تقلا ساعت: لایحه راهنمایی برای ما لو فراک بسته برای, خوب, خوشحال, 4/20

Happy 4/20! Theres one more chance to watch SPLIFF Film Fest live!

بیایید پخته! وجود دارد یکی از شانس بیشتری برای تماشای SPLIFF فیلم متحرک زندگی می کنند! SPLIFF فیلم متحرک

بریده بریده نفس کشیدن! حتی اپرا صابون در حال اجرا هستند از قسمت ها به دلیل Coronavirus

حمایت

صرفه جویی بزرگ در شاهدانه این 4/20 در ریف! سفارش جلوتر @ https://seattle.thereefstores.com

کسی که سعی در منفجر کردن یک ماشین پلیس در لین وود: یک مظنون دستگیر شده بود پس از اتهام تلاش برای منفجر کردن یک دستگاه تحت لین وود پلیس وانت یکشنبه شب. هیچ کس صدمه دیده بود و پلیس نیست منتشر شد جزئیات بیشتر در مورد مشکوک و یا انگیزه های خود را.

واشنگتن را آتش lookouts می دانم که یک یا دو چیز در مورد چگونه به رشد در انزوا: “[من] من فقط نگه داشته و نوع تقویم و نوع واقعا کمی خاطرات هر روز که واقعا کمک زیادی می گوید:” لایحه آستین یکی از واشنگتن آخر وقت آتش lookouts. “به جای فقط نشسته وجود دارد رفتن” آه چه کار کنم چه کار کنم؟’… و شما می دانید که تعیین اهداف برای خودتان حتی اگر شما نمی توانید به هر نقطه است.” راهنمایی های بیشتر از بیل اینجا.

Crosscut‘s مارگو Vansynghel نیز برجسته عالی “همه گیر پرتره” سیاتل photogs مصرف: چک کردن آنها را در اینجا و در زیر.

آیا شما درخواست برای بیکاری ؟ آیا شما هنوز هم در انتظار شما اول بررسی کنید ؟ شما تنها کسی در انتظار است. در فلوریدا حدود 94 درصد از ساکنان که کاربردی برای مزایای بیکاری هنوز هم در حال انتظار برای دریافت یک پرداخت.

برخی بیشتر COVID-19 سرفصل از امروز: روغن غیرعقلانی ارزان. این که مدیر کل می گوید: “بدترین هنوز جلوتر از ما.” هیچ معامله در یک بسته محرک اقتصادی جدید در سنای آمریکا امروز—شاید فردا. ما به عنوان خوانده شده بعد از ظهر دوشنبه دور تا اینجا.

آمیب موسیقی به کمک ما نیاز دارد: مشهور کالیفرنیا مبتنی بر خرده فروش موسیقی راه اندازی یک GoFundMe صفحه: امروز امید به افزایش نزدیک به نیم میلیون دلار است. COVID-19 است, گاییدن, چاله.

بیشتر غمگین اخبار کسب و کار: کاپیتول هیل لو فراک نمی بازگشایی پس از COVID-19 به پایان می رسد به گزارش کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ. فهرست و فروشگاه محموله شده است در اطراف برای “برخی از 29 سال از کسب و کار” بر روی تپه.

دولت گرجستان می گوید که می خواهد باز سینما تا پایان مارس: در واقع پایان این هفته است. که به نظر می رسد زودرس میشم.

اوه:

دیوان عالی ایالات متحده کاهش یافته است به شنیدن یک چالش به سیاتل پیشگام اول بیا اول خدمت قانون برای مستاجرها گزارش دانیل Beekman برای سیاتل تایمز. این قانون تصویب شد سیاتل شورای شهر در سال 2016 و “نیاز به صاحبخانه به اطلاع عموم معیارهای خود را برای آینده نگر مستاجرها و به پذیرش اولین متقاضی واجد شرایط.” توجه داشته باشید:

روز دوشنبه ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور انکار دوم در کمتر از یک ماه از یک مورد علیه سیاتل توسط صاحبان املاک و اقیانوسیه حقوقی بنیاد. سه هفته پیش دادگاه کاهش یافته است به شنیدن یک چالش شهر “دموکراسی کوپن” کمپین-امور مالی برنامه.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

کوچک سقوط هواپیما در نزدیکی النس بورگ گفت: سه نفر در هواپیما. همه آنها جان سالم به در برد, اگر چه یک نفر مجروح شد.

شما در حال گرفتن بالا برای 4/20? اگر شما می تواند به افزایش تجربه خود را و… شرکت در این livestreamed دیگ پخت جلسه که ما در حال میزبانی 4/20 در 4:20! و یا تماشای این سال SPLIFF خط به بالا! و یا انجام هر یک از این بسیاری از چیزهای دیگر! اما اگر شما احساس هر یک از این گزینه ها…

دود مشترک و تماشای این ویدئوها: من فکر می کنم آنها سرگرم کننده به تماشای در حالی که بالا است. هیچ throughline اما اگر دود به اندازه کافی شاید یک روایت را به طرزی جادویی به نظر می رسد به شما.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im