تقلا PM: شما بیش از سهام خود را? یک آمازون رفتن مواد غذایی که به مرکزی منطقه ؟

Category: سیاتل

Is one of these headed for the Central District?

سیب قرمز نمی شبیه به این. عکس های دیوید رایدر/گتی ایماژ

در خاکستر سیب قرمز در 23 جکسون و… بالا می رود بزرگ آمازون رفتن مواد غذایی? Geekwire و کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ را حرکت شبیه چمچه زنی.

بازار سهام جهانی نگه می دارد لغزش با توجه به گسترش COVID-19: سهام کاهش یافته و برای ششمین روز متوالی و امروز دیدم سریع ترین سهام بازار اصلاح شده ، “S&P 500 با کاهش 4.4% شنبه بدترین روز از سال 2011 آوردن مجموع آن کاهش از فوریه. 19 بالا به 12 درصد” می نویسد: یاهو! امور مالی. S&P 500 است و انتظار می رود که آن بدترین هفته از سال 2008. مردم در حال ریختن پول به طلا و اوراق قرضه دولتی. سهام مایکروسافت در ایالات متحده با ارزش ترین شرکت در حال رها کردن بیش از حد. به نیویورک تایمز صادر کرده است یک پیام خوب به آن غنی تر خوانندگان: “به یاد داشته باشید سهام تنها بخشی از آنچه شما هستید ارزش است.”

حمایت

Filson وحشی ساحل متحرک (Sat. 2/29) – رایگان صدف, دموی, در sailmaking گره-گره زدن, دریایی, نمودار خواندن و بیشتر

آن را نیز مفید به یاد داشته باشید که اکثر coronavirus موارد خفیف هستند: که خوب و بد است.

پنوم پن ماکارونی خانه بازگشت: معشوق کامبوج ماکارونی خانه بسته در سال 2018 پس از باز بودن 30 سال بود اما امروز اعلام کرد که Noodz باز خواهد گشت در مارس 14. “با تشکر در بخشی به $140,000 کمک مالی از شهر پنوم پن ماکارونی خانه بازسازی خواهد شد به سیاتل Chinatown بین المللی منطقه در یک ساختمان جدید در خیابان جکسون” می نویسد: Bethany ژان کلمنت برای سیاتل تایمز.

خانه داری: من باشد از فردا. من به رهبری به آستوریا با یک دسته از drag queens. ما در حال انجام برای دریانوردان. غنی اسمیت را بیش PM فردا.

صحبت از غنی: او چیزی بگویم. آن را به دور غنی:

صدا حمل و نقل خندق اتحادیه خیابان/سمفونی ایستگاه تغییر نام: چه مطلق هیستریک این ظروف سرباز یا مسافر است.

به یاد داشته باشید زمانی که صدا در حمل و نقل می خواستم به تغییر دانشگاه و خیابان ایستگاه به چیز دیگری برای جلوگیری از سردرگمی از داشتن دو ایستگاه دیگر با دانشگاه نام خود را? و به یاد داشته باشید که چگونه آنها صرف یک دسته از زمان و پول انجام یک نظرسنجی برای تعیین نام جدید باید باشد ؟ و سپس به یاد داشته باشید که چگونه مردم انتخاب سمفونی ایستگاه دلیل آن صدا بزرگ است ؟ و سپس به یاد داشته باشید که چگونه صدا حمل و نقل متوجه آنها نمی توانند برای تغییر نام سمفونی ایستگاه به دلیل دفترچه راهنما و اورژانس پروتکل های مورد نیاز آنها برای حفظ ایستگاه اصلی مخفف “USS” و یا دیگری به خطر انداختن $5 میلیون در حال تغییر همه نشانه و راهنما? و به یاد داشته باشید که چگونه آنها آمد تا با نام اتحادیه خیابان / سمفونی ایستگاه برای برآوردن اراده مردم و حل آنها کمی مخفف مشکل و سپس اقدام به پت خود را بر روی پشت خود را برای اداری درخشش با وجود این واقعیت ایستگاه خارج نمی شود. بر روی اتحادیه که ارائه بسیار جدی wayfinding چالش ؟

به خوبی! مایک Lindblom بیش از سیاتل تایمز گزارش می دهد که صدا و حمل و نقل مدیره رای دادند و امروز برای حفظ قدیمی, گیج کننده ایستگاه نام “فراتر از 2021 انتظار آینده منطقه ای تعمیرات اساسی خط و ایستگاه-نامگذاری سیاست” که به معنی ما حق بازگشت که در آن ما آغاز شده است. این باور نکردنی نمایش از بی کفایتی باعث می شود من غمگین. کسانی که قطار باید بهتر است در این.

با تشکر از غنی!

چه اتفاقی خواهد افتاد و پس از کارولینای جنوبی است ؟ Megyn kelly بزرگ شکست از نتایج بالقوه است. آنها تخمین زده است که یک بایدن پیروزی در کارولینای جنوبی دارای 41 درصد شانس اتفاق می افتد با یک بایدن پیروزی در 33 درصد و ساندرز پیروزی در 23 درصد است. اضافی 3 درصد می رود به Steyer.

این ضعیف پیش بینی رفتن به سوپر جمعه: اگر بایدن به یک پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی, megyn kelly پیش بینی ساندرز ظهور خواهد کرد از سه شنبه (که روز سه شنبه) با 578 نمایندگان و بایدن با 430 نمایندگان. اگر بایدن یک نسیم نفع آنها پیش بینی ساندرز برنده 628 و بایدن برنده 364 پس از سه شنبه. اگر ساندرز برنده کارولینای جنوبی, آنها پیش بینی ساندرز خواهد آمد از سه شنبه با 757 و بایدن با 230. بدون در نظر گرفتن این ممکن است اتفاق می افتد:

حزب دموکرات به نظر می رسد می خواهید یک رقابت کنوانسیون: این تیتر از نیویورک تایمز برد من فشار خون: رهبران دموکرات حاضر به خطر حزب آسیب به توقف برنی ساندرز

پاراگراف زیر است به خصوص تحریک کننده: مطمئن نیستم که چرا دموکراتیک خودی فکر می کنم نصب Sherrod قهوه ای به عنوان نامزد در حال رفتن به القای اعتماد در میان رای دهندگان.

در هفته های اخیر دموکرات ها قرار داده شده اند یک جریان ثابت از تماس به سناتور Sherrod قهوه ای از اوهایو که تصمیم گرفتند در برابر در حال اجرا برای رئیس جمهور نزدیک به یک سال پیش نشان می دهد که او میتواند به عنوان یک شوالیه سفید نامزد در میانجیگری کنوانسیون در بخش تئوری که او را در خانه خود دولت در انتخابات پارلمانی.

“اگر شما می توانید به یک کنوانسیون و انتخاب Sherrod قهوه ای که فوق العاده خواهد بود, اما این بیشتر شبیه یک رمان” نماینده استیو کوهن از ایالت تنسی گفت. “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری است مانند یک داستان ترسناک, بنابراین اگر شما می توانید یک داستان ترسناک شما همچنین ممکن است یک رمان است.”

در ضمن وارن به نظر نمی رسد او را رها قبل از کنوانسیون: حتی اگر او برنده نیست هر شنبه متحده است. “بسیاری از مردم ساخته شده 5 دلار کمک به کمپین من برای نگه داشتن من در آن” وارن گفت. “و زمانی که آنها می خواهند من را به ماندن در این مسابقه من ماندن در این مسابقه است. که من انجام داده ام بسیاری از انگشت کوچک وعده های خارج وجود دارد وجود دارد, بنابراین من عاشق ماندن در این است. من گفته ام دختران کوچک ‘ما باقی بماند.'” اجازه دهید باقی بماند تا زمانی که ما دست جو بایدن نامزدی ظاهرا.

همچنین: “روز سه شنبه در ساعت قبل از مناظره آقای ساندرز اعلام کرد یک هدف بلند پروازانه از 500,000 سهم قبل از پایان ماه” می نویسد: Shane Goldmacher برای بار. “در روز پنج شنبه بعد از ظهر مبارزات انتخاباتی خود گفت که آن را دریافت کرده بود 246,738 کمک های مالی تا کنون.”

همین حالا شمارش خارج شده از: شنیده Walmart+?

KIRO پخش استیو Raible بازنشسته است: او با ایستگاه 38 سال. او برنده پنج منطقه ای جایزه امی و یک دختر سابق نمای کلی گیرنده.

یکی از آخرین به روز رسانی برای روز: آیا شما در آن نگاه کنید! این مورد جالب دیگر است. الی بود در المپیا امروز پوشش این تصمیم و باید یک پست تا فردا. نگه داشتن خود را peepers در تقلا کردن.

عشق فریاد در سیاتل تایمز: با تشکر Gutman!

فرگوسن 2018 طرح دعوی در دادگاه به وجود آمد و پس از گزارش توسط غریبهکه در یک ویرایشگر خواسته وب غول به ارائه اطلاعات مورد نیاز توسط قانون دولت بود اما رد. در سال 2019 پس از دیدن این شرکت همچنان به فروش تبلیغات سیاسی در اینجا بدون افشای اطلاعات مورد نیاز سردبیر الی ساندرز و دیگری خصوصی شهروند Tallman Trask سیاست مدیر اتحاد برای تفنگ مسئولیت ثبت شکایات با PDC.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

این استفاده از “circularly” توسط Gutman است *آشپز بوسه*:

Facebook گفته است که تلاش می کند برای فیلتر کردن محلی تبلیغات سیاسی در واشنگتن و حذف آنها را زمانی که آن را می یابد. همچنین استدلال circularlyکه آن را نقض قانون دولت در مورد تبلیغات سیاسی به دلیل آن است گفت: آن را به فروش نیست تبلیغات سیاسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im