تقلا ساعت: درخت-چرت زدن یک درخت-آهنگ آمازون مالیات

DO YOU HEAR THE PEOPLE SING!?!?!

گرانبها بونسای شده اند! دو ارزشمند قدیمی دهه درختان بونسای شد بنا به گزارش ها به سرقت رفته از اقیانوس آرام بونسای موزه در راه فدرال آخر هفته گذشته. اما به طور معجزه آسایی آنها “به طرز مرموزی بازگشت” به موزه در سه شنبه شب. نیکول Brodeur در سیاتل تایمز گزارش می دهد که “مردم گریستم با امداد.” درختان هم متاسفانه تجربه برخی از آسیب. “آسیب های جزئی اما به طور کلی آنها به خوبی انجام می دهند.”

میانه رو حزب دموکرات هستند و پاچه بیش از برنی frontrunner وضعیت: بنابراین پاچه آنها عجله به بلومبرگ “به عنوان یک پتانسیل نجات دهنده است.” ایسنا یک مرد ارزش حدود 61.8 میلیارد دلار است که ظاهرا فرد سران حزب به نفع اگر بایدن نگه می دارد flunking. من پیش بینی آنها همه عجله کردن به جزایر کیمن اگر برنی می شود نامزدی.

حمایت

Megadeth و بره خدا در حال آمدن به رودخانه سفید آمفی تئاتر در شنبه 7/25. Tix فروش 2/14!

[***قرار می دهد انگشت به گوش***]: آه! نگه دارید! گوشی من زنگ زدن! این Nathalie گراهام از تقلا کردن هستم. او در اینجا با اعزام:

شورای شهر امروز بود… خیلی: Councilmember دن اشتراوس میزبانی اولین جلسه کمیته. استراوس صندلی به زمین و محله های این کمیته است. او و الکس پدرسن و اندرو لوئیس تمام عینک همان کت و شلوار نیروی دریایی بود و آن را دشوار است به آنها بگویید از هم جدا. بخش عمده ای از این جلسه اختصاص داده شده به وضوح به گسترش درخت حمایت در این شهرستان است. در اینجا یک طعم و مزه از آنچه در آن جلسه بود:

این یک درخت آغوش NIMBY جشنواره در سالن شهر: عمومی, نظرات, همه چیز در مورد چگونه حیاتی آن است که برای حفظ سیاتل تاج درخت. مردم تاسف خود را در مورد بلوط و سروهای که شد پاره پاره و بدون رضایت خود را و چگونه ساختمان های جدید قرار داده بودند را در خود جای. یک زن به نام به صورت 24 ساعته درخت جرم تدریس خصوصی در خانه. در حالی که حفاظت از درختان برای تلفن های موبایل بزرگ درخت استدلال راه به غرفه توسعه های جدید. بدیهی است که ما می خواهیم درختان! یک زن تاکید کرد چگونه حفاظت از درختان بزرگترین راه برای مبارزه با تغییر آب و هوا. خانوم, بزرگترین راه برای مبارزه با تغییر آب و هوا است متراکم و قابل پیاده شهرستان.

درخت حمایت از به روز رسانی نمی شود به پایان رسید تا دسامبر: احتمالا. این کار فقط گرفتن جریان با توجه به به روز رسانی از بخش ساخت و ساز & بازرسی. چه مردم می خواهند ؟ امنیت بیشتری را برای درختان به آن را سخت تر به آنها را حذف کنید. استراوس ارائه نمی دهد بسیار مفید تفسیر در بحث و عمدتا chimed در برای تشکر از مردم برای کار خود را. لوئیس در واقع خواسته خوب سوالات و تاکید کرد که او نمی خواست درخت حمایت در این راه از مسکن.

با تشکر از ناتالی!

و با تشکر برای تبدیل کردن در نیوهمپشایر, New Hampshire! پس از ناامید کننده مشارکت مردم در آیووا و نیوهمشایر رای دهندگان در تعداد رکورد. نیوهمپشایر رای دهندگان “مردم در انتخابات رسما پیشی گرفته و نه فقط دولت 2016 اولیه بلکه سابقه و رکورد سال 2008 اولیه” می نویسد: Ezra مارکوس برای Mic.

نبرد قانونی بیش از تیم Eyman من-976 ادامه می دهد: رای دهندگان تایید شده, طرح, که, برش, اتومبیل-برگه مالیات اما تلفات حمل و نقل بودجه تایید شده است توسط King County, قاضی, به گزارش هایدی با groover برای سیاتل تایمز. اما قاضی نیست “دور از همه” ادعا می کند در برابر این ابتکار پس ابتکار عمل را همچنان در خود نگه دارد. بیشتر در اینجا.

