تقلا ساعت: آمازون بی امان حرکت به صنعت بازی; بایدن را به معاونت و دیوان عالی کشور بر میدارد ؛ منتظر میشم فکر می کنم دکتر Fauci است ،

Some of you settle so easily.

من حدس می زنم این بیماری همه گیر واقعا اتحاد ما را هیجان زده. عکس برنده McNamee/گتی ایماژ

صفحه اصلی وام دهندگان در حال آماده سازی تا 15 میلیون وام مسکن پیش فرض: حدود 30 درصد از آمریکایی ها با وام مسکن—15 میلیون خانوار—انتظار می رود برای جلوگیری از پرداخت اگر آمریکا همچنان تعطیل به تابستان است.

امروز بزرگ COVID-19 روز رسانی: واشنگتن اقامت-صفحه اصلی سفارش تمدید حداقل تا آغاز ماه مه. کافی نیست آمریکایی ها مطیع اجتماعی فاصله گرفت. یخچال سردخانه تریلر آغاز شده popping تا در اطراف فلوریدا. گرفتن همه چیز در اینجا.

آمازون است که به شدت در حال حرکت به بازی های ویدئویی: تیتان طرح در انتشار علمی تخیلی تیرانداز بازی به نام بوته در ماه مه. جزئیات اندک اما تبلیغی تصویر نشان می دهد یک زن سبک و جلف کمی با یک تفنگ. این بند واقعا من ناله:

در یک تظاهرات از آمازون تعهد به بازی های ویدئویی و مجوز و پروانه از موسس آن, جف بزوس, شرکت عطا به نام بی امان Studios در آن گل سرسبد بازی عملیات در سیاتل. آقای بزوس در اصل در نظر گرفته نامگذاری شرکت Relentless.com و شخصا ثبت نام دامنه است که هنوز هم نقاط به آمازون.

این است که واقعا زیبا: کرکس سازمان یافته بیش از 35 نویسندگان تلویزیون و آنها را به حال نوشتن چه شخصیت خود را در یک بیماری همه گیر. قابل توجه بسته شامل افکار و نوشتن از سازندگان بیش از 30 تلویزیون نشان می دهد از جمله خیابان کنجد, Veep, Desperate Housewives, 30 Rockو حتی Star Trek: پیکارد. برخی از گزیده ای:

• در پارک ها و Rec‘s coronavirus قسمت لسلی Knope “می شناخته ام CDC پروتکل های اجتماعی فاصله در حال حاضر و آنها برقرار بوده است در عرض 24 ساعت از اولین گزارش از کروناویروس در آمریکا است.”

• در محدود کردن شور و شوق خود را‘s coronavirus قسمت, لری دیوید را دوست دارد همه گیر: “جدا شده و در خانه خود لری را احساس نمی کند زندانی شده است. او احساس تسکین. فکر می کنم تمام وقت او را نجات داد چرا که او را ندارد به آمده تا با یک دروغ خوب در مورد اینکه چرا او نمیخواهد به ناهار با شما و یا رفتن به شعر خواندن.”

• در Veep‘s coronavirus قسمت Selina مایر جای تعجب است صالح: “در یکی از چند موفق, سخنرانی برای ملت, مایر خواستار شهروندان در هر کشور عمل اجتماعی فاصله. مایر گفت: ملت است که او خودش را “ماندن حداقل 30 فوت از دخترش کاترین’ اگر او می تواند.”

• کل صحنه نوشته شده بود برای فریزر.

• مربی تیلور از جمعه شب چراغیک کل سخنرانی.

من فکر می کنم ما باید در آغوش تنبل بودن در طول این همه گیر: اما در اینجا برخی از واقعا کوتاه تمرینات اگر شما احساس خارش.

کمیته ملی حزب دموکرات ریاست جمهوری کنوانسیون به تعویق افتاد اما نیست که متوقف کردن مردم از سرمایه گذاری قماری که جو بایدن همسر در حال اجرا خواهد بود. (مردم به نظر می رسد فراموش کرده اند که ساندرز است که هنوز هم در این مسابقه است.) مشاوران اعتماد به نفس است که بایدن را انتخاب یک زن به عنوان یک همسر در حال اجرا وجود دارد شده است زمزمه مورد بایدن چیدن رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو. بایدن گفت: “با توجه به بین شش تا 10 نامزدها و فرض بر این است که او با توجه به سابق زن کاندیداهای ریاست جمهوری مانند ctq کامالا هریس و الیزابت وارن.

بایدن گفته است که او را یک زن سیاه و سفید و در دیوان عالی کشور: در اینجا یک پروفایل در یکی از نامزدهای پیشرو, 43 ساله در کالیفرنیا دیوان عدالت Leondra R. کروگر.

مردم می خواهند به نام Dr. Anthony Fauci به “Sexiest Man Alive”: من مطمئن نیستم که در آن برای شروع با یک.

یکی دیگر از اطلاعات حریم خصوصی جنجال برای زوم: در روز پنج شنبه در تحقیقی تجزیه و تحلیل از نیویورک تایمز نشان داد که قابلیت زوم “اجازه برخی از شرکت کنندگان به بر روی کامپیوتر کاربر دسترسی به پروفایل LinkedIn اطلاعات در مورد کاربران دیگر—بدون زوم درخواست برای اجازه آنها در طول جلسه و یا حتی آنها اطلاع دهید که کسی دیگری بود جاسوسی بر روی آنها.”

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

زوم حذف این ویژگی در مدت کوتاهی پس از زمان گزارش منتشر شد حتی اگر آنها یک بار افتخار است که از ویژگی های “اضافه کردن[اد] ارزش فوق العاده ای برای زوم” یادداشت Recode.

FDA “برطرف” محدودیت در مردان همجنسگرا اهدای خون: قبل از آن توصیه شده است که مردانی که با مردان ديگر رابطه جنسی نیاز به سکس رایگان برای یک سال قبل از اینکه مجاز به اهدای خون است. امروز FDA اعلام کرد که محدود شده است کاهش می یابد به سه ماه. خودسرانه حرکت از یک سال به سه ماه به نوعی احساس می کند بیشتر ضد همجنس نسبت به انجام هیچ چیز نیست.

من امیدوارم که این درست است! یک کاربر Reddit ادعا می شود یک مدیر در یک فروشگاه مواد غذایی محلی ارسال شده به این توجه داشته باشید به سیاتل subreddit:

با تشکر از شما! از r/SeattleWA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im