنایی که فلین رئیس جمهور تهمت سابق امنیت ملی, مشاور التماس کرد گناه را به دروغ به دولت فدرال در مورد تماس خود را با روسیه است. هر آنچه.

COVID است خونتان: ما در حفظ و گفت این, اما… “بیش از 35,000 جدید کروناویروس موارد شناسایی شده در سراسر ایالات متحده در روز سه شنبه, با توجه به , نیویورک تایمز , پایگاه داده, بالاترین, تک-بعد کل از اواخر مارس و سومین مجموع هر روز از این بیماری همه گیر.” موارد در حال افزایش در تگزاس و آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا و واشنگتن و… آن را در همه جا مردم است.

نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات را اعمال قرنطینه در بازدید کنندگان از کشورهای با COVID خوشه: صفحه بندی Mudede. در حال حاضر این قرنطینه نیاز شامل بازدید از ایالت های جنوبی مانند فلوریدا و تگزاس و واشنگتن است.

عشق تقلا AM/PM?

خوب و شاید ترسناک (اگر شما یک Boomer) تیتر از مخبر: وجود خواهد داشت یک بچه کنگره از ایالت کارولینای شمالی? این “بچه” در سوال 24 ساله مدیسون Cawthorn که ضرب و شتم خود را GOP چلنجر—حمایت رئیس جمهور و تد کروز—و به صورت دموکراتیک نامزد وزارت معارف دیویس برای کارولینای شمالی 11th منطقه. چگونه او بیرون کشیدن پیروزی ؟ “در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس روز سه شنبه شب Cawthorn گفت: اصلی خود را برنده شد و در نتیجه قوی canvassing و عملیات زمینی و یک پیام است که” ترجمه شده در سراسر نسل و در سراسر گروه های قومی.'”

آمریکا بن بست رسیده است بیش از یک پلیس لایحه اصلاحات: در حالی که ایالات متحده آمریکا مجلس است که انتظار می رود به تصویب دموکراتیک قانون فردا جمهوریخواهان کنترل سنا راه بروید. هر دو طرف در حال سرزنش یکدیگر است. “ما در حال شکست در سیاست گفت:” جمهوری خواه ایالت و سناتور ” تیم اسکات از افتضاح.

نگه دارید تا! من (تعقیب و گریز) مجبور به ترک کمی زود برای رفتن به چت با عمری Salisbury برای همگرایی رسانه ای شبکه “شهروندان از ریز ریز کردن” پادکست. جدید پادکست فوق العاده است و شما باید آن را گوش…

من رها کردن یک لینک یک بار من قسمت بالا می رود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de