Jeff Bezos says, Earth is the one thing we all have in common. Uhhh, Jeff? We all also share being the same species.

جف بزوس می گوید: “زمین یکی از چیزهایی که همه ما مشترک است.” Uhhh جف? ما همچنین به اشتراک گذاری بودن گونه های رایج. titoOnz / گتی ایماژ

محلی میلیاردر چه چیزی خوب است. جف بزوس ظاهرا در تلاش برای صدا مانند او مراقبت در مورد همان چیزهایی که انسان در مورد مراقبت (یعنی داشتن یک سیاره که در آن وجود دارد) اما سهوا صدایی کاملا انسانی اعلام کرد در Instagram امروز که او را حمایت 10 میلیارد دلار برای مبارزه با تغییر آب و هوا.

حمایت

نقاب خواننده تور ملی در حال آمدن است به اهمیت تئاتر در شنبه, جولای 18. Tix در فروش در حال حاضر!

برنی ساندرز در تاکوما در حال حاضر! چند غریبه کارکنان وجود دارد برای دیدن ما ممکن است رئیس جمهور آینده. من همیشه کمی بیشتر هیجان زده توسط یک رئیس جمهور وارن از یک رئیس جمهور Sanders, بنابراین من ارائه شده و به بیش از تقلا ساعت امروز. The millennials باید یک گزارش کامل در مورد آنچه اتفاق می افتد امشب در تاکوما گنبد فردا.

الیزابت وارن در مرکز شهر سیاتل در این آخر هفته! آیا شما می دانید که او به خود جلب کرد 15,000 مردم به مرکز شهر سیاتل در گذشته و در زمان او بود اینجا ؟ آیا شما می دانید او یک کار جداول انتظار در سن 13 سالگی برای کمک به خانواده او پس از پدرش حمله قلبی ؟ آیا شما می دانید که او خواهد شد در مرکز شهر سیاتل در شنبه فوریه 22? درب در 4:30 بعد از ظهر, تجمع در 6 p. m.

تاکوما فیل نیش گرد و غبار. نه, که یک شوخی در مورد برنی ساندرز—واقعی یک فیل در نقطه سرپیچی باغ وحش و آکواریوم فقط به حال به معدوم شود.

زن مرده در جنگل ملی المپیک. “محققان در پاسخ به این صحنه و شواهدی است که زن از مرگ بود که با توجه به قتل و خشونت'” KOMO گزارش.

من در حفظ و خنده در مورد بزوس نه اینکه دوپا مهره داران نیاز به اکسیژن است. این اخبار اما آیا شما به عنوان خوانده شده که مشخصات بزوس در نیویورکر چند ماه پیش ؟ آن آغاز شده و با یک داستان در مورد بیل گیتس در تلاش برای راه اندازی یک جلسه با او که من هنوز هم نمی تونم از سر من.

زن به ارمغان می آورد mini-اسب بر روی هواپیما—و وجود دارد یک عکس. “این قطعا یک سیستم مورد آزار قرار گرفته گفت: در مورد آوردن مردم دیوانه صدایی “خدمات حیوانات” بر روی هواپیما “اما بخش غم انگیز است… آنها به دنبال در به استثنای من به عنوان یک کنترل از گرفتن اسب من در هواپیما.” آره که است غم انگیز است. هیچ اسب در هواپیماهای دیگر ؟ چه بعدی بدون سیگار در نزدیکی فتس بنزین!?

فدرال قضات در حال از دست دادن ذهن خود را بیش از DOJ مداخله به کمک راجر سنگ. “انجمن ملی فدرال قضات به نام یک جلسه اضطراری روز شنبه برای رسیدگی به نگرانی در مورد دخالت وزارت دادگستری مقامات و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سیاسی حساس موارد, رئیس گروه گفت:” گزارش های ایالات متحده آمریکا امروز.

جان بولتون صحبت کردن در این شب در دانشگاه دوک است. بدون هیچ امید خود را دریافت نمی کردن. او صحبت نمی کنم به حفاظت از این کشور و یا برای محافظت از حاکمیت قانون و یا هر دو پاس شبیه به آن است. او صحبت کرد و گفت او امیدوار است که کاخ سفید نمی کند “سرکوب” خود کتاب. شما می دانید ارزش خود کتاب!

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

واشنگتن دولت دموکراتیک اولیه مارس 10. شما اخذ خواهد شد رای خود را در پست الکترونیکی به زودی. غریبه‘s تایید می آید, مارس 26.

تا آن زمان… من قصد دارم به مگان Rapinoe آخرین کلمه از آنجا که من در حال اجرا تقلا PM امروز bwah-hahahahaha!!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de