The spread at Mike Bloombergs Washington state kick-off this afternoon.

گسترش در مایک بلومبرگ جدید سیاتل که باز این بعد از ظهر. غریبه‘s غنی اسمیت است که در حال حاضر وجود دارد خوردن دیک خود را است. غنی اسمیت

من به شما گفته بود که رفتن به سیل: سیل باران های ناشی از این جوی رودخانه ما در گیر خود ادامه خواهد داد و از طریق این آخر هفته. وجود خواهد داشت امداد هفته آینده زمانی که همه چیز شروع به خشک کردن.

چه با آیووا? من احساس می کنم من قصد دارم به پرسیدن این سوال برای چند هفته آینده, اما در اینجا که در آن حزبی آیووا نتایج در حال حاضر در حال ایستاده: AP اساسا با توجه به در اعلام برنده برای دولت, گزارش که آن را “قادر به اعلام برنده است.” به نیویورک تایمز گزارش می دهد که “ما می دانیم برنده نیوهمپشایر قبل از ما می دانیم برنده آیووا.” DNC صندلی است به نام “recanvas” و حزبی ممکن است حسابرسی است. اما Buttigieg و ساندرز در مجازی کراوات هم اعلام خود را برنده. این قطعا خواهد بود یک موضوع داغ در بحث مرحله فردا شب. در ضمن من شده است زندگی در این صفحه نتایج در حالی که همه چیز لرزش.

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

اوه آره, و تهمت به یک دیوانه گفتار امروز:

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را جشن گرفتند تبرئه در واکنش به اعلام جرم دادگاه با درهم و برهم سخنرانی پیروزی که بیشتر شبیه یک ساعت یک مبارک در یک پیر مردمی’ صفحه اصلی” نوشت: کتی هرتزوگ زودتر در تقلا کردن. همه چیز قابل پیش بینی رفت ریل. به عنوان Esquire‘s تیتر بخوانید: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سلامت است و بازنشسته و ملاقات خود ساز. (“و جمهوریخواهان همه آنها نشسته وجود دارد مانند مغز ماهی مرده همه تحصیلات در یک نقطه کف بر نشانه پذیرش رئیس جمهور*’s sourball تعارف به عنوان اینکه آنها در حال پر برکت از بالا.”)

لوول رستوران سه طبقه Pike Place Market موسسه با دیدگاه های بی نظیر و خونین مریم در 7 صبح موافقت به پرداخت $483,000 به حل و فصل دستمزد-سرقت اتهامات: این داستان بود فقط گزارش شده توسط AP—نه بسیاری از جزئیات هنوز اما: “مقامات گفت: لوول را که باز شده است در یکی از شهرستان های برتر, جاذبه های گردشگری, پس از سال 1957 نکردن دستمزد و همچنین بیمار و امن-زمان را از 186 کارگران از جمله کارکنان سابق.”

اسکار در حال آخر این هفته: من ساخته شده برخی از پیش بینی ها در اوایل صبح امروز در تقلا کردن. اما آیا می دانید چه چیز دیگری اتفاق می افتد این آخر هفته ؟ از XFL, مو کوتاه من واقعا نمی مانند ورزش اما من فکر می کنم XFL مسخره است. آن را در یک صفحه قابلیت در نیویورک تایمز امروز با عنوان این است که خود را دیوانه عمو XFL. آن را وعده به “حیله-رایگان” که به نظر می رسد به شکست نقطه از XFL.

چه تیتر: Infinite گزارش منتظر نزدیک به 3 ساعت به تماس با پلیس در برزیل پس از یک نوجوان مرگ بود livestreamed بر روی پلت فرم, اما این شرکت مطلع خود روابط عمومی تیم تقریبا بلافاصله

در صورتی که شما آن را از دست رفته: Dunkaroos هستند. محبوب ’90s کوکی ساخت آن بازگشت به قفسه و نگران نباشید, آنها در حال رفتن در هر نقطه در این زمان. “ما بسیار متعهد به راه اندازی آنها. بنابراین شما لازم نیست که به نگرانی در این مرحله در مورد آنها و قرار دادن آنها در کتاب مکاشفات یوحنا زامبی قفل” جنرال میلز’ رییس تجاری افسر گفت: نیویورک تایمز. “ما باید آنها را خارج وجود دارد بنابراین شما می توانید آنها را خرید.”

Bellevue جدید در جنوب دریاچه اتحادیه: آمازون سیل در مرکز شهر Bellevue با “حداقل 15,000 کارکنان” در چند سال آینده به گزارش سیاتل تایمز. “خواهد بود که بیش از یک sevenfold افزایش از هم اکنون” می نویسد: بنیامین رومانو “و در کل در مورد به عنوان بسیاری از مردم که مشغول به کار در Bellevue سه کارفرمایان همراه در پایان سال 2018 است.” آمازون قصد ندارد در کاهش مقدار آن از کارگران در سیاتل. Bellevue بود و همیشه برای رفتن به HQ2 درست است ؟

انتظار بزرگ راه آهن نور اختلال دوباره در این آخر هفته: وجود خواهد داشت نه هر گونه لینک راه آهن نور سرویس بین کاپیتول هیل و SODO آخر این هفته با توجه به این زمستان را ادامه داده و ساخت و ساز. “چه می آید بعدی این آخر هفته دوم از سه برنامه ریزی شده اختلالاتی در سرویس با مرکز شهر ایستگاه به طور کامل بسته شده و از روز جمعه 9 بعد از ظهر تا صبح روز دوشنبه” می نویسد: کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ. بیشتر در اینجا.

یک ویژگی جدید در سیاسی گزارش می دهد که زنان از رنگ درها از وارن نوادا کمپین: “نیم دوجین زنان از رنگ رفتگان, الیزابت وارن, نوادا, مبارزات انتخاباتی در اجرا به دولت در قفقاز با شکایت از سمی محیط کار است که در آن اقلیت احساس tokenized و ارشد رهبری بود که در آشکار.” اوه.

Li Wenliang چینی, دکتر هشدار داد از ووهان coronavirus مرده است از ووهان coronavirus. تلخ. از ایسنا:

به ووهان, دکتر, شد, شناخته شده و پس از او ساخته شده یک دسامبر رسانه های اجتماعی ارسال هشدار در مورد سارس-مانند بیماری است. در این هفته که به دنبال ویروس منفجر شد به این بیماری همه گیر است که بیمار بیش از 25000, متوقف, سفر در سراسر بخش هایی از چین و منجر به جرم قرنطینه ووهان یک شهر بیش از 10 میلیون نفر است.

اما روز بعد از Li هشدار در رسانه های اجتماعی او مواخذه توسط پلیس به شایعه اذهان عمومی آنلاین به حساب رسانه های اجتماعی. او بعدها اعلام کرد که از طریق رسانه های اجتماعی است که او تا به حال شده است شما با کوروناویروس.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

آخرین سه ماهه tech کارکنان اهدا به ساندرز بیش از هر دیگر نامزد حزب دموکرات: تعجب من شرط می بندم یانگ. این UBI سخنگوی آیا ضرب و شتم ساندرز در کمک های مالی از Facebook و Twitter کارکنان اما ساندرز برنده بیرون کلی با سهم قابل توجهی از آمازون و گوگل کارکنان. “ساندرز اغلب ریل در برابر قدرت از شرکت های فن آوری—به خصوص آمازون که او می گوید: پرداخت هیچ مالیات بر درآمد فدرال—اما لفاظی در مورد دره سیلیکون پاور است که اغلب مبهم و او در جواب برخی از سوالات کلیدی در مورد او چگونه خواهد تنظیم صنعت” یادداشت Recode. سهم من از یاد Kshama Sawants’ پشتیبانی از آمازون کارگران است. کارگران آن را با شکستن تا شرکت های خود را.

در حال حاضر اجازه دهید به عقب بر گردیم به آن Mike Bloomberg, حزب,: غنی را بیشتر از فردا, اما او می گوید… “در مورد ~30-40 نفر در اینجا و ~10-15 کارکنان که بسیار خوشحال به مزایای بهداشت و درمان و شغل از طریق ماه نوامبر. من با یک زن و شوهر که فقط نیمه احساس آن را; یک سالمند غنی خواه به نام جوئل که حوصلگی با یک کفش پذیری و جوان خود را در یک kangol flatcap; و برخی از ماشین های لوکس فروشنده بود که غمگین در مورد جو بایدن دختر در حال مرگ است.”

“و در تاکوما شهردار ویکتوریا Woodards’ بحث [بله برای برخی از دلیل تاکوما شهردار حمایت از بلومبرگ] یک زن سفید پوشیدن روسری ابریشم گفت: ‘شعر’ با صدای بلند هنگامی که Woodards ستایش ایسنا برای طرح اقتصادی خود را برای کمک به آمریکایی های آفریقایی تبار.” بیشتر در بلومبرگ جدید دفتر سیاتل—و طرح خود را به تسخیر واشنگتن دولت دموکراتیک اولیه فردا.

Mike Mike Mike Mike Mike Mike Mike Mike

مایک مایک مایک مایک مایک مایک مایک مایک تومان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im