تقلا ساعت: Coronavirus گسترش بایدن را Malarkey, ماندلا, داستان و یک مارس در بزوس توپ

Category: سیاتل No comments

Bidens fib would be a bigger story going into the South Carolina primary if the President wasnt such an idiot.

بایدن را دروغ خواهد بود بزرگتر داستان رفتن به کارولینای جنوبی اولیه اگر رئیس جمهور نبود مانند یک ادم سفیه و احمق. جاشوا LOTT/گتی ایماژ

ما هنوز هم آن را یک بیماری همه گیر: اما “سازمان بهداشت جهانی ارتقا یافته است خطر جهانی از شیوع کروناویروس به ‘بسیار بالا’—بالای آن سطح از ارزیابی ریسک” ،

Aaaaand وجود دارد یک مورد جدید در شمال کالیفرنیا: با توجه به نیویورک تایمز “آنها در حال پیدا کردن نکات که کروناویروس در حال حاضر ممکن است در گردش به صورت محلی در کالیفرنیا عبور از فرد به فرد.” نه بزرگ!

Aaaand ما فقط کلمه از یک مورد جدید در اورگان:

آمازون می گوید آن 500,000 کارگران به سفر: “این شرکت قبلا محدود سفر به چین و خواسته کارکنان که شده بود به این کشور که در آن شیوع سرچشمه به قرنطینه خود را برای 14 روز قبل از بازگشت به کار” با توجه به سیاتل تایمز.

خوشبختانه ما بسیار صالح رئیس جمهور که دولت با در نظر گرفتن این بسیار جدی است و نه در همه با وسواس تلاش برای به سکوت دانشمندان که ممکن است خود را مستبد رئیس بد نگاه: آه صبر کن—

و البته:

که گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که گفته شد نه به در می یافت که “کلی بالینی عواقب COVID-19 مارس در نهایت بیشتر شبیه به کسانی که از شدید آنفلوانزای همه گیر [که یک مورد مرگ و میر در حدود 0.1%] یا یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا [شبیه به کسانی که در سال 1957 و 1968],”با توجه به یک گزارش جدید در مجله پزشکی نیوانگلند ذکر شده توسط اخبار آمریکا و گزارش جهانی.

اما صحبت از دیکتاتوری حرکت می کند: به یاد داشته باشید زمانی که یک قاضی فدرال حکم داد که سابق کاخ سفید مشاور همین McGahn مجبور به اطاعت کنگره احضاریه به شهادت چون “رئیس جمهور نیست و پادشاهان”? امروز دو حزب جمهوری خواه منصوب قضات رد یک مخالف دموکراتیک منصوب قاضی در یک دادگاه تجدید نظر فدرال و اخراج که قضاوت با توجه به سی ان ان. اما “توسط حاکم است که آن را ندارد صلاحیت برای رسیدگی به این دادگاه را ندارد تصمیم در مورد اعتبار کاخ سفید را جارو ادعا می کنند از مصونیت مطلق برای آن زمان و مقامات سابق” آنها بنویسید.

مرتبط:

اجازه دهید به نوبه خود به آب و هوا برای یک ثانیه برای برخی کمتر آخرالزمانی اخبار:

بوران بالا: برای شما آورده شده است دریاچه-اثر برف آینده دریاچه ایری و دریاچه انتاریو به گزارش KING 5.

بایدن اذعان می کند که او را دستگیر کنید در آفریقای جنوبی: در مبارزات انتخاباتی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بوده است گفتن جمعیت که او دستگیر شد, همراه با دیگر اعضای هیات نمایندگان کنگره در مسیر به دیدن نلسون ماندلا. او همچنین گفت: ماندلا بازدید بایدن در دفتر خود به تشکر از او را برای خطر دستگیری او را ببیند. به نیویورک تایمز گزارش می دهد که بایدن در حال حاضر در راه رفتن به عقب هر دو از کسانی که ادعا می کند. نوع معامله بزرگ در آستانه کارولینای جنوبی اولیه که در آن megyn kelly پروژه بایدن را به نفع خود بزرگ است.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

سیاتل بالا بی خانمانی رسمی استعفا داد: Jason Johnson, شهرستان, رئیس, بود که دوست خوبی توسط خود کارکنان اعلام کرد استعفای خود را به عنوان رئیس اداره خدمات انسانی با توجه به سیاتل تایمز. او می مانم به نظارت بر انتقال از شهر بی خانمانی خدمات به شهرستان باشند. اریکا C. بارنت که برای اولین بار ارسال شده داستان در توییتر می گوید: او از کار اخراج شدند.

مالیات آمازون جمعیت قصد دارد ماه مارس به بزوس توپ در روز یکشنبه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>