DONT FORGET ABOUT THE PEOPLE WHO LOVE THEIR HEALTHCARE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

“فراموش نکنید که در مورد کسانی که عشق خود را در بهداشت و درمان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!” جاشوا LOTT/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن “جمعه شب قتل عام”: امشب همه وزوز بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن به طور غیر منتظره شلیک افرادی که شهادت در استیضاح پرس و جو. ابتدا سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman (و خود را برادر دوقلو—سرد) و سپس سفیر اتحادیه اروپا گوردون Sondland. آن را تبدیل شدن به بسیار چیز. چگونه این کار قانونی است ؟

اوه آره بحث: در روز جمعه. بساز. این اتفاق می افتد در حال حاضر در نیوهمپشایر. آن آغاز شده و حدود یک ساعت پیش. در اینجا livestream—که خوشبختانه رایگان است این زمان:

حمایت

بلیط سیاتل خنده دار ترین نشان می دهد. پیچ خورده, کاباره, تعطیلات آخر هفته در حال است.

شب لگد کردن با یک بحث شدید در بیش بهداشت و درمان: بایدن و پیت رفت و پس از برنی یادآوری او را به فکر می کنم در مورد تمام افرادی که LoOoOoOVe مراقبت های بهداشتی خود را. (این افراد چه کسانی هستند? وجود دارد در واقع بهداشت و درمان قصد دارد که باعث سرطان و درمان مقرون به صرفه است ؟ من اعتقاد ندارم هر آمریکایی را دوست دارد مراقبت های بهداشتی خود را.) Klobuchar سپس شروع به پریدن کرد در پیت گفته او تلنگر-شکست مواجه در بهداشت و درمان, نقاشی او را به عنوان بیش از حد به سمت چپ (lol). وارن تاکید کرد وحدت. تام Steyer قدردانی همه. یانگ یادآوری این جمعیت که او دادن دور رایگان, پول, اما پس از آن این لحظه خوب بود:

دیدن ؟ وحدت! وارن را دوست دارد به آن را ببینید.

بیایید محوری به دور از بحث و برخی از به روز رسانی از غریبه‘s غنی اسمیت. آن را به دور غنی:

متوسط اخراج حمایت کردن از کمیته امروز: کمی سیراب-نسخه Rep. Macri “تنها علت” لایحه که به سادگی نیاز به صاحبخانه به مستاجر یک دلیل برای اخراج آنها گذشت و از خانه بیرون مدنی و حقوق قضایی کمیته, اما نه قبل از قانونگذاران جمهوری خواه و دموکرات تحت فشار قرار دادند برای اصلاحات به تضعیف این لایحه است. این کمیته تصویب اصلاحیه که موسسه یک سال دوره وابسته به التزام اجازه صاحبخانه به اخراج مستاجران به هر دلیلی می خواهند در عرض یک سال است. تشکر. راجر گودمن (D-سام مامیش) که دریافت کرده است حداکثر کمک های مالی از صاحبخانه لابی ارائه متمم به عنوان یک “میانه راه حل” به وسط زمین بیل و تشکر. استیو کربی (D-تاکوما) حمایت از آن. اولیه در هر دو خانه خود را.

متوسط اجاره تثبیت لایحه مرده است: از آنجا که نمایندگان مجلس نمی دهد این لایحه در جلسه تشکر. Macri ضد اجاره درآوردن لایحه که دربسته در محیط اجاره افزایش سطح ایالت در 5 درصد به علاوه هزینه زندگی درگذشت. سال گذشته در کالیفرنیا و اورگان گذشت مشابه اجاره تثبیت صورتحساب ساخت واشنگتن تنها دولت در سواحل غرب است که هیچ کاری به آدرس استطاعت بحران هدف قرار دادن حداقل 37 درصد از آن خانواده است.

اجازه می دهد این لایحه به مرگ فوق العاده احمق: حتی اگر یک سیراب به پایین نسخه Macri “تنها علت” اخراج لایحه تصویب این جلسه اجازه اجاره تثبیت لایحه مرگ به معنی صاحبخانه قادر خواهد بود به لحاظ اقتصادی اخراج مستاجران هر زمان که آنها می خواهند با بالا بردن اجاره بها تا بالا مستاجر نمی تواند پرداخت. اورگان و کالیفرنیا به صراحت گذشت فقط علت و ضد اجاره درآوردن اسکناس در همان زمان به منظور جلوگیری از صاحبخانه از بهره برداری که سوراخ دیدهبانی ایجاد کردن اما دموکرات ها در المپیا در حال ظاهرا بیش از حد گنگ بیش از حد تنبل و بیش از حد به خطر بیافتد توسط صاحبخانه لابی به رسمیت شناختن این.

اگر این اخبار مشکلات شما جلوتر بروید و تشکر. کریستین Kilduff که ریاست این کمیته که در آن لایحه مطرح شد یک تماس: (360) 786-7958. به او بگویید که شما او نا امید نمی روم یک جلسه در یک لایحه که نگه داشتن مردم قرار دارد در وسط یک ایالت بی خانمانی بحران است. و اگر شما در خلق و خوی اجازه دهید هر حزب دموکرات در این کمیته می دانم که چگونه شما احساس می کنید بیش از حد.

نوار فردیناند به نظر می رسد مرده: یک روز غم انگیز برای کسانی که دوست شراب خوب و خوب پاسیو. یک روز بد برای افرادی که فقط می خواهم به می دانم که اگر آنها قرار است برای آمدن به محل کار یا نه.

با تشکر از غنی!

یادآوری: هیچ نور راه آهن در مرکز شهر در این آخر هفته.

او را در حال اجرا: دوباره. شهردار Durkan رسما پیشنهاد او برای انتخاب مجدد در این هفته. بعدی سیاتل انتخابات شهرداری خواهد بود در 2021. (اما Durkan قادر به ضرب و شتم Councilmember ترزا-little images?)

است وجود دارد یک برنده در آیووا هنوز ؟ تقریبا? یا شاید نه ؟ یا شاید هرگز!? Buttigieg در حال حاضر دارای 13 نماینده و ساندرز 12. AP اعلام کرده است که آنها در حال رفتن به یک برنده در آیووا یک قانع پایان پس از چند ماه انتظار. هنوز هم وجود دارد یک نماینده چپ به خود اختصاص داده یادداشت نیویورک تایمز.

در ضمن: سی ان ان متمرکز شده است عضو شورای نظارت مدت 4 برنی. این کلیپ واقعا خنده دار است.

چه خبر است با من-976? یک حکم می تواند آمده در مورد تیم Eyman 30 دلار خودرو زبانه/حمل و نقل-قتل ابتکار به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده گزارش هایدی با groover در سیاتل تایمز. پایه استدلال:

“30 $وعده کاملا گمراه کننده و فریبنده” King County وکیل دیوید هاکت گفت King County Superior Court Judge مارشال فرگوسن که نیست انتظار برای حکومت در این مورد تا هفته آینده.

هاکت استدلال کرد که در حالی که رای گیری عنوان رای دهندگان را دیدم در ماه نوامبر وعده داده شده $30 زبانه “به جز رای دهندگان تایید اتهامات” این طرح نه ارائه شده درست $30 کلاه — دلیل دیگر هزینه های دولت به معنای پایین هر صاحب خودرو پرداخت خواهد شد کمی بیش از $40 — و نه محافظت مالیات قبلا تایید شده توسط رای دهندگان راه یک میانگین رای دهندگان ممکن است فکر می کنم.

دولت واشنگتن و دفتر دادستان کل است و از ابتکار عمل و استدلال به عنوان رای دهندگان به اندازه کافی اطلاعات به می دانم که آنها ممکن است بخواهید به نگاه بیشتر به جزئیات اندازه گیری. ابتکار حامی تیم Eyman نیز گفت: رای دهندگان به خوبی آگاه از آنچه که آن را انجام دهد.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

باران در حال رها کردن اما در اینجا برخی از سیل انجمن به یاد داشته باشید آن خداحافظی. (نه هر کس است در روشن. فهرست شهرستانهای تحت تاثیر این سیل گسترش یافته است.) امیدوارم که ماشین خود را نمی شسته در این هفته!

به روز رسانی: من دیده ام این عکس و آن را به لعنت من است. ممکن است آن را لعن و نفرین شما این آخر هفته بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im