تقلا ساعت: 100,000 مرده کلیساها عجله برای هم دعا Cinerama بسته برای “آینده قابل پیش بینی”

Please Lord, dont let Rich be right.

تاریخی SpaceX راه اندازی نمی تواند اتفاق می افتد امروز: آن موکول برای شنبه با توجه به بدی آب و هوا در فلوریدا.

ده زندانیان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus در شرق واشنگتن زندان: “این سخنگوی-بررسی گزارش روز شنبه که همه این زندان زندانیان را قرنطینه می شود و در واحدهای خود را برای 10 روز. تمام کلاس ها و دیگر برنامه نویسی متوقف خواهد شد.”

اخبار وحشتناک از Cinerama: به نظر می رسد مانند سیاتل نمایشگاه هنر و زندگی رایانه موزه ممکن است پایین رفتن بیش از حد.

از Facebook نظرات این Cinerama, داستان, مشغول بوده است, اما من فکر می کنم این نظر است به خصوص سرگرم کننده:

“اگر پل آلن داده بود گه و نه فقط با استفاده از این پوشش خود را پی در پی grifting او می توانست آن را راه اندازی دائمی عامل بنیاد. اما هیچ. فقط به او SLU و ورزشگاه و هر چیز دیگری را به خاطر عبادت غنی است.”

Nathalie شده است بالا و پایین این وبلاگ امروز اما یکی بیشتر از او: چه با محافل محصول در سیاتل پارک?

فانتزی سیاتل کالج هنرهای Cornish برگزار خواهد شد کلاس های حضوری در پاییز: چگونه می توانم شما را نگه دارید اقدام و یا کلاس های رقص در طول یک بیماری همه گیر? کرنوالی در تلاش است تا آن را کشف کردن. “ما متعهد به حفظ Cornish تجربه از اندازه کلاس کوچک و آموزشی, در حالی که همچنین با استقبال از این فرصت برای انطباق برنامه های درسی ما و ما گسترش روش در پاسخ به این سوال که چه هنر آموزش و پرورش را مانند نگاه در پست-همه گیر جهانی” نوشت مدرسه کشيش در بیانیه ای در این بعد از ظهر.

چیز دیگری برای نگرانی در مورد: یک “بهمن از اخراج.”

یکی دیگر از خدمات جریان وارد عرصه: امروز راه اندازی HBO Max HBO را نیمه گیج کننده گسترش خدمات جریان است که ظاهرا متفاوت از آن دیگر جریان ارائه شده است. آن را 15 دلار در ماه و همچنین به عنوان CNET قرار داده و آن را: “اگر شما در حال حاضر پرداخت برای HBO در برخی از فرم مقدار شما مجبور به پرداخت برای حداکثر, در حال حاضر, و یا اینکه آیا شما مجبور به پرداخت هر چیزی اضافی در تمام… پیچیده است.” در اینجا اما TL;DR: HBO حداکثر مطالب بیشتر از این به طور منظم کانال HBO یا HBO در حال حاضر. HBO حداکثر دو برابر مقدار برنامه نویسی با همان قیمت به عنوان آن ارائه شده فعلی و درک است که آنها ارائه خدمات محکم در سال آینده.

آنچه وجود دارد به سازمان دیده بان HBO حداکثر? زیادی است. دوستان, Criterion Collection, فیلم و (بیشتر) همه Studio Ghibli فیلم از جمله kiki’s Delivery Service. به عنوان آدم نمی سندلر برجسته این بعد از ظهر…

اگر شما پیدا کردن آن سخت به انتخاب بین جریان خدمات این را امتحان کنید.

100,000 مرده در امریکا با توجه به کروناویروس که از بعد از ظهر چهارشنبه. در ماه فوریه وجود دارد تنها دو شناخته شده مرگ و میر ناشی از رمان ویروس. “آنچه که متفاوت است در مورد این است که آن را تحت تاثیر قرار همه ما در یک از راه های مختلفی حتی اگر برخی از ما قادر به فاصله اجتماعی در راه های موثر تر از دیگران” یک استاد جامعه شناسی گفت: NPR. “اما همه ما احساس می کنید در معرض خطر است.”

واشنگتن روز رسانی های اخیر از آن وزارت بهداشت لیست 1,095 مرگ و میر و 20,406 تایید موارد COVID-19 در واشنگتن است. که افزایش 225 مورد از روز قبل. 5.4 درصد از ما تایید موارد منجر به مرگ و میر.

یک بحث داغ بیش سایبری قوانین فوران کرده است در ژاپن: کشتی گیر حرفه ای و واقعیت تلویزیون ستاره حنا کیمورا درگذشت در روز شنبه در سن 22. مقامات ژاپنی هنوز تایید کیمورا را علت مرگ اما از آن شده است به طور گسترده ای گزارش شده است که مرگ او خودکشی. او در مواجه با سیل از سوء استفاده رسانه های اجتماعی در ماه های اخیر که به ویژه توسط بازیگران در نمایش تراس خانهکه در جریان Netflix بکشد در خارج از ژاپن است. نشان می دهد تولید فوجی امروز اعلام کرد که 2019-2020 فصل از تراس خانه توکیو لغو خواهد شد. معلوم نیست اگر این نشان می دهد به طور دائم لغو شده است. من زده چگونه به سرعت مقامات ژاپن نقل مکان کرد و در مورد این مسئله از مزاحمت سایبری. از انواع:

کیمورا مرگ نه تنها منجر به روح جستجو در سرگرمی, کسب و کار که در آن چنین قلدری کیمورا با تجربه گسترده آنلاین و خاموش اما همچنین در مجلس.

در روز دوشنبه هر دو حاکم و احزاب مخالف پیوست و نیروهای شروع به تدوین و اجرای قوانین جدید حاکم بر سوء استفاده آنلاین. همچنین در روز سه شنبه امور داخلی و ارتباطات وزیر Sanae Takaichi به رسانه ها گفت که این وزارتخانه در دست بررسی راه های افشای اطلاعات در تا-تا-در حال حاضر ناشناس cyberbullies.

خانه عبادت می توانید در حال حاضر باز در واشنگتن: مراسم آشتی ترتیب دادند. “دستورالعمل خواهد اجازه می دهد تا به 100 نفر—به استثنای مذهبی کارکنان—دیدار خارج از منزل در اموال ایمان گروه در هر نقطه در دولت” گزارش سیاتل تایمز. “سپس در مرحله دوم از فرماندار چهار بخش بازگشایی طرح, ایمان, سازمان خواهد بود و مجاز به برگزاری خدمات در داخل خانه در حالی که دربندی حضور به 25 درصد از ظرفیت سازی و یا 50 نفر هر کدام که کمتر است.” من امیدوارم که آنها در حال دعا که غنی را پیش بینی نمی آمد.

یک کلمه نهایی در روز: از غریبه‘s Jasmyne Keimig.

خوب: یک کلمه بیشتر. RIP لری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de