تقلا ساعت: مؤتلفه سخنران پرتره حذف مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند او کشف Juneteenth دریافت پایین با بتهوون

See ya, James Orr.

بله ببینید جیمز Orr. عکس از گریم جنینگز-استخر/گتی ایماژ

بایدن گفت: در حال حاضر او را به انتخاب یک زن به عنوان معاون رئیس جمهور: اما کدام زن ؟ و هنگامی که او را انتخاب کنید ؟ Ctq یک بار یک حزب سوسیالیست برای VP دارای تضعیف به پس زمینه به دلیل رابطه او با پلیس در شهرستان Hennepin. استیسی آبرامز به تازگی پیشنهاد او تا به حال حتی تماس شده توسط بایدن جستجو تیم. وال Demings و کیشا لنس کف شده اند خونتان در معاونت مسابقه به عنوان شورش در اطراف پلیس اصلاحات همچنان در سراسر کشور (Demings بود که یک رئیس پلیس و کف است شهردار آتلانتا; آنها هر دو سیاه و سفید). به نیویورک تایمز شکسته شدن نامزدها که در نظر گرفته شده است. بیایید کمی نظرسنجی در پایین این ساعت.

سیاتل شورای شهر در حال حاضر بسیاری از مترقی درآمد گزینه های روی میز: بیشتر از Nathalie گراهام در اینجا.

حمایت

سیاه و Latinx ترانس زنان منجر به شورشهای استون وال در برابر خشونت پلیس

چند هفته پیش آنها کمک گاز معترضان: در حال حاضر به آنها نگاه کنید!

رابطه بین آپارتمان-خانه و چادر-خانه ریز ریز کردن ساکنان باقی مانده است یک کار در حال پیشرفت: روز گذشته ساکنان 12th خیابان هنر منتشر شد بیانیه ای در حمایت از تظاهرکنندگان در ریز ریز کردن اما اشاره کرد که آنها می خواهند برای کار با سازمان به:

 • اطمینان از ساکنان ما همچنان به دسترسی امن به خانه های خود
 • اطمینان از سلامت کارگران و پاسخ گوی اضطراری امن دسترسی به ساختمان ما
 • ترویج مناسب سطح سر و صدا در شب به ما کمک کند بهبود می یابند از مصیبت پلیس اشغال.
 • برخی از ساکنان از Packard ساختمان درست در مرکز CHOP نیز نگران: “ما خدا را شکر که اشغال خشونت آمیز از ما در خیابان توسط پلیس به پایان رسیده است اما ما نگرانی های مشروع در مورد ایمنی و امنیت به عنوان مقیم دائم در اشغال منطقه” خوانده شده بیانیه ای منتشر شده در کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ “به خصوص با توجه به این که سازمان’ خواسته های برآورده شده اند و رزولوشن نیست داخل چشم.”

  برخی از ساکنان دیگر فقط شاش کردن بالای آنها نمی توانند به آمازون بسته بندی: به عنوان GeekWire, یادداشت های “یک گزینه برای مشتریان به ارسال بسته به نزدیکی آمازون قفل وجود دارد در مورد یک دوجین یا بیشتر در عرض 1-شعاع مایل از ریز ریز کردن.”

  فردا در ریز ریز: یک Juneteenth “خاموشی.” صبحانه و یک گل ساخت تاج خواهد بود در 9 هستم.

  شات:

  مشروبی که بدرقه نوشابه:

  به روز رسانی در برخی مداوم COVID مربوط به تعطیلی: امروز شهردار Durkan دستور استخر های عمومی, کتابخانه ها و مراکز اجتماعی برای ماندن بسته حداقل تا پایان ماه ژوئن. پارکینگ پرداخت می شود مورد نیاز باقی می ماند, معلق بیش از حد و سیاتل را اخراج توقف و اجاره امداد سیاست نیز ادامه دارد.

  این باغ وحش وودلند پارک را بازگشایی جولای 1: باغ وحش فرستاده آزادی مطبوعات صبح امروز اعلام بازگشایی. پوشش صورت مورد نیاز خواهد بود برای تمام بازدید کنندگان, مگر اینکه آنها کمتر از 2 یا پزشکی قادر به پوشیدن یک. بازدید کنندگان را به خرید بلیط و دریافت یک ورودی زمان.

  Netflix بکشد تعجب تابستان آمار یک… 15-سال-کودکان سری متحرک.

  نژادپرستان در حال عصبانی: مجلس نانسی پلوسی امروز اعلام کرد که پرتره از چهار خانه سابق سخنرانان که در خدمت کنفدراسیون حذف خواهد شد از کنگره به افتخار Juneteenth این جمعه. بیشتر از رول تماس:

  چهار بلندگو که پرتره می آیند عبارتند از: رابرت هانتر از ویرجینیا هاول کاب گرجستان جیمز Orr از ایالت کارولینای جنوبی و چارلز ترد گرجستان است. شکارچی کاب و Orr همه به عنوان سخنران قبل از جنگ داخلی و تجزیه طلبی از مؤتلفه متحده آمریکا است. ترد به عنوان سخنران سال پس از جنگ در 1890s.

  “ما نمی دانیم در این مورد تا زمانی که ما بودند در نظر گرفتن موجودی از مجسمه ها و متصدی به ما گفت که چهار نقاشی از سخنرانان در کنگره ایالات متحده آمریکا چهار بلندگو که در حال خدمت در کنفدراسیون” پلوسی گفت: “در اخبار هفتگی جلسه.

  صحبت از Juneteenth: مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند او سزاوار اعتبار برای ساخت Juneteenth “بسیار معروف است.” در مصاحبه ای با وال استریت ژورنال گفت: “من چیزی خوب: من Juneteenth بسیار معروف است. این در واقع یک رویداد مهم مهم زمان است. اما هیچ کس هرگز از آن شنیده بود.”

  عشق تقلا AM/PM?

  Juneteenth یکی از قدیمی ترین جشن ها در ایالات متحده: جزئیات بیشتر از واشنگتن پست در مورد تعطیلات بزرگداشت پایان برده داری در اینجا.

  سیاه بتهوون بحث است: در سال 2015 به Concordion چاپ مقاله با عنوان “بتهوون ممکن است آمریکایی آفریقایی” نشان می دهد که Beethovan بود پسر سفید مرد آلمانی و یک مور ، وجود دارد برخی ادعا می کند که بتهوون تحت فشار “به پوشیدن لباس سفید پودر بر روی صورت خود را برای پنهان کردن منشاء قومی که در.” به طور تصادفی این بحث فوران دوباره در توییتر این هفته تولد یک عصر جدید از بتهوون محتوا. لذت بردن از:

  و در حال حاضر… برای نظر سنجی ما. عاقلانه را انتخاب کنید!

  tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de