تقلا ساعت: پنجمین روز از تظاهرات; Durkan خواهد شد دیدار با برگزارکنندگان فردا نمی توانید می گویند وجود دارد نمی توان گاز اشک آور امشب

The police line at the east precinct last night.

سیاتل تایمز یک قطعه در عمری Salisbury این livestreamer و روزنامه نگاری که اسیر لحظه ای که پلیس را برداشت بنفش/صورتی/بنفش (رنگ است که به شدت مورد بحث) چتر از معترضان در کاپیتول هیل شب گذشته تنظیم کردن یک سری از وقایع است که در نهایت می تواند اعلام شورش توسط پلیس. “وجود دارد هیچ حس د-تشدید” گفت: Salisbury به بار. “پلیس در حال حرفه ای. آنها قرار است به می دانم که چگونه به د تشدید می شود.”

پنجمین روز از تظاهرات: در اینجا KOMO را livestream از جمعیت است که شروع به جمع آوری حدود 3 p. m. در وستلیک. آن را فقط به پایان رسید اما به دنبال جمعیت از Westlake به سیاتل دفتر مدیریت اضطراری که در آن آنها در حال حاضر.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای عشق وحشی Livestream! Dan پاسخ خود را سوزاندن سوالات ارتباط زنده و تمام پول را به شمال غربی برداشت!

در اوایل امروز در هنر مارس برای عدالت و حقوق صاحبان سهام:

یک گروه اعتراضی است که در سیاتل دفتر مدیریت اضطراری امروز: شهردار Durkan و رئیس بهترین وجود دارد بیش از حد. آنها فقط صحبت با برگزارکنندگان و Durkan وعده داده شده برای دیدار با آنها را فردا بعد از ظهر در 3 p. m. برای ایجاد یک طرح برای تغییر.

Durkan و بهترین و رئیس آتش نشانی در مورد را به یک کنفرانس مطبوعاتی: سازمان دیده بان آن را در زیر.

یکی دیگر از گروه های بزرگ متمرکز شده است در اطراف کال اندرسون پارک در کاپیتول هیل: غریبه‘s Nathalie گراهام خواهد بود پریدن در اطراف این اعتراض برای بخشی از شب اگر شما می خواهید به او در توییتر دنبال کنید.

I-5 پیشگیرانه بسته به علت تظاهرات در اطراف شهر: تظاهرات شده اند سفر بین مرکز شهر و کاپیتول هیل.

گروهی از تقریبا 40000 زنبورها حمله پلیس در پاسخ به یک زنبور نیش گزارش: کاملا تیتر. یک نیش زنبور عسل در حال تحول به 40,000 زنبورها به نظر می رسد بسیار نمادین برای لحظه ای جاری است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. Cuomo, انتقاد شهردار نیویورک, بیل د Blasio برای انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از غارت و تخریب اموال. او سپس با یک کنجکاو غرق در افکار هایلایت شده توسط مخبر:

“شما می توانید جابجایی یک شهردار؟” کومو mused. “بله یک شهردار می تواند برداشته شود. آن اتفاق افتاده است. من نمی توانم پیدا کردن یک سابقه. اما از لحاظ تئوری این است که از نظر قانونی امکان پذیر است. این یک چیز عجیب و غریب را امتحان کنید برای انجام این کار در این وضعیت. من فکر می کنم آن را تنها یک وضعیت بد بدتر است. همچنین من فکر نمی کنم لازم است.”

زندگی در شما سریع می آید: در این ویدئو زیر یکی از بسیاری از icings در کیک است که چگونه او از ماسک کردن به صحبت کردن با او. مسخره است.

بایدن را گزارش حضور جورج فلوید مراسم تشییع جنازه: در مراسم تشییع جنازه خواهد بود در هوستون تگزاس در هفته آینده در روز سه شنبه. کاخ سفید تا به حال هیچ اظهار نظر فوری در مورد اینکه آیا تهمت خواهد حضور و یا دعوت شود.

یک مطالعه جدید به طرز عجیبی توصیه ما به پوشیدن ماسک صورت در حالی که ما تماشا: زمان زیادی آن را برای مردم با پزشکی fetishes.

21-دوم مکث شنیده سراسر امریکا:

عشق تقلا AM/PM?

اداره مبارزه با مواد مخدر داده شده است “جارو جدید قدرت” به “انجام نظارت پنهان” و جمع آوری اطلاعاتی در افراد شرکت کننده در تظاهرات در حال حاضر اتفاق می افتد در سراسر کشور است. در اینجا دو صفحه یادداشت تفاهم به دست آورد BuzzFeed News.

مینیاپولیس مدارس عمومی فسخ قرارداد خود را با مینیاپولیس اداره پلیس: مدرسه مدیره به اتفاق آرا تصویب قطعنامه در سه شنبه شب در واکنش به مرگ جورج فلوید.

خوب این پارامونت ویندوز باقی می ماند. آنها می دانند که چه خبر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de