Its just a little coronavirus!

آن را فقط یک کمی coronavirus! گتی ایماژ

به نظر می رسد مانند تهمت می خواهد دادستان کل بار برای تمیز کردن خانه: چیزهایی که واقعا در رفتن از ریل در اینجا. نادیده گرفتن درخواست برای جلوگیری از به TWEETING در مورد وزارت دادگستری تهمت دو برابر پایین در این بخش برای بسیاری از روز است. زودتر او را بازتوییت کرد یک دسته از توییتهایی که پیشنهاد Barr “تمیز کردن خانه در DOJ” مانند زیر:

این Panera نان در برادوی در کاپیتول هیل بسته است: من نمی توانم بگویم من آن را از دست. از کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ: “انتظار می رود برخی از تغییرات و کسب و کار جدید است که احتمالا در یک رستوران. مستاجر جدید نیاز خواهد داشت مجاز “تغییر استفاده ” با شهر”.

انتشار عکس ساندرز: ما آنها را می خواهم. در سی ان ان تاون هال شب گذشته ساندرز پیشنهاد او نمی خواهد آزادی بیشتر پرونده های پزشکی.

“من شنیده ام یک دکتر یک بار می گویند که سفید بود نوارها از بدن و اگر ما نمی توانیم پاپ هود برای خودمان پس چگونه می تواند ما صادقانه را در این انتخاب گفت:” غریبه‘s غنی اسمیت به خود بعد از دیدن بالاتر از صدای جیر جیر. “من می خواهم ساندرز دست پاچه دائم نتایج جستجو از گوگل STAT.”

اورگان یک زلزله خاموش در سواحل آن امروز: به عنوان یک درمان.

آمازون مراقبت زنده است: آمازون راه اندازی کرده است برنامه آزمایشی است که فراهم می کند خدمات مراقبت های بهداشتی به طور مستقیم به آن Seattle-منطقه کارکنان, گزارش, کاترین Khashimova طولانی برای سیاتل تایمز. یک ویدئو در آمازون مراقبت های سایت توضیح می دهد که چگونه خدمات و برنامه کار می کند. به تازگی در Kara Swisher و اسکات گالووی عالی پادکست محوری Swisher پیش بینی کرد که آمازون ماجراجویی به مراقبت های بهداشتی خواهد او را برای اولین بار در جهان trillionaire. آمازون و اپل و گوگل شده اند بی سر و صدا به رقابت در برابر یکدیگر به عنوان آنها را وارد کنید و بخش بهداشت و درمان.

پرواز من pretties پرواز! این قرنطینه مسافران الماس شاهزاده خانم کروز کشتی شد و در نهایت اجازه به راه رفتن خود coronavirus آلوده کشتی بعد از ظهر امروز در ژاپن است. آنها بوده ام گیر در کشتی برای هفته. یک متخصص بیماری های عفونی در بازدید از این کشتی دیروز و توصیف صحنه به عنوان “کاملا هرج و مرج” به گزارش نیویورک تایمز. دکتر ادامه داد: “من تعجب نمی کنم اگر آنها گسترش عفونت است.” بیایید امیدواریم که هیچ یک از آنها دستگیره-lickers.

Melania Trump است که یک زن از تمایز: بانوی اول بود به نام نخل در ساحل اقیانوس اطلس دانشگاه 2020 از تمایز است. آن را به یک مدرسه خصوصی مسیحی پس فوق العاده. به عادلانه باشد من فکر می کنم همه مدال و جوایز بودند رسما لغو شد پس از راش Limbaugh برنده مدال آزادی است.

John Rood یک مقام ارشد در پنتاگون است: Rood هشدار داد در برابر خودداری از کمک نظامی به اوکراین استعفا داد و به دلیل تهمت درخواست استعفای خود را به گفته خود استعفا نامه. اضافه کردن نام خود به لیست طولانی از مردم سرنگون و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه توسط سنا.

بوئینگ می خواهد به خود عمده امور خارجه واشنگتن, فرار مالیاتی… به طوری که آنها می تواند به جلوگیری از اروپا تعرفه, گزارش, Dominic گیتس و یوسف o’sullivan برای سیاتل تایمز. سناتور. Marko Liias و Rep. پت سالیوان معرفی شده اند همراه صورتحساب است که حذف یک 16 ساله فرار مالیاتی است که ذخیره بوئینگ “صدها میلیون دلار در هر سال است.” اما “این تغییر چشمگیر در جهت کمک به حل و فصل به بوئینگ استفاده—بین المللی تجارت اختلاف در سازمان تجارت جهانی” می نویسد: بار.

آیا معنی قانونگذاران اضافی $100 میلیون دلار در هر سال به پرتاب در اطراف ؟ که به طور مشخص با توجه به سن. جو Nguyen. “این یک مکث گفت:” غنی اسمیت. “سپس ما شما را برخی از آنها اعتبار مالیاتی, اما نه همه.”

Infinite است انتشار برخی از کنترل های والدین: پدر و مادر هم اکنون می توانید از راه دور محدود کردن محتوا در بچه خود برنامه, توقف, DMs و محدود کردن چقدر زمان بچه های خود را در آن صرف می نویسد: KOMO. آیا شما شده است در Infinite? آن را مانند یک مدرسه اتاق قفل است. من باید از آن بعد از حدود 10 دقیقه به دلیل هر کس به نظر می رسد 12 و این باعث می شود من احساس وحشت زده است.

مرکز شهر سیاتل تیراندازی مظنون pled گناه نیست.

وجود دارد یک بحث امشب: شما در حال حاضر می دانستم که. این شروع می شود در 6 pm PST. از آن خواهد شد مظنونین (Sanders, بایدن, Warren, Buttigieg, Klobuchar) و پس از آن تام Steyer ایستاده-در (بلومبرگ). من پیشنهاد می کنم که نیویورک تایمز‘s به روز رسانی های زنده اما همچنین نگهبان است که به صورت رایگان برای دسترسی به. این یکی ممکن است تند.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

که برای رفتن به meanest به بلومبرگ? وارن? بایدن? خواهد ساندرز لغزش در طول dogpile?

فیلم کمی به خواب رفتن به امشب: پس از بحث در نظر تماشای PBS را “قطعی حساب آمازون خطرناک جاه طلبی” است که برای اولین بار شب گذشته. تمام چیزی که در دسترس است در یوتیوب و آن را پوشش می دهد آمازون 25 سال سابقه, همه چیز از داده کاوی به الکسا به آن بی امان بی رحمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im