تقلا ساعت: کودک چاق لاک پشت های دریایی عشق همه گیر وگاس شهردار می خواهد شما را به قمار با زندگی خود را

Total insanity.

مغلوب ساختن پیشی جستن است واقعا “خارش” به سفر: “او می خواهم به عقب بر گردیم در جاده” مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور کلیان کانوی خبرنگاران. پنس در حال حاضر ساخته شده چند سفر. اما سفر خود را متقاعد کردن آمریکایی ها ؟ از ایسنا:

تقریبا دو سوم از آمریکایی ها می گویند خود را به نگرانی بیشتر این است که متحده را لغو محدودیت سرعت بیش از حد در مقایسه با 32% که می گویند که آنها نگران متحده باز خواهد شد به سرعت به اندازه کافی با توجه به بررسی مرکز تحقیقات پیو. یک هریس ردیابی نظرسنجی منتشر شده در این هفته نشان داد 67 درصد آمریکایی ها می گویند که آنها نمی خواهد در حال حاضر سفر در هواپیما و حدود دو سوم می گویند که آنها خواهد صبر کنید حداقل چهار تا شش ماه به اقامت در یک هتل.

این است که من گه: Ryan Murphy کردم faggy سری جدید بیرون می آید در Netflix بازیگران خود آشنا خدمه. ایستگاه گاز در این قوی Scotty و تاریخچه راز از هالیوود vibes.

لاس وگاس شهردار کارولین گودمن نگه می دارد گفت: Vegas نیاز به بازگشایی آن کازینو و هتل ها ASAP: بیشتر necro-اقتصاد. اتمام این ارز بین اندرسون کوپر و سالار پرچم Bess لوین در Vanity Fair امروز:

“شما تشویق صدها نفر از هزاران نفر از مردم وجود دارد در قمار, سیگار, نوشیدن, لمس کردن اسلات ماشین آلات تنفس و گردش هوا و سپس بازگشت به خانه متحده در سراسر آمریکا و کشورهای سراسر جهان, آیا این صدا مانند یک ویروس پتری دیش?” اندرسون فکر.

“نه آنچه در آن مانند تلفن های موبایل است که شما در حال جنجال آفرینی,” گودمن پاسخ در bizarrely آواز-آهنگ-y صوتی که پیشنهاد او در مورد به سینه شاکر کوکتل و ارائه کوپر یک سفت. “من و زندگی یک زندگی طولانی من در قلب منهتن من می دانم چه می خواهم آن را با مترو و اتوبوس.”

یک کل جدید جنگ ستارگان سری است که ایجاد شده برای دیزنی به علاوه: از آن خواهد شد گروگان Leslye پرتگاه شرکت خالق showrunner و تهیه کننده اجرایی از Netflix بکشد , مادر, سکسبا توجه به تنوع.

بایدن کردم گور رای: تعجب!

مهم نیست که مردم نمی هیجان زده در مورد جو بایدن? و یا شور و شوق زیاد بهش? مخبر می شود به آن.

تهمت و دروغ و دروغ و دروغ و دروغ…

حیوانات در باغ وحش اوکلند به نظر می رسد خسته می شود: “با توجه به zookeepers تنها عقاب طاس و شاید گرگ به نظر می رسد برای لذت بردن از تنهایی.”

در ضمن لاک پشت های دریایی در حال شادی: لاک پشت دریایی در حال ظهور hatchlings اشتباه توسط ساحل چراغ. با سواحل خالی محققان در حال دیدن بیشتر لاک پشت دریایی لانه: “لاک پشت ها هم کمی pudgier این سال و این چیزی است که محققان می گویند این است که نشانه خوبی از سلامت است.”

بیشتر COVID-19 سرفصل از امروز: یک دکتر می گوید او تحت فشار قرار دادند از او فدرال موقعیت او پس از فشرده برای “بررسی دقیق” از هیدروکسی کلروکین یک داروی دادند مغلوب ساختن پیشی جستن است که یافت شده است بی اثر می شود و به طور بالقوه خطرناک است. جمهوری خواه اوکلاهاما فرماندار کوین Stitt خواهد بازگشایی برخی از کسب و کار مانند سالن مو و آرایشگاه شروع جمعه. یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که “چند آمریکایی ها در حمایت از کاهش virus حمایت.” دفعات بازدید امروز بعد از ظهر COVID-19 دور-تا اینجا.

سابق واشنگتن و رژیم صهیونیستی است. Gary Locke می تواند تبدیل به Bellevue College رییس جمهور موقت. او یکی از سه فینالیست برای فرفره.

ترسناک COVID-19 روز رسانی به روز: چه جهنم در جریان است با COVID-19 و لخته شدن خون? بنابراین بسیاری از چیزهایی که در مورد این بیماری هنوز ناشناخته:

به طور فزاینده پزشکان گزارش عجیب و غریب نگران کننده موارد است که به نظر نمی رسد به دنبال هر یک از کتاب های درسی به آنها آموزش داده ایم ، آنها توصیف بیماران با startlingly سطح اکسیژن—آنقدر کم است که آنها به طور معمول خواهد بود ناخودآگاه و یا نزدیک به مرگ—صحبت کردن و کشیدن بر روی تلفن های خود را. بدون علامت زنان باردار به طور ناگهانی در ایست قلبی. بیمارانی که با همه اقدامات متعارف به نظر می رسد که بیماری خفیف رو به وخامت در عرض چند دقیقه و در حال مرگ در خانه.

با الگوهای روشن از نظر سن و یا بیماری های مزمن برخی از دانشمندان این فرضیه را مطرح کرد که حداقل برخی از این اختلالات ممکن است تغییرات شدید در خون بيماران.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

نگرانی بسیار حاد برخی از, دکتر, گروه مطرح کرده اند بحث امکان دادن پیشگیرانه رقیق کننده های خون به همه با COVID-19—حتی کسانی که به خوبی به اندازه کافی برای تحمل بیماری خود را در خانه.

هیچکس به هدف که لیدی گاگا با تاخیر در انتشار آلبوم جدید Chromaticaظاهرا: آنها به طور تصادفی منتشر شد این آلبوم tracklist. دل شکسته پاسخ با انتشار tracklist در توییتر. از آن خواهد شد از ویژگی های آریانا گراند و التون جان. این آلبوم قرار بود برای انتشار در مارس 10.

بر اساس آلبوم بزرگ تک Stupid Love, زیبایی شناسی کمی فاینال فانتزی در دیدار گرایمز در دیدار Mad Max در دیدار bubblegum سلامت, گوت, در دیدار سنبل الطیب و شهرستان از یک هزار سیاره… مقدار زیادی در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de