تقلا هستم: واشنگتن در پاسخ به دو Coronavirus مرگ و میر نصب موارد; Buttigieg کمان خارج; قاضی جودی پایان

Im not saying this could happen but Booty-Judge Judy with Pete Buttigieg could happen.

من نمی گویم این می تواند اتفاق می افتد اما گنده-قاضی جودی با پیت Buttigieg می تواند اتفاق می افتد.

Coronavirus بازدید پادشاه شهرستان: اگر شما گیر کرده در وحشت-خرید خطوط در Costco این آخر هفته ؟ خود را خارج از دولت مادر متن شما یک میلیون بار در نگرانی ؟ دو نفر در حال حاضر درگذشت coronavirus در ایالات متحده است. هر دو در شهرستان کینگ. وجود دارد 10 موارد تایید شده در این شهرستان است. محققان در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان و دانشگاه واشنگتن بر این باورند که این ویروس ممکن است در اطراف برای هفته ها در منطقه و صدها نفر از موارد تشخیص داده نشده باقی می ماند. که احتمالا برای حساب بلند مدت Costco خطوط و وحشت متون. وجود دارد 17 مورد در سطح ایالت.

بیشتر در کسانی که مرگ و میر و موارد جدید: افرادی که مرده بودند و مردان یکی در 50s و یکی در 70s به. در شهرستان کینگ هفت مورد جدید همه شامل افراد مسن با قبلی زمینه مسائل پزشکی. چهار نفر از کسانی که از ساکنان زندگی, مرکز یک مرکز پرستاری در کرکلند. پنجاه نفر در حال آزمایش در زندگی مرکز برای شیوع احتمالی ویروس وجود دارد.

شش مدارس در غرب واشنگتن در حال بسