تقلا PM: یک سفر را از طریق آمازون رفتن مواد غذایی جدید دیزنی مدیر عامل شرکت باطل #DemDebate

Category: سیاتل No comments

Our new neighbor.

ما همسایه جدید. CB

Bob Iger پله به عنوان دیزنی اجرایی: او همچنان به عنوان یک رئیس اجرایی. این خبر بسیار غیر منتظره است. زمانی که این شکست این بود که کل NYTپست:

Robert A. Iger گام خواهد شد به عنوان مدیر اجرایی والت دیزنی پس از 15 سال در راس این شرکت گفت: در روز سه شنبه.

حمایت

فقط اعلام شد! سفارش جدید & Pet Shop Boys آوردن وحدت تور تنگه آمفی تئاتر در 9/26.

او جایگزین خواهد شد توسط باب Chapek بود که اخیرا رئیس دیزنی پارک های کسب و کار.

حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری در حال حاضر در حال بحث در کارولینای جنوبی: این بحث در رادیو فردا و ویژگی های هفت نامزدها: بلومبرگ ، Buttigieg Warren, Sanders, بایدن, Klobuchar و Steyer. آن در جریان بوده است به مدت یک ساعت. این هرج و مرج است و هر کس فریاد بیش از هر یک از دیگر. آن را مانند هر نامزد در مرحله انجام شده است در یک جداگانه biopic. بایدن فقط گفت: “ما فقط صحبت می کنند و تا هر زمان که ما می خواهیم ؟ این است که چگونه این کار می کند؟” ظاهرا جو! سازمان دیده بان آن را در اینجا اگر شما می خواهم برای بالا بردن فشار خون خود را:

پیش از بحث خبرنگاران پیش بینی کرد… آن خواهد بود و هر کس در مقابل Sanders. تا کنون شده است که درست است. مردم برای خون اما انتقادات جدید نیستند. ساندرز شده است آمار بیش از electibility, بهداشت و درمان, هزینه های, و, گذشته, رای تفنگ ایمنی. پس بایدن پیشرو (با اندکی حاشیه) در کارولینای جنوبی آن نیز پیش بینی شده است که او را به گرما. که واقعا اتفاق افتاده است. و آنچه در مورد وارن و بلومبرگ? آنها در آغاز شب گرفتار در یک نبرد بیش از NDAs دوباره و مردم هو. معلوم بود که نامزد بودند booing. دارای اهانت بین Buttigieg و Klobuchar reemerged? هنوز رتبهدهی نشده است.

ساندرز به سرعت تحت فشار قرار دادند در برنامه های خود را برای پرداخت هزینه های مدیکر برای همه: او خواسته شده بود برای انجام محاسبات ریاضی و سپس پاسخ داد: “چگونه بسیاری از ساعت شما باید انجام دهید?” Buttigieg شروع به پریدن کرد در با: “آن را دو ساعت برای انجام محاسبات ریاضی است.” در جایی خارج وجود دارد اندرو یانگ پوشیدن ریاضی پین.

بایدن مسلم است او برنده خواهد شد کارولینای جنوبی: او حاضر به اذعان کرد که ساندرز است که “در فاصله قابل توجه” و تصریح کرد: “من برنده خواهد شد کارولینای جنوبی است.” ما پیدا کردن این آخر هفته!

خوب ما رو به حرکت در آمده به عقب در صبح برای یادداشت در بقیه بحث است. و یا اگر شما شجاع فرنگ نظرات.

Coronavirus همچنان برای ترساندن سرمایه گذاران: سقوط سهام برای دومین روز متوالی امروز. “یک روز پس از آن بدترین روز اسلاید در دو سال شاخص S&P 500 به پایین بود حدود 3 درصد بعد از ظهر سه شنبه کاهش قرار داده است که رنگ آبی تراشه شاخص بصورتی پایدار و محکم در قرمز برای سال” می نویسد: NYT.

تلخ: حدود یک در پنج واشنگتن کالج دانش آموزان بی خانمان در سال گذشته

اسکاتلند است که این کشور به دوره محصولات رایگان برای همه: این تصمیم مهم است که اولین از نوع خود و یک پیروزی بزرگ برای رشد جنبش به قاعدگی بهداشت یک حق اساسی.

سو پرنده در حال بازگشت به سیاتل طوفان: از آن خواهد شد سو در 19 فصل با این تیم است. او از فصل گذشته پس از رفتن را از طریق عمل جراحی زانو.

