تقلا PM: برای عشق “گویا” Stitt بیمار شود Crypto هکرها انعطاف پذیری در ثروتمند و مشهور

The blue check marks got locked out of their accounts and the unverified roamed free...for about 10 minutes.

آبی علامت نمی تواند توییت از حساب های خود و تایید نشده پرسه می زدند و…برای حدود 10 دقیقه است. BETHANY کلارک/گتی ایماژ

ما اول COVID-19 مثبت فرماندار: تبریک اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt! او اعلام کرد او مثبت وضعیت امروز و می گوید: علائم خود را جزئی هستند.

سایه از سی ان ان:

حمایت

Stitt تشخیص است به خصوص قابل توجه است كه نه تنها تحت فشار قرار دادند به شدت بازگشایی دولت با وجود افزایش موارد است اما در زمان نادیده مشاوره از کارشناسان پزشکی. در ماه مارس او مواجه صهیونیستی برای ارسال یک عکس از خود و فرزندان خود را در یک رستوران شلوغ است که او بعد از آن حذف شده است.

شهر تولسا را تجربه کرده است یک موج اخیر در coronavirus موارد زیر رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع وجود دارد در تاریخ 20 ژوئن در آن Stitt شد و در حال حاضر بدون صورت پوشش. روز چهارشنبه فرماندار عنوان امکان که او قراردادی این ویروس در این رویداد است.

آمازون اجازه خواهد داد که برخی از کارکنان به WFH تا ژانویه 2021: آمازون کارکنان است که می توانید انجام دهید کار خود را از خانه می تواند در حفظ و انجام آن از خانه تا سال آینده به گزارش Geekwire. انتظار می رود آنها را به ماندن در کشور و یا استان که در آن آنها بر اساس هستند.” بنابراین من حدس می زنم که بدان معنی است که آنها نمی تواند حرکت کند به باربادوس.

هکرها فلکس: جف بزوس, جو بایدن, Kanye West, باراک اوباما, و یک نوار گسترده ای از حساب های توییتر—اعم از مایکل بلومبرگ به صدای تیز و تند خلیفه به وارن بوفه—هک شد این بعد از ظهر ارسال یک بیت کوین اومدی. برخی از توییت:

Screen_Shot_2020-07-15_at_2.13.45_PM.png

Screen-Shot-2020-07-15-at-2.24.35-PM.png

Screen_Shot_2020-07-15_at_2.39.06_PM.png

حرکت فوق العاده بود نمایش قدرت: “آن را بلافاصله روشن نیست که آیا نقض امنیت با حساب شخصی کاربران و یا توییتر خود شدند حادثه” اشاره کرد تئودور Schleifer برای Recode. مادربرد مظنون تصاویری از یک داخلی توییتر پنل استفاده شده توسط کارکنان توییتر برای ارتباط برقرار کردن با حساب کاربری متصل به نرم.

اکثر (اگر نه همه) تایید حساب مسدود شد از به tweeting در حالی که توییتر بررسی مشکل: “شما ممکن است قادر به صدای جیر جیر و یا تنظیم مجدد رمز عبور خود را در حالی که ما در نقد و بررسی و رسیدگی به این حادثه” توییتر توییتی.

جدید کلمبیا کلمبیا بررسی نشان می دهد بایدن با 15 نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن: این بزرگترین منجر به بایدن تا کنون در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا نظرسنجی. توجه داشته باشید بایدن سرب در مسائل اقتصادی:

رای دهندگان در حال حاضر به بایدن اندکی سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در مستقیم بازی تا زمانی که آن را می آید به دست زدن به اقتصاد است. رای دهندگان می گویند 50 – 45 درصد است که بایدن خواهد انجام یک کار بهتر دست زدن به اقتصاد برگشت از ماه ژوئن هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد اندکی منجر 51 – 46 درصد است.

در مورد خواسته دیگر مسائل کلیدی:

* در دست زدن به یک بحران بایدن منجر 57 – 38 درصد;

* در دست زدن به مراقبت های بهداشتی بایدن منجر 58 – 35 درصد;

* در coronavirus پاسخ بایدن آگهی 59 – 35 درصد;

* در پرداختن به نابرابری نژادی بایدن منجر 62 – 30 درصد است.

ریز ریز کردن 2.0 یا مینی CHOP هنوز هم می ایستد در جنوب میدان چمن سیاتل مرکزی—در حال حاضر: کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ گزارش که مدرسه درخواست اردوگاه “بود به طور داوطلبانه پاک در روز یا کالج را به نوبه خود این موضوع را به شهردار جنی Durkan, سیاتل, شهر و SPD.”

اتهامات شده اند کاهش یافته و در مقابل اندرو Buncombe, the Independent روزنامه نگار دستگیر شد و به صورت “عدم پراکنده” در حالی که پوشش SPD رفت و برگشت از ریز ریز کردن. این مستقل راه اندازی یک روزنامه نگاری جرم نیست, کمپین در پاسخ به Buncombe و دیگر روزنامه نگاران بازداشت در پوشش جورج فلوید قیام.

تلاش برای نگه دارید تا با سیاتل شورای شهر در تابستان بودجه فصل ؟ این شورا منتشر شد این نرم افزار ویژوال جدول زمانی از تقویم خود. من از آن ساخته شده پس زمینه دسکتاپ من که نوع افسرده.

مگان تو کیک گوشت گاو بود به ضرب گلوله در پا: جهان بیش از حد بی رحمانه است. او در حال بهبود است. مگان به TMZ:

“روایت است که در مورد گزارش روز یکشنبه صبح رویدادهای نادرست هستند و من می خواهم به مجموعه ای از رکورد مستقیم. در صبح روز یکشنبه من دچار زخم گلوله به عنوان یک نتیجه از یک جرم و جنایت که علیه من انجام می شود و با قصد آسیب فیزیکی من است.”

برج سوزن فضایی در حال نصب است… اکریلیک اشعه ماوراء دروازه ؟ Geekwire اول نگاه کنید.

صندوق های پستی خود را چک کنید: اگر چه من می دانم که شما نمی خواهد رای تا روز جمعه زمانی که ما غریبه انتخابات هیئت مدیره کنترل تاییدیه رها کردن.

غم انگیز جستجو برای معلق از دست رفته 10 ساله در آبشار بیابان: یک پدر و پسر بودند کمپینگ و قایقرانی در جنوب آبشار پارک ملی زمانی که آنها از هم جدا شدند در حالی که قایقرانی. پدر که افتاد از کایاک قادر به آن را به عقب بر روی زمین و پیدا کردن کمک کند. پسر که هنوز هم در کایاک گم شده برای 10 روز. پس از یک ترکیب از 2000 ساعت جستجو در این Skagit شهرستان کلانتر اعلام کردند که تعلیق جستجو امروز.

“ما در حال رفتن در جهت اشتباه است”: که چه King County health افسر دکتر جفری Duchin گفت: امروز مرجع ما انت COVID به روز رسانی. یک گزارش جدید نشان می دهد که پادشاه شهرستان ساختمان مدرسه نباید بازگشایی این سقوط اگر coronavirus سطح انتقال نمی دهد. “اگر بقیه جامعه نیست و انجام کار درست هیچ چیز ما را در مدارس مهم خواهد گفت:” واشنگتن سرپرست کریس Reykdal.

عشق تقلا AM/PM?

واشنگتن تایید کرد 742 جدید COVID-19 موارد در روز چهارشنبه و اضافی 17 جدید مرگ و میر. خوب نیست!

نویسنده اتوبوس مدرسه سحر و جادو series مرده است: جوانا کول 75.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد استراتژی: اخلاق نقض سر در گم می شود!

حمایت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de