Americas gonna cry tonight.

امریکا میخوام گریه امشب. NBC

آماده برای… یک پایک بازار drive-thru جشنواره گل:

چگونه آن کار خواهد کرد ؟ محل پیشسفارش در اینجا به صف خود را انتخاب دسته گل اعم از 16 $-$41 طریق ممکن است 6. برای $15 خریداران همچنین می توانید یک طعم و مزه از بازار با یک چیز نوک تیز سوراخ کردن جعبه بسته بندی شده با فصلی تولید کند. خانواده ها با کودکان را نیز دریافت رایگان فعالیت بسته با دست ساز روز مادر کارت به رنگ طراحی شده توسط بازار هنرمندان.

حمایت

یک دکتر مراجعه کنید و به صورت چهره به چهره—از نیمکت خود را. VideoCare™ شما متصل به یک کنترل از راه دور زوم+ارائه دهنده مراقبت.

فقط: آمازون به شما اجازه هزار نفر از مرکز شهر سیاتل و Bellevue کارکنان کار از خانه تا اکتبر

اکثر کارشناسان و دانشگاهیان معتقدند که COVID-19 تکامل یافته به طور طبیعی در حال حرکت در یکی دیگر از پستانداران قبل از اینکه انتقال به انسان است. اما برگ برنده دولت است که بنا به گزارش هل دادن جاسوسان و مقامات اطلاعاتی به لینک این بیماری به یک دولت آزمایشگاه در چین است. “مقامات امنیتی بارها و بارها با اشاره به کاخ سفید است که تعیین ریشه های وقوع است و اساسا یک سوال علمی است که نمی توان به راحتی حل توسط spycraft” گزارش از نیویورک تایمز.

یکی دیگر از اعتراض در میشیگان خانه ملت بزرگ فرار هنگامی که معترضان مسلح تحت فشار قرار دادند در داخل ساختمان امروز. قوه مقننه بود بحث گسترش فرماندار اقامت-صفحه اصلی سفارش.

اجاره دلیل است فردا برای بسیاری از مردم است. Councilmember Kshama Sawant به نام برای اجاره اعتصاب و کمک به سازماندهی اعتصابات در سراسر کشور است. از یکی از پست های ما در اوایل این ماه:

Spike و دیگر سازمان دهندگان تجمع مستاجرها به خودداری اجاره خود را به منظور فشار قانونگذاران برای تصویب انواع خاصی از قانون است که مستقیم و تقاضا اما یکی که متکی به خوبی روغن محلی و ایالتی و فدرال دولت که همه آنها به دنبال بسیار فرسوده در حال حاضر.

در حالی که دولت و قوه مقننه می تواند تشکیل یک جلسه ویژه و بلند ایالت ممنوعیت اجاره کنترل و یا تحمیل یک ایالت ممنوعیت اجاره را افزایش می دهد, نه نمایندگان مجلس و نه فرماندار می تواند لغو اجاره و یا پرداخت وام مسکن بدون اصلاح فدرال و ایالتی قانون اساسی. عبور از قانون در هر صورت منجر به دادگاه جنگ متحده به احتمال زیاد به از دست دادن.

مارس 1 نیز ممکن است بعد: پلیس سیاتل هنوز هم در حال آماده شدن برای روز اول ماه مه تظاهرات با وجود سیاتل مستند. ممکن است حوادث روز تا حد زیادی لغو شده است و نقل آنلاین. در حال دیجیتال اعتراضات موثر است ؟ یک روز اجاره اعتصاب ماشین رژه است که سازمان در المپیا. معلوم آنارشیست ها نیز رانندگی اتومبیل.

هنوز هم وجود دارد راه های اجتماعی دور در حالی که اعتراض: در اینجا یک شات از دیروز سیاتل حمل و نقل سواران اتحادیه اعتراض.

پنس تور ایندیانا یک مرکز تولید امروز و به طور معجزه آسایی عینک ماسک. کارن پنس را در دفاع از پنس بحث برانگیز تصمیم به پوشیدن ماسک در کلینیک مایو در روز سه شنبه با گفتن فاکس نیوز آن “بود و در واقع پس از او سمت چپ کلینیک مایو که او در بر داشت که آنها تا به حال یک سیاست از همه درخواست برای پوشیدن ماسک.”

A live-action هرکول در آثار بیش در دیزنی: ما یک راه طولانی به دور از دانستن است که بازیگران در آن وجود دارد اما شایعات در مورد Ariana Grande بودن جزو بازیگران.

یک خط از آزادی مطبوعات از رژیم صهیونیستی است. Inslee: “کاخ سفید و مقامات ارشد با وزارت بهداشت و خدمات انسانی را ابلاغ به ما که آنها بلافاصله آغاز خواهد شد حمل و نقل مقدار زیادی از جمع آوری نمونه های لوازم متحده و خواهد ساخت هفتگی توزیع حداقل برای ماه های مه و ژوئن است.”

کسانی که “مجموعه نمونه supplies” را “کمک به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با تست” می نویسد غریبه‘s غنی اسمیت. “ما باید این ماشین آلات به اجرای بیش از 22,000 آزمون در دولت اما ما در سواب, ‘حمل و نقل رسانه ها’ برای سواب و biohazard کیف برای حمل و نقل ذخیره شده سواب به آزمایشگاه. ما با منابع کنونی ما در حال انجام حدود 4500 آزمون در روز و 1500 در هر روز در آخر هفته.”

“که گفت:” غنی ادامه داد: “حتی اگر ما تمام سواب و حمل و نقل مایعات کمبود دیگر تست مواد هنوز هم وجود دارد بسته به آزمایشگاه. شیرین داری.”

Regal Cinemas نیز اختلافات با studios pivoting به VOD: آنها تحریم جهانی مانند AMC است اما آنها بسیار نزدیک به یک تحریم.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور بسته شدن اورنج کانتی سواحل این بعد از ظهر: Orange County مقامات تحت فشار قرار دادند. یک county سرپرست به نام Newsom را یک “افراطی” و پیش بینی کرد که آن را “تضعیف خواهد شد… ما تلاش جمعی برای مبارزه با این بیماری است.”

پست الکترونیکی-در رای گیری تبدیل شده است بسیار حزبی موضوع: اما این نادرست است که پست الکترونیکی-در رای گیری همیشه کمک می کند تا دموکرات ها. در سال 2014 پست الکترونیکی-در رای گیری کمک کلرادو خواهان رفت و برگشت در سراسر کشور. “آنچه روشن است این است که تحقیقات هنوز محدود است” می نویسد: سیمی در یکی از ویژگی های خوب منتشر شده امروز در پست الکترونیکی-در رای گیری “و این که چه چیزی درست است در تعداد انگشت شماری از رای-با-ایمیل متحده لزوما پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد در جای دیگر.”

می تواند ما حتی انجام رای-با-ایمیل بدون USPS? “این USPS جدایی ناپذیر است و در موفقیت ما به عنوان یک کشور و حصول اطمینان از هر کس دسترسی به انتخابات ما در مسلما پیش بینی ترین انتخابات در بیش از 100 سال” واشنگتن وزیر امور خارجه کیم Wyman (R) گفت: دیروز. Wyman می خواهد دولت فدرال به گام در. سامانتا زنبور عسل می خواهد که بیش از حد:

ترجمه: سوئد در تلاش است تا برای مبارزه با کروناویروس با استفاده از استراتژی “گله ایمنی” از طریق قرار گرفتن در معرض. کشور است انجام گسترده مستندات است و با تکیه بر داوطلبانه خود فاصله. یک سوئدی رسمی پیش بینی شده در این هفته است که در سوئد ممکن است چند هفته به دور از گله ایمنی—اما این ایده است که دیده می شود به عنوان خطرناک است. ما هنوز مطمئن شوید که چگونه مردم مصونیت پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus. از سی ان ان:

دکتر ماریا ون Kerkhove یک بیماری عفونی اپیدمیولوژی در سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: هنوز مشخص نیست که آیا افرادی که در معرض این ویروس به طور کامل تبدیل به سیستم ایمنی بدن به آن است و اگر پس برای چه مدت. به همین دلیل دولت باید منتظر یک واکسن, او گفت:.