نگه داشتن گوشی: ما باید یک به روز رسانی اخبار از غریبه‘s Nathalie گراهام. آن را دور Nathalie:

شهردار Durkan تصمیم گرفتند به نه امضا و نه حق وتو Councilmember Kshama Sawant را فرمان برای ایجاد یک مهلت قانونی برای اخراج از دسامبر تا مارس است. بدون امضای این قانون هنوز هم به اثر پس از 30 روز. اما Durkan می گوید او خواهد بود انتقال خود پیشنهاد هفته آینده که Councilmember اندرو لوئیس در حال رفتن به حامی. آن را شامل $200,000 در بودجه به راه متحده پادشاه شهرستان را پایه اصلی برنامه می دهد که یک بار بودجه اضطراری به پرداخت اجاره بها را فراهم می کند نمایندگی حقوقی را به مستاجران و متصل مستاجران با مددکاران اجتماعی. “شهردار قانون—اگر شورا از آن عبور می کند—انجام کار از نگه داشتن مردم در خانه های خود” سخنگوی دفتر شهردار گفت غریبه.

فرمان تصویب شد و در اوایل فوریه با کشت اصلاحات که محدودتر هم پایین لایحه اصلی: بخشی از هدف اصلاحات Councilmember اندرو لوئیس تایید غریبه در یک داستان قبلی بود برای محافظت در برابر انتظار می رود حقوقی نبرد. Durkan ذکر است که این قانون “باز می شود تا شهر را قابل توجه هزینه های حقوقی” به عنوان یکی از دلایل بازگشت این unsigned. وی تاکید کرد: اعضای شورا به جلو آمده و با اصلاحات بیشتر است که “بهبود مداوم عملیاتی و نگرانی های قانونی.”

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

با تشکر از ناتالی!

محلی, بزرگترین اخبار امروز جدید آمازون فروشگاه مواد غذایی: به عنوان Nathalie که در تقلا هستم امروز صبح آمازون افتتاح بزرگترین فروشگاه مواد غذایی به تاریخ امروز است. آمازون رفتن مواد غذایی در کاپیتول هیل هیچ تحویلدار و یا چک کردن خطوط, اما اگر شما سر بیش از امروز وجود دارد (آن را در پیک بین بلمونت و Boylston) شما مقدار زیادی از کارکنان آمازون در حال اجرا در اطراف. وجود دارد در حال حاضر حدود پنج آمازون بروید مکان در سیاتل (و بیشتر در شیکاگو شهر نیویورک و سان فرانسیسکو) اما این اولین بار است که آمازون رفتن مواد غذاییاست که در واقع همان اما بسیار بزرگتر است. (“فروشگاه مورد 10,400 فوت مربع و سهام تقریبا 5,000 موارد از جمله تولید گوشت و الکل” می نویسد: CNBC.)

چگونه کار می کند ؟ این عمل توسط یک سیستم پیچیده دوربین سنسور و کامپیوتر دید. (بدیهی است که وجود داشته است نگرانی های امنیتی پس از آمازون بروید مفهوم راه اندازی شد. سطح نظارت می شود وحشت زده: “ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر منتشر شده یک درخواست حق ثبت اختراع از آمازون و… برای touchless اسکن سیستم است که می تواند شناسایی افراد با چهره خود را اما با ویژگی های مرتبط با کف دست خود از جمله چین و چروک و رگ.”) شما اسکن آمازون بروید برنامه پس از ورود (شما لازم نیست به یک عضو نخست به استفاده از آن) و پس از آن هر بار که شما انتخاب کنید تا یک آیتم به آن اضافه شده است به شما رسید. اگر شما با قرار دادن آیتم بازگشت و پس از آن مورد حذف از دریافت خود را. این نرم افزار حتی شما محاسبه زمان سفر به دوم. شبح وار. امروز که من بازدید سفر زمان 11 دقیقه و 1 ثانیه. در اینجا آنچه که من دیدم:

It was pretty empty when I went this morning, besides PR people, journalists, Amazon employees.

آن را بسیار خالی وقتی که من رفتم امروز صبح علاوه بر روابط مردم, روزنامه نگاران, آمازون کارکنان. CB

You just throw the stuff in these free bags. You have to pay for the items, but it feels like youre stealing.

شما فقط پرتاب چیزهای در این کیسه های رایگان. شما مجبور به پرداخت برای اقلام, بدیهی است, اما آن را احساس می کند مانند شما سرقت. CB

Thanks.

با تشکر. CB

Even when you pick up little stuff, like these bars, the cameras know which one you grab and how many. Its bewildering.

حتی زمانی که شما انتخاب کنید تا چیزهای کوچک مانند میله های این دوربین می دانید که یکی از شما را با شتاب و چگونه بسیاری از. آن سردرگم. CB

The coffee was the most surreal. It knew what size cup I grabbed.

قهوه بیشتر بود سورئال. آن را می دانستند چه اندازه جام من برداشت. CB

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>