This is what you get on Getty when you search gay socialist.

این همان چیزی است که شما در گتی زمانی که شما جستجو “گی سوسیالیستی است.” گتی ایماژ

خوب چه جهنم اتفاق افتاده است شب گذشته در آیوا: نگاه آن را گیج کننده است اما در واقع برنی و Buttigieg در حال حاضر تقسیم سرب و وارن است در سوم. “اگر چه پیت Buttigieg منجر حزبی نتایج برنی ساندرز است که منجر محبوب شمارش آرا در 28,220 بیش از Buttigieg را 27,030” می نویسد: نگهبان. “الیزابت وارن جمع آوری شده 22,254 آرا و جو بایدن است 14,176 با 62 درصد از حوزه گزارش.” این مهم است به یاد داشته باشید که 62% نه 100%. AP نمی خواهد دولت برای هر کسی که تا زمانی که بیشتر در حوزه گزارش. این معلوم نیست که نتایج کامل منتشر خواهد شد.

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

در همین حال واشنگتن مطمئن است خوشحالم که بدست خلاص شدن از شر آن قفقاز: “به عنوان کسی که کمک کرد اجرای WA حزبی در سال 2016 من خیلی [expletive] خوشحالم که ما در حال انجام است که دوباره در این سال” یک کمپین سخنگوی رژیم صهیونیستی است. Inslee گفت: سیاتل تایمز. “امشب مطمئن شوید که باعث می شود دولت ما تصمیم به ترک قفقاز و استفاده از ریاست جمهوری ابتدایی در چند هفته نگاه درخشان!” توئیتر خود نوشت واشنگتن از سوی دیگر ، Marko Liias.

که آماده برای این کمی خنک بحث ما از رئيس جمهور ؟ دولت از اتحادیه شروع در حال حاضر. سازمان دیده بان آن را در اینجا:

آیا شما متوجه هر کسی که از دست رفته ؟ AOC و Ayanna Pressley هستند تحریم امشب خارجه اتحادیه.

Wheeeeeeeee مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب امتیاز است که بالاترین آن را به حال شده است با توجه به این جدید گالوپ نظرسنجی. “نظرسنجی جدید می یابد 50 درصد از آمریکایی ها مخالف تهمت ترک فقط 1% بیان بدون نظر. میانگین درصد نداشتن یک نظر بر مغلوب ساختن پیشی جستن شده است 5 درصد در طول ریاست جمهوری خود را.”

همه از این تاکید شما ؟ در اینجا نگاهی به این گله ای از گوزن فقط دلسرد کننده در ساحل.

من-90 بسته شده است در دو جهت: پس از یک نیمه کامیون jackknifed در سراسر سه خطوط ترافیک. اوه.

SPOG جدید رئیس جمهور: پلیس سیاتل افسر صنفی انتخاب مایک سلطان به عنوان رئیس جمهوری جدید جایگزین کوین Stuckey. قضاوت از مبارزات انتخاباتی خود تصویری, او به نظر می رسد مثل یک پسر خوب. “من خواهد شد و اساسا تغییر فعال روایت” او می گوید: قبل از کاهش ویدئو به یک RT به ضرب گلوله پلیس تیراندازی BLM فعالان با نوعی از انفجار توپ و تفنگ.

Councilmember Herbold پرداخت $500 زیرا او نقض کد شهرستان که او پیامک رئیس پلیس کارمن بهترین “در مورد RV است که او فکر پارک شده در مقابل خانه اش به عنوان بخشی از یک سیاسی کاری,” گزارش سیاتل تایمز. Herbold که خوب پرداخت و اذعان کرد که او نقض “یک قانون است که میله شهرستان از کارکنان خود را با استفاده از موقعیت رسمی خود را برای خصوصی بهره مند شوند.” اخلاق شکایت فرستاده شده در توسط Ari هافمن که شکایت به بار که “این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که دولت نتواند” اگر چه Herbold موافقت خود را برای پرداخت جریمه و تصدیق یک قانون نقض به نظر می رسد چه اتفاقی می افتد زمانی که دولت موفق?

برخی از خانه داری: غریبه در حال حرکت است! خوب غریبه مرکزی جهان در حال حرکت است. هر چیز دیگری است که همان ماندن در واقع. ما خواهید بود در حال حرکت در نزدیکی Uwajimaya شروع در ماه ژوئن. Lester, سیاه, لوری سایتو و تیم کک بحث حرکت در اینجا.

خوبه با تشکر از کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ: شما به ما به نام “سیاتل افسانه است.” اما بله 11th خیابان به زودی WeWork اما هیچ غریبه. به عنوان یک مقیم کاپیتول هیل, من فکر می کنم که خیلی تلخ. فقط تماس کاپیتول هیل “جنوب دریاچه اتحادیه شرق” در این نقطه است. یا “ابر شهر شرق” به عنوان من می خواهم ابر شهر بهتر از جنوب دریاچه اتحادیه.

برخی از اخبار دیگر که در حال حاضر پوشش داده شده است در تقلا امروز:

واشنگتن مدیر عامل شرکت می گوید پیشنهاد مالیات بر حقوق و دستمزد کمتر از هزینه یک حزب تعطیلات: “قانع کننده ترین حمایت شهادت” برای مالیات بر حقوق و دستمزد پیشنهاد “آمد و از دن قیمت, موسس و مدیر عامل گرانش پرداخت” می نویسد: غنی اسمیت. او گفت: “این لایحه به او پول, اما این امر می تواند کمتر از یک رجعت به ’90s’ حزب تعطیلات آنها به تازگی انداخت.”

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

با طعم سیگار e-می تواند مجاز در واشنگتن تحت پیشنهاد جدید: “Inslee را vape ممنوعیت انتقاد شده است—از جمله به طور گسترده توسط این روزنامه برای سهوا ایجاد بازار سیاه برای این طعم محصولات نیکوتین. Inslee خود اذعان کرده است که طعم دهنده بودند هرگز تصور می شود باعث ریه آسیب می نویسد که” لستر ، “این طعم بلکه مواد افزودنی موجود در بازار سیاه vapes که در حال گرفتن افراد بیمار و کشتن آنها.”

Cinerama می گذارد بسیاری از کارکنان خود را به عنوان آن را می بندد برای تعجب بازسازی: “Cinerama کارکنان گفت: غریبه که اکثریت آنها گذاشته شنبه بدون اطلاع قبلی” می نویسد: Nathalie گراهام. “نزدیک به 30 کارمندان جمع شده بودند برای یک ساعت 10 صبح جلسه در تئاتر و گفته شد به بسته همه چیز خود را با شتاب خود را به خروج کاغذ بازی و ترک ساختمان با توجه به کارکنان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im