و به عنوان غنی اشاره کرد ما در تقلا هستم چند روز پیش سرد جت خود را بر این همه صحبت از آنتی بادی آزمون:

به عنوان یک سیل از کیفیت پایین آنتی بادی آزمایش ضربه زدن به بازار [WA وزارت بهداشت افسر] دکتر Lofy خواست سیاستمداران و اعضای عمومی به لرز دمار از روزگارمان درآورد خارج در مورد این آزمون را با استفاده از به عنوان یک شاخص ایمنی. “ما نمی دانیم چه پاسخ آنتی بادی به معنی” او گفت:. چرا که ویروس جدید است و به دلیل وجود انواع مختلف آنتی بادی آزمون اپیدیولوژی نمی دانم که آیا حضور آنتی بادی های محافظت از مردم و نه برای چه مدت آنها ممکن است محافظت می شود. “اگر من تا به حال یک آزمون من فکر کردم دقیق بود” دکتر Lofy گفت: “من هنوز هم می خواهم به در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اگر من یک مراقبت های بهداشتی کارگران در شرایط پوشیدن کامل PPE و اجتماعی فاصله در زندگی عادی است.”

که متوقف نشده بسیاری از مردم از استفاده از سوئد به عنوان یک مدل برای امریکا است. از نیویورک تایمز‘s Thomas L. Friedman:

همانطور که برای کارشناسان هشدار می دهند که از آن شده است به طور قطعی ثابت شده است که افرادی که تا به حال COVID-19 مصون هستند با حضور آنتی بادی از گرفتن این ویروس دوباره Tegnell گفت: امروز ایالات متحده آمریکا است که چنین تفکر تضعیف این استدلال به دنبال یک واکسن: “اگر شما نمی توانید جمعیت ایمنی چگونه می توانید پس از آن ما فکر می کنم یک واکسن محافظت خواهد کرد؟”

او نتیجه گرفت: “چه اتفاق می افتد در حال حاضر این است که بسیاری از کشورهای در حال شروع به آمدن به سوئد راه است. آنها در حال باز شدن مدارس و تلاش برای پیدا کردن یک استراتژی خروج. از آن می آید و به پایداری. ما نیاز به اقدامات در جایی که ما می توانیم نگه داشتن در انجام بیش از دراز مدت نه فقط برای چند ماه یا چند هفته.”

MSNBC خبرنگار Chris Hayes تحت پوشش تجاوز جنسی اتهامات علیه جو بایدن: سپس #FireChrisHayes شروع روند در توییتر.

عشق تقلا AM/PM?

اگر شما تعجب که چرا تقلا بود کمی آهسته امروز: این دلیل است که ما تنها چهار کارکنان مشغول به کار است. اما آنها در حال کار بر روی ویژگی ها و ما برخی از گوشتی مسائل برنامه ریزی برای AM 😉

واشنگتن روز رسانی های اخیر از آن وزارت بهداشت لیست 814 مرگ و میر و 14,327 تایید موارد COVID-19 در واشنگتن است.

این نظر از نانسی پلوسی ناشی از “جو بایدن است جو بایدن” به روند امروز: جو بایدن در نظر دارد تا در نهایت آدرس تارا Reade بدخشان فردا صبح “صبح جو.” ناتالی حلقه را در اطراف و پوشش آن در صبح فردا.

وجود پارک ها و Rec مراسم امشب: به نظر می رسد ناز و زندگی تایید. در اینجا نحوه آن را تماشا کنید.