تقلا ساعت: تگرگ در سیاتل زلزله در آیداهو, نوک پستان حلقه در کومو

I know you see it.

من می دانم که شما آن را ببینید. عکس ادواردو Munoz Alvarez/گتی ایماژ

وجود دارد 6.5 ریشتری زلزله در آیداهو: به نظر می رسد مانند آن را در نزدیکی مک کال و استنلی. آب و هوا کانال می نویسد که وجود دارد هیچ گزارش فوری از عمده آسیب و یا آسیب, اما آن را یکی از قوی ترین زلزله ثبت شده برای آیداهو. من زندگی می کردند در نزدیکی بویز برای ~10 سال است. من فکر نمی کنم زمین لرزه اتفاق افتاده است بیش از وجود دارد!

برای دور تا امروز بزرگترین COVID-19 سرفصل: کلیک کنید riiiiiiiiight اینجا.

شده است وجود دارد مقدار زیادی از توجه در این ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم این ماه: به عنوان غنی با اشاره به در تقلا هستم و وکلا در مورد برنامه نقص های امنیتی. این نرم افزار همچنین دارای یک بیت از یک جنس و نازی ها مشکل است. به عنوان سام موریسون می نویسد: برای Recode: “زوم بهترین ماه نیز می تواند بدترین حالت آن.”

صحبت از ویدئو کنفرانس: تماشای این هنر است.

آیا شما نیاز به یک سفر دور از عناوین امروز? نگاهی به شیرجه رفتن و خواندن در مورد یک مستغرق و جنگل های باستانی است که می تواند “پنهان طب از آینده است.”

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو را تصویب رتبه بندی در حال افزایش: بالاتر از مغلوب ساختن پیشی جستن. مردم خواستار کومو سال 2020 است. که یک فانتزی اما محبوبیت او نیست: “یک سیهنا کالج نظرسنجی از نیویورک منتشر شده در دوشنبه, یافت آقای کومو با 71 درصد favorability امتیاز” می نویسد: نیویورک تایمز. تعداد کسانی که 27 نقطه سنبله از فوریه.

بیشتر با فشار دادن مسئله: Cuomo, را, نوک سینه ها. آنچه در زیر آن پیراهن آقای کومو? Dan Savage بررسی.

NFL گرسنه برای بینندگان شروع می شود در خدمت محتوا برای کودکان و نوجوانان: آنها خواهد بود با اضافه کردن یک “کودکان و نوجوانان متمرکز بر پخش” در Nickelodeon است. جزئیات مبهم در حال حاضر.

دبیرستان آهنگ مربی در Des Moines, واشنگتن متهم شده بود با “چهار فقره از برقراری ارتباط با یک جزئی برای اهداف غیر اخلاقی” در هفته گذشته. “او تا به حال ورزشکاران زن تغییر (لباس) خود را در کلاس درس او دعوت دانش آموزان به او واگذار وظایف خود را به دانش آموزان او نامناسب آنها را لمس ساخته شده آشکارا جنسی و نظرات نامناسب به آنها صحبت کردیم و به ورزشکاران در مورد بدن خود را در یک جنسی و نامناسب راه” نوشت: یک دادستان در شارژ مقالات.

مورد علاقه من تیتر روز: مردم شهر رفت و به داخل پناهگاه. سپس بز وارد شده است.

بازیافت ain’t it: “در 40 سال کمتر از 10 درصد از پلاستیک بوده است بازیافت.”

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

شکارچی هریس خوانده وودی آلن خاطرات بنابراین شما لازم نیست که به: اینجا پانوشت.

قیمت گاز tanking: در فلوریدا به طور منظم unleaded بنزین به طور متوسط $1.97 یک گالن اما من توصیه نمی رانندگی در اطراف فلوریدا در حال حاضر.

آیا شما می بینید که تگرگ? آب و هوا در سیاتل بوده است به طوری عجیب و غریب می بینم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de