تقلا ساعت: Coronavirus عود نگرانی اشغال دیوارهای سفید, فیونا اپل است یک برکت و رحمت در یک مزخرف جهان

A lot of people are saying Fiona Apple released the best album of year.

او گفت: بهانه, گاییدن, پیچ برش. حماسه سوابق

ترجمه: رژیم صهیونیستی است. Inslee به خوب و ریاست جمهوری تلافی به مغلوب ساختن پیشی جستن خطرناک آزاد tweetstorm. گرفتن در بعد از ظهر را COVID-19 سرفصل اینجا.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

خال خال در خیابان ها بعد از ظهر امروز در روزانه دو بلوک راه رفتن. این یک پوشش یک پیام نوشته شده به “کلاه” تپه.

Image_from_iOS__13_.jpg

CB

بسیاری از زندانیان در حال منتشر شد با توجه به کروناویروس: یکی از این زندانیان است که مایکل کوهن.

خوب, این است که افسرده: بهترین اخبار از کره جنوبی. از نگهبان‘s live وبلاگ:

دکتر Anthony Fauci نقطه ساخته شده است که آن را یک “فرض منطقی” که کسی با آنتی بادی ویروس آنها تا به حال عفونت و محافظت می شود. اما دانشمندان مطمئن نیستند که چه آنتی بادی حفاظت طول می کشد.

در کره جنوبی تعداد فزاینده ای از بهبود بیماران به نظر می رسد عود. کره ای مقامات گزارش داد که 163 بیماران دارای آزمایش مثبت برای این ویروس پس از بهبودی کامل.

“ما باید فروتن و متواضع است که ما همه چیز را نمی دانند” در مورد Covid-19, Fauci گفت.

رسانه اخراج ادامه: امروز بورسی اعلام کرد آنها furloughing بیش از 100 نفر از کارکنان به مدت سه ماه. که مقدار به حدود 9 درصد از نیروی کار خود را. شرکت رسانه ای گسترده است داشتن خواص از خوار به نیویورک مجله به چند ضلعی به کرکس.

من نمی مانند این: “در 14 آوریل در مجله علمدانشگاه هاروارد محققان پیشنهاد این بیماری می تواند از طریق 2022—نه فقط به سقوط و انتخابات اما تمام راه را به midterms.”

آیا شما تا به 4/20? نظر ثبت نام برای این گلدان نوعی کیک کوچک رویداد ما در حال پرتاب در روز دوشنبه.

چند هفته گذشته این سخنرانی که در آن بیل گیتس هشدار داد که عفونی ویروس است که بزرگترین تهدید برای بشریت شده است روند آنلاین…

Bill standing in front of Public Enemy No. 1 in 2015.

لایحه ایستاده در مقابل دشمن عمومی شماره 1 در سال 2015. تد

در حال حاضر نظریه پردازان توطئه در حال ساخت گه دیوانه در مورد بیل گیتس:

آقای گیتس 64 مایکروسافت از بنیانگذاران تبدیل نیکوکار در حال حاضر تبدیل به ستاره یک انفجار از تئوری های توطئه در مورد شیوع کروناویروس. در پست YouTube, Facebook و توییتر او که به دروغ به تصویر کشیده شده به عنوان خالق Covid-19 به عنوان یک سودجوی از یک ویروس واکسن و به عنوان بخشی از یک نامردان طرح برای استفاده از بیماری به جمع اوری و یا نظارت جهانی جمعیت است.

این است که تنها به موضوع به یک گروه را انتخاب کنید از مردم: اما برای آن گروه از مردم, شما خوش آمدید. من gasped در بسیاری از مواقع از تماشای این.

(WIP) من طراحی یک Zelda الهام گرفته از سیاه چال در جزیره! از r/AnimalCrossing

تشکر. Pramila Jayapal گفت: لغو اجاره! او همکاری و حمایت “قانونی که لغو تمام مسکونی اجاره و پرداخت وام مسکن در طول coronavirus اضطراری” گزارش دانیل Beekman برای سیاتل تایمز.

این زمان خوبی برای یک گالری: اما آنچه در مورد یک گالری مجازی? خوش آمدید به اشغال دیوارهای سفید یک “هنر پلت فرم آینده” که در آن “علاقهمندان به بازی ایجاد کرده اند که برخی از 50,000 گالری پوشش برخی از 215 میلیون مجازی فوت مربع” برآورد نیویورک تایمز.

کاخ سفید اعلام کرده است 19 میلیارد دلار در کمک های اضطراری به کشاورزان: “این برنامه شامل پرداخت های مستقیم به کشاورزان و همچنین جرم خرید لبنی و کشاورزی تولید که برای دریافت غذا به افراد نیازمند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

فیونا اپل یک آلبوم جدید منتشر بهانه پیچ برشو نفوذ و اینترنت: منتقدان freaked, بیش از حد. اینجا دور از praise:

  • “فیونا اپل پنجمین رکورد بی بند و بار. هیچ موسیقی تا به حال صدا کاملا آن را دوست دارم.” — چنگال
  • “این به نظر می رسد نه آنقدر یک آلبوم به عنوان یک ناگهانی با شکوه فوران; پس از هشت سال فوری تمایل به شنیده می شود.” — نگهبان
  • واکشی پیچ برش یک هذیانی زوزه یک رکورد منحصر به فرد شیرجه رفتن به یک کهکشان کامل از احساسات است.” — Jesus
  • “شما می خواهم نیاز به رفتن به بخش بعد از نینا سیمون را در فروشگاه برای پیدا کردن یکی دیگر از خواننده پاپ به عنوان مشتاق به عنوان اپل به چنین نشان می دهد از unprettiness—یک نتیجه مشترک شاید از تبعید خود از کسب و کار شما نمی تواند ایستاده.” — لس آنجلس تایمز
  • و اینجا دور از بهانه برش پیچ memez, حسن نیت ارائه میدهد از کرکس:

    یک آخر توجه داشته باشید برای این هفته: یک Flashback جمعه!

    tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im