امروز دیوانه آمازون ثبت اختراع: Amazon Prime Air VP اخیر ثبت اختراع “میسازد از برنامه ریزی برای راه اندازی یک سیستم است که می تواند به لحاظ نظری ارسال محموله به فضا در پایان یک مایل طولانی شلاق هدایت یک سرباز پیاده از هواپیماهای بدون سرنشین متصل به شلاق” می نویسد: آلن بویل برای Geekwire. ثبت اختراع بسیاری از کاربردهای دیگر ظاهرا مانند: “بسته می تواند پرت کردن بر روی هواپیماهای بدون سرنشین برای پردازش در تحقق هوایی مراکز (بالون مفهوم این موضوع زودتر آمازون ثبت اختراع).” یک هوایی مرکز پاسخگویی.

RompHim این “مرد romper,” مرده است: این یک 2017 “سبک تابستان, آیکون” و آن را فقط به یک رولباسی بچگانه اما برای مردان طراحی شده. این جیغ وداد بازی کردناو را. این شرکت رسید در محبوبیت اما به نظر می رسد مردان در حال حاضر هم بیش از rompers یا فقط خرید شما می دانید به طور منظم rompers. من نمی خواهد از دست RompHim.

آه wuuhhhh: راننده شات در هر دو پا را صبح روز چهارشنبه در شفق قطبی در خیابان.

“خوردن مثل شما در کاپیتول هیل” حتی زمانی که شما در دریا-Tac. فرودگاه فقط عرضه یک “کاپیتول هیل سالن غذا” در داخل اجتماع یک, که ویژگی های یک فروشنده لیست این است که… مشکوک. آن را بیشتر به زنجیر مانند Caffe Ladro و نمک و نی. ما می خواهم برای دیدن QFC نوار داغ! خواهد بود که نمایندگی! شما باید برای نگاه در یک عکس از این چیز. این مسخره است.

آه که چه ؟ یکی دیگر از اعزام? این یکی که از غریبه‘s غنی اسمیت:

Kshama Sawant قطره به طرح مالیات کسب و کار بزرگ: امروز عضو شورای Spike پیشنهاد 1.7% مالیات بر حقوق و دستمزد در سیاتل بزرگترین کسب و کار با “بزرگترین کسب و کار” تعریف شده به عنوان “کسانی که با حداقل 7 میلیون دلار در سال حقوق و دستمزد” معافیت فروشگاه های مواد غذایی با توجه به سیاتل تایمز. تجزیه و تحلیل از کارکنان شهرستان را نشان می دهد لایحه افزایش 300 میلیون دلار در هر سال است. سه چهارم از پول می تواند مورد استفاده برای ساخت 8,000 واحد از مسکن مقرون به صرفه در هر سال در سیاتل و یک چهارم از پول می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تبدیل گاز سیستم به سیستم برق در سراسر شهر. بر خلاف طرح درهم بین شهردار Durkan King County Exec داو کنستانتین و یک دسته از کسب و کارهای بزرگ در برخی از دود پر پشت درهای بسته بسیار خوبی روشن گوشه دفتر Spike طرح را افزایش 75 درصد از بودجه لازم است به اندازه کافی رسیدگی به بحران بی خانمانی در شهرستان کینگ.

صحبت از این طرح: قبل از King County حتی می توانید نظر شهردار طرح که تنها و من نمی توانم این به اندازه کافی استرس—جمع آوری پول به اندازه کافی برای رسیدگی به 10 درصد از بی خانمانی بحران در شهرستان قانونگذاران در المپیا نیاز به پادشاه شهرستان مجوز به منظور بالا بردن مالیات بر حقوق و دستمزد در وهله اول. کسب و کارهای بزرگ ضمنی کرده اند و آنها را تنها به حمایت از چنین مالیاتی اگر نمایندگان موافق شامل زبان در این لایحه است که مانع از سیاتل همیشه از مالیات آنها را دوباره. به طور جدی. هر چند متوسط دموکرات ها هنوز به لغزش در آن سم قرص آنها هنوز به این گزینه را از روی میز. بنابراین امروز Sawant و بقیه مالیات آمازون جنبش در زمان زمینه سفر به المپیا به منظور بالا بردن زنگ در مورد این پتانسیل سم قرص و فشار مترقی قانونگذاران به آن را فرو برد.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Spike و دیگران خواست سیاتل Rep. نیکول Macri, که حمایت از این لایحه به مخالفت با قرص سمی. پس از بسیاری از عقب و جلو Rep. Macri ضمنی که لایحه خود را ارائه می دهد countywide راه حل برای یک countywide مشکل اما در نهایت گفت که او نمی خواهد به پیشدستی کردن جدول. مالیات آمازون خدمه boo-hissed. Macri خوب بود به اندازه کافی به چوب در اطراف و در زمان یک زن و شوهر از سوالات قبل از ترک برای کار بر روی یکی دیگر از لایحه.

با تشکر از غنی!

خوب, من فکر می کنم ما در واقع در اینجا انجام می شود برای امروز: تنها چیزی که من را ترک کرده اند یک تریلر جدید از شنبه شب زنده‘بزرگترین کیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر