تقلا ساعت: آمازون کارمند تست مثبت برای Coronavirus اوایل سه شنبه نتایج اکثر رای دهندگان ساخته شده تا ذهن خود را در آخرین لحظه

The South is feeling the Biden.

جنوب احساس بایدن. SEAN RAYFORD / گتی ایماژ

این سه شنبه: نتایج خواهد شد که در سراسر بقیه شب. یک MSNBC دانشمند فقط آن را به نام “شب رویایی” جو بایدن. های اخیر موجی از تایید و به خصوص از جیم Clyburn (و همچنین پیت Buttigieg و ctq) به نظر می رسد که به او کمک کرد تا برنده متحده که در آن او تا به حال کمی به هیچ زیرساخت ها است. به نظر می رسد مانند او سیاه و حومه رای دهندگان در جنوب که تشکر می کنم.

که گفت: اکثر ایالات آمریکا نیست, گزارش و یا ناقص گزارش در این نقطه در شب: همه چشم ها در تگزاس و کالیفرنیا اما به نظر می رسد مانند بایدن است که مصرف جنوب. به دنبال همراه در اینجا. همانطور که نیویورک تایمز اشاره می کند: “در این زمان یک هفته پیش بایدن هرگز برنده دولت در 3 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری. هر چه نتایج نهایی امشب, S. C., تبدیل همه چیز در اطراف او در یک راه قابل توجه.”

حمایت

ما را بشنوند افزایش – رایگان نمایشگاه افکن آمریکایی های آسیایی اقیانوس آرام زنان در خط مقدم فمینیسم

و البته تقریبا همه گیر: این بزرگترین اخبار روز اینجا دوباره. در اینجا برخی از به روز رسانی از امروز:

• شهردار جنی Durkan صادر کرده است اعلام مدنی اضطراری برای سیاتل به دلیل رمان coronavirus’ گسترش در منطقه است. اعلام اجازه او را به “دور زدن مقررات و مراحل به طور معمول مورد نیاز شهرستان پیمانکاری و استقراض; چشم پوشیدن و مجوز قانونی در سفارش به سایت و یا پیاده سازی امکانات مورد نیاز به آدرس COVID-19 و بلافاصله تنظیم استفاده و بسته شدن از امکانات شهرستان و وقایع را به عنوان لازم را برای جلوگیری از ادامه گسترش COVID-19.”

• آمازون سخنگو گفت: یکی از کارکنان خود در جنوب دریاچه ساختمان اتحادیه آزمایش مثبت برای coronavirus در روز سه شنبه, با توجه به, نیویورک تایمز, به گزارش خبرنگار. فرد “به خانه رفت احساس ناخوشی در چهار شنبه, مارس 25” و در حال حاضر در قرنطینه.

نیویورک تایمز گزارش شده است که یک بیمار که درگذشت در Harborview در تاریخ 26 فوریه تا به حال coronavirus. “سوزان گرگ سخنگوی بیمارستان گفت: آزمون نمونه از این فرد که ساکن همان خانه سالمندان است که تا به حال تعدادی از coronavirus موارد و مرگ و میر را آزمایش مثبت برای ویروس” این بار می نویسد.

• مرگ و میر به صورت محلی در حال حاضر نه مردم و توجه به بهداشت عمومی — سیاتل & King County است. اخیر تست نیز مطرح شده که تعدادی از ساکنان شهرستان شناخته شده به قرارداد coronavirus به 21 آژانس گفت. که به نوبه خود به “افزایش سطح نگرانی” محلی برای مقامات بهداشت عمومی که خلاصه فعلی خود را پیام به این ترتیب:

آنچه که ما را دیده اند با سطح جامعه گسترش افزایش سطح نگرانی در مورد تهدید فوری COVID-19. روزهای آینده و هفته به احتمال زیاد به را بیشتر تایید موارد COVID-19 اما اگر ما می تواند همه دنبال بهداشت و درمان توصیه های ما می تواند بلانت تاثیر COVID-19 در جامعه ما است.

• LifeCare های دراز مدت مراقبت از تسهیلات در کرکلند که دیده است هفت کشور نه مرگ و میر ناشی از COVID-19 به نظر می رسد به گسترش این ویروس در سراسر خطوط دولت است. کسی که بازدید و مراقبت از زندگی و پس از آن سفر به کارولینای شمالی آزمایش مثبت برای ویروس. مقامات گفتند این فرد پرواز از واشنگتن به کارولینای شمالی, اما آنها منتشر نشده است که فرودگاه فرد سفر از طریق.

• King County مقامات بهداشت عمومی نیز توجه داشته باشید که میان امروز تازه تشخیص داده شده coronavirus بیماران دو مرد در 20s خود را که در حال حاضر در یک بیمارستان در ایساکو. منبع خود را از قرار گرفتن در معرض “ناشناخته است.”

دریافت لیست کامل به روز رسانی: اینجا.

خسته از آواز “تولدت مبارک آهنگ” دو بار در حالی که شما شستن دست های خود را? KOMO برخی از دیگر پیشنهادات آهنگ: Lizzo را “حقیقت لطمه می زند” بیانسه “عشق در بالا” و فلیتوود مک “لغزش” در میان دیگران است. هر یک از این آهنگ ها دارای ~20-دوم گروه کر.

Coronavirus وحشت به نظر می رسد الهام بخش نژاد-انگیزه حملات در سراسر جهان: یک کلمه از هشدار ویدیو زیر سخت است به سازمان دیده بان.

آمازون خواهد جریان New York Yankees بازی جدید در جریان معامله: رسانه های ورزشی یکی از بزرگترین جنگ در جریان جنگ. نخست جریان خواهد شد 21 یانکی ها در بازی نخست تصویری بعد از این سال گزارش GeekWire. آن را رایگان برای اعضای نخست, اما تنها کسانی که در ایالت نیویورک, کانکتیکات, شمال شرقی پنسیلوانیا و شمالی و مرکزی, New Jersey.

کاخ سفید تحت آتش جدید “محک” برای نامزدهای سیاسی قرار ملاقات: این آزمون شامل یک سوال است که نیاز به مصاحبه شوندگان می گویند “چه بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پیام” بیشترین اعتراض را به آنها و به همین دلیل است.” بیشتر از سی ان ان:

در حالی که آن را غیر معمول نیست برای ریاست جمهوری دولت به دامپزشک سیاسی برای انتصاب ایدئولوژیک و یا سیاست تراز پرسشنامه قبلا توسط مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید بپرسید نه برای متقاضیان views مورد تهمت و یا مبارزات انتخاباتی خود. مغلوب ساختن پیشی جستن نام به نظر نمی رسد یک بار در گذشته بود. آن را در حال حاضر به نظر می رسد پنج بار.

در حال حاضر اجازه دهید به برخی از فوق العاده سهشنبه نتایج: چیزهایی که هنوز در هوا اما یکی از بزرگترین داستان شب است جو بایدن موفقیت بزرگ در جنوب. همانطور که از شب گذشته ساندرز بود و انتظار می رود را به نفع خود, کالیفرنیا, ماساچوست, مینه سوتا, کلرادو, یوتا, مین, و, ورمونت. بایدن بود و انتظار می رود را به نفع خود کارولینای شمالی و ویرجینیا و تنسی, آلاباما, Oklahoma, آرکانزاس و American Samoa. تگزاس بود toss-up. از 6 بعد از ظهر امشب بسیاری از کسانی که پیش بینی نگاه درست باشد—اگر چه بایدن در حال حاضر رقابتی در ماساچوست و مایک بلومبرگ برنده American Samoa. به روز رسانی در اینجا.

خروج زود هنگام سنجی نشان می دهد که اکثر رای دهندگان ساخته شده تا ذهن خود را در چند روز گذشته: تحلیلگران فکر می کنم این خبر خوبی برای بایدن.

این است MSNBC اولین شب انتخابات پوشش بدون کریس ماتیوز: او استعفا داد و در روز دوشنبه. به نظر می رسد مثل او باید به راه آهن در مورد برنی در خانه.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

ما باید یک شب جلوتر از ما: بسیاری از ایالت ها نمی قادر خواهد بود به منظور بررسی نهایی نتایج جستجو برای کمی. “نمی ماند تا برای کالیفرنیا نتایج روز سه شنبه” هشدار رادیو فردا. “شهرستان های انتخاباتی باید 30 روز برای شمارش همه آرا و تفتیش چوب خط حساب کردن” آنها ادامه خواهد داد. “در پایان این هفته مقامات انتخابات در کالیفرنیا 58 شهرستانهای خواهد شد انتشار اولین گزارش از چگونه بسیاری از رای گیری باقی می ماند uncounted. پس از سال 2016 اولیه اولین گزارش نشان داد برخی از 2.4 میلیون رای از چپ به تایید و شمارش.” ساندرز قطعا نیاز کالیفرنیا به عنوان یک فایروال در راه همان است که بایدن نیاز کارولینای جنوبی است. در اینجا هنگامی که آرا شروع خواهد شد نورد در:

4 pm PST: ورمونت و ویرجینیا است.
4:30 pm PST: North Carolina.
5 pm PST: آلاباما, مین, ماساچوست, اوکلاهما و تنسی*.
5.30 pm PST: Arkansas.

6 pm PST: کلرادو در ایالت مینه سوتا و تگزاس.
7 pm PST: یوتا است.
8 pm PST: کالیفرنیا.

*: تنسی حوزه های رأی گیری باز خواهد ماند و بعد از آن به دلیل گردباد ویرانگر که پاره پاره از طریق دولت این صبح است. “نظر سنجی که در ابتدا برنامه ریزی شده در 7 p. m. در حال حاضر باز بماند حداقل تا 8 بعد از ظهر CT” می نویسد: Tennessean. “پنج بزرگ رای گیری سایت ها باز باقی خواهد ماند تا 10 p. m. CT.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im