تقلا ساعت: نمی لیسیدن پست الکترونیکی خود را در برگه های رای ساندرز Cozies تا به اوباما چقدر بد است که شیوع کروناویروس در سیاتل ؟

Dont lick it!

نمی لیسیدن آن! Jasmyne Keimig

بسیاری از کارکنان مایکروسافت کار خواهد کرد از خانه برای هفته سه بعدی: مایکروسافت می خواهد همه کارکنان خود را که می تواند WFH به انجام این کار تا مارس 25 با توجه به گسترش COVID-19. این یک برگشت از موقعیت خود را در اوایل روز دوشنبه زمانی که آنها اعلام کرد آنها خواهد بود در ادامه کار به صورت عادی.

#RiggedDNC گشت: #RiggedDNC و #RiggedPrimary شد روند در توییتر صبح روز چهارشنبه در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر برای شکایت در مورد چگونه “دموکرات ایجاد گرد هم آمدند و خرد برنی ساندرز دوباره!” “ما می گویند دو چیز” می نویسد: آرون بلیک برای واشنگتن پست در مورد تقلب استدلال. “یکی این است که این استدلال است که به شدت آلوده ، و دوم این است که این دقیقا همان نوع از چیزی است که روسیه می خواهد—و به طور فعال تشویق کرد.”

حمایت

ما را بشنوند افزایش – رایگان نمایشگاه افکن آمریکایی های آسیایی اقیانوس آرام زنان در خط مقدم فمینیسم

“من قطعا خوشحالم که برنی تصادف و سوختگی” گفت: Rep. خوان وارگاس (D-کالیفرنیا) بایدن پس از ظهور به عنوان روشن frontrunner پس از یک سوپر سوپر شنبه. یک دسته از دیگر آمریکا ابراز احساسات مشابه.

Pornhub خواهد شد انتشار اولین غیر بالغ فیلم: این فیلم توسط فیلمساز Leilah Weinraub را تجزیهیک فیلم مستند در مورد سیاه بزرگ, باشگاه فرهنگی. من تو را دیدم این فیلم در سال 2017 زمانی که آن را آمد از طریق برای سیاتل های عجیب و غریب در جشنواره فیلم و آن را دوست داشتم. شما می توانید آن را به صورت رایگان در طول ماه مارس در Pornhub اینجا. کسب سیگنال های بالقوه فاز جدید برای انجمن سایت که حدود 115 میلیون بازدیدکننده داشته است در هر روز است. پس از اینکه در Pornhub تجزیه پخش خواهد شد در معیار کانال. پریدن از Pornhub به معیار کانال است که در مورد به عنوان سرد از حرکت به عنوان من می توانم تصور کنید.

پس من فکر نمی کنم این بوده است که در وبلاگ نوشته شده و در عین حال: هرگز فراموش نکنید. من حدس می زنم ما می تواند به جلو نگاه به بسیاری از این gaffes.

امروز coronavirus به روز رسانی: این خبر بزرگ امروز این است که پنس را اعلام کرد که او در آینده به واشنگتن فردا.

• پادشاه شهرستان اجرایی داو کنستانتین در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز تشویق کارفرمایان به کارکنان اجازه می دهد برای کار از خانه و در نظر گرفتن راه دور. علاوه بر این, کنستانتین اعلام کرد که این شهرستان خواهد بود لغو تمام جلسات غیرضروری به مدت سه هفته. او خواسته است که همه گروه های اجتماعی لغو و یا به تعویق انداختن جلسات بیش از 10 نفر. کلی پیام: ماندن در خانه به خصوص اگر شما بیمار و یا سالمند.

• مدارس نمی تواند بسته با توجه به سیاتل & King County, بهداشت عمومی, مدیر Patty هیز. کودکان هستند یک گروه پر خطر. لغو به مدارس محلی و سیستم مدرسه.

• روز چهارشنبه وزارت بهداشت اعلام کرد یکی دیگر از مرگ در شهرستان کینگ بالا بردن سطح ایالت تلفات به 10. منطقه سیاتل همچنان به سخت ترین ضربه منطقه در کشور از coronavirus با بیش از 230 نفر در حال حاضر تحت نظارت برای ویروس و 39 تایید موارد COVID-19 در دولت است.

• معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد قصد خود را برای سفر به واشنگتن در روز پنج شنبه برای دیدار با رژیم صهیونیستی. جی Inslee.

• King County مترو اعلام کرد تمیز کردن روزانه برنامه برای آژانس 1,600 اتوبوس که آنها می گویند را بهتر محافظت از سواران از انقباض رمان coronavirus.

نمی لیسیدن پاکت خود را: واشنگتن مقامات درخواست رای دهندگان به لیسیدن پاکت استفاده می شود برای پست الکترونیکی-در برگه های رای. چه باید به شما استفاده از به جای ؟ “ما در حال معرفی است که رای دهندگان به جای خود پاکت آنها با استفاده از یک اسفنج مرطوب یا پارچه به مهر و موم آنها” سخنگوی واشنگتن وزیر امور خارجه دفتر گفت: سیاتل تایمز.

“1 ژانویه در ووهان شد 1 مارس در سیاتل” تخمین محاسباتی زیست شناس ترور بدفورد. “در حال حاضر خواهد بود زمان برای شروع این مداخلات به جای انتظار سه هفته است.” دستیار استاد در دانشگاه شبکه موسسه علوم موافقت با این برآورد: “من فکر می کنم آن را خالی از ابهام است که وجود دارد گسترده جامعه انتقال در سیاتل و آنها را به اقدام قاطع در حال حاضر.”

به دنبال فیلم ها به تماشای در حالی که شما در خانه ؟ همین حالا مترسک ویدیو مورد علاقه 2010s است *آشپز بوسه*. در اینجا یک قطعه:

1. MAD MAX: FURY ROAD (2015 جورج میلر)
2. دریافت (2017, Jordan Peele)
3. فلوریدا پروژه (2017, Sean Baker)
4. INHERENT VICE (2014 پل توماس اندرسون)
5. ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD (2019 کوئنتین تارانتینو)
6. اتاق سبز (2015, Jeremy Saulnier)
7. THE GRAND BUDAPEST HOTEL (2014 وس اندرسون)
8. استاد (2012, پل توماس اندرسون)
9. مهتاب (2016 بری جنکینز)
10. درخت زندگی (2011, Terrence Malick)

فهرست بقیه از آنها را در اینجا.

ساندرز کاهش یافته است سه جدید تبلیغات در پی سه شنبه: این یکی از ویژگی های بارز اوباما احساس برن کردم مقدار زیادی از توجه.

است برنی cozying تا با استقرار? در MSNBC این بعد از ظهر جو بایدن مشاور ارشد Symone ساندرز (که ملی شد دبیر مطبوعاتی برای برنی ساندرز مبارزات انتخاباتی در سال 2016) پیشنهاد تبلیغ ریاکارانه با توجه به ساندرز گذشته انتقادات از اوباما. ساندرز در دفاع از این آگهی گفت: “من با [اوباما] و احترام او” و متهم کردن مخالفان خود از بد نمایش دادن رابطه اش با اوباما برای سیاسی به دست آورید.

چه خبر است با الیزابت وارن? TBA. او نشده ساخته شده است هر گونه ظاهر عمومی امروز.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

دولت واشنگتن و سنا تصویب یک لایحه به مناسب 100 میلیون دلار به وزارت بهداشت برای کمک به مبارزه با گسترش این رمان coronavirus. سنا ایستاده بود برای یک لحظه سکوت به افتخار 10 واشنگتن از دست داد به این بیماری است. پس از اضافه کردن متمم به “اطمینان از واشنگتن می توانید دسترسی به مزایای بیکاری بدون جلسه کار جستجو نیاز اگر آنها تحت قرنطینه یا انزوا در طول شیوع” این لایحه در حال حاضر پرش به عقب به مجلس برای تایید قبل از ارسال به فرمانداری میز برای یک امضا.

همه چیز تلخ: اما حداقل ما موزیک ویدئو جدید از Dixie Chicks.

غریبه ارشد تحریریه غنی اسمیت کمک به این پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de