The family behind Oriental Mart: Mila Apostol (center) with granddaughter Brianna Joy Mori and daughter Joy Mori (left) and daughter Leila Rosas and grandson Jordan Rosas (right).

خانواده پشت شرقی مارت در سال 2011: میلا Apostol (مرکز) با نوه Brianna شادی موری و دختر شادی موری (سمت چپ) و پدر لیلا Rosas و نوه اردن رسس (سمت راست). کلی O

هیئت داوران در Harvey Weinstein را تجاوز جنسی محاکمه به پایان رسید خود را برای اولین بار بعد از مذاکرات: آنها نمی حکم برسد. هیات داوران می تواند انتخاب کنید به ارسال Weinstein به زندان برای بقیه عمر خود را. مهلت یک پست خوب در مورد چه داوران می تواند تفکر است.

آیا شما تا به حال شرقی مارت را, فیلیپینی, ماهی قزل آلا آلوچه سوپ ؟ که یکی از غذاهای امضا و آن را ممکن است فقط کمک شرقی مارت پیروزی معتبر جیمز ریش بنیاد “امریکا کلاسیک جایزه” گزارش قهوهای مایل به زرد فينه برای سیاتل تایمز. هیچ منو در محل, اما وجود دارد مقدار زیادی از دستورالعمل های زیر. آشپز لیلا Rosas نشان می دهد شما فقط سفارش “آیا شما به من اعتماد پلاک?” (توجه داشته باشید: این رستوران بسته است تا آوریل 1 بنابراین شما باید صبر کنید چند ماه به منظور.)

دانش آموزان در کندی کاتولیک دبیرستان در بارین اعتراض امروز بیش ادعا استعفای اجباری از همجنس معلمان است. برخی از پس زمینه از کتی پست دیروز:

معلمان پل Danforth و میشل بیتی بود هر دو به کار گرفته شده توسط مدرسه برای شش سال. هر دو مشغول شد به شرکای خود در سال گذشته و با توجه به یک منبع آشنا با این موضوع که آنها مطلع رهبری مدرسه آنها گفته شد که آنها می توانید از ادامه اشتغال آنها در مدرسه اگر آنها توافق کردند که به خاطر درگیری های خود را خصوصی و یا آنها می تواند استعفا و توان خرید از قرارداد خود را. معلمان بنا به گزارش انتخاب گزینه دوم شدند و رسما اخراج از مواضع خود در هفته گذشته پس از چند ماه از آشفتگی.

“حدود 100 پدر و مادر و فارغ التحصیلان در قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک سیاتل صبح روز سه شنبه در اعتراض به, در حالی که دانش آموزان در مدرسه شرکت کننده در تحصن در بعد همان صبح” گزارش KOMO. قلمرو مذهبی اسقف اعظم کاتولیک سیاتل کاهش یافته است به نظر بیشتر و یا ارائه یک بیانیه در پاسخ به اعتراض. برخی از ویدیو:

به نظر می رسد مانند سیاتل نوشابه مالیاتی در حال انجام است آنچه در آن در نظر گرفته شده برای انجام: کاهش افراد مصرف نوشیدنی های شیرین. فروش “قند شیرین نوشیدنی” کاهش یافته ~30.5 درصد در سال پس از مالیات بر اجرای گزارش دانیل Beekman در سیاتل تایمز. “از ديدگاه بهداشت عمومی این خوب است” یک استاد UW گفت Beekman. “مردم به خرید کمتر نوشیدنی های شیرین و ما می دانیم که نوشیدنی های شیرین با بیماری های قلبی و دیابت و فشار خون بالا و سکته مغزی است.” همچنین خوب است ؟ که مالیات مطرح $22 میلیون در سال 2018 بود که 7 میلیون دلار بیشتر از انتظار است.

Hm: Hmmmmm…

از تاکوما به سی ان ان: برنی فقط به پایان رسید تا سی ان ان تاون هال. وقتی پرسیده شد که در مورد برنی فرض روایت و انتقاد است که حامیان او در حال حاضر قلدر او گفت: “صحبت کردن با مردم در مبارزات انتخاباتی اغلب زنان آفریقایی آمریکایی در این کمپین بحث به جهنم همسر من, مورد نوع زشت حملات که آمده اند به ما” و سپس “من باور نمی کنم در قلدری آنلاین. پایان بحث.” ساندرز Buttigieg و Klobuchar هم از این مرحله امشب در نوادا در سفارش خود را به اتمام, در, New Hampshire. جو بایدن و سناتور الیزابت وارن را مرحله در روز پنج شنبه. چهار شنبه, البته بعد از بحث دموکراتیک. Buttigieg در مرحله در حال حاضر.

جعفر’Net دوبوا مرده است: او 74 و بهترین و شناخته شده برای بازی در ’70s CBS طنزهای خوب. شما باید به سازمان دیده بان این ویدیو تلفیقی از ورودی:

چگونه ایالت سیاتل ؟ شهردار Durkan به او سومین ایالت شهر آدرس امروز (مانند وزارت امور خارجه اتحادیه اما برای شهرستان). Crosscut دیوید Kroman دقیق برخی از نکات کلیدی در اینجا: “Durkan طعنه تعدادی از طرح های جدید در مورد کار برنامه های آموزشی برای جوانان, پاسخ به مسائل ایمنی گسترش یک صندوق اضطراری برای کسب و کارهای کوچک سرشماری و مسکن و بی خانمانی است.”

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

ما در حال گرفتن یک آفتاب رنگ اثر خط: خورشید ما با تجربه در تمام طول روز می توانید در ادامه از طریق پنج شنبه. من به آن نیاز دارید. شما به آن نیاز دارید. ما به آن نیاز دارید. گل به آن نیاز دارید. غول, دیسکو, توپ من برای چند دلار در ما سازندگان: میسی به آن نیاز دارد. (آن چراغ من کل آپارتمان زمانی که خورشید از آن بازدید.)

باغ وحش وودلند پارک قدیمی ترین حیوان مرده است: Chinta اورانگوتان تقریبا 52. Chinta را دوقلو Towan درگذشت در سال 2016. این باغ وحش هنوز چهار اورانگوتان گزارش سیاتل تایمز: 48-ساله ملتی, 38-ماه-پیر بلون, 31 سال Heran و 11 ساله Godek.

تولدت مبارک به پلوتون: آن کشف شد 90 سال پیش در فوریه. 18, 1930. آن است که یک سیاره یا نه ؟ بیایید رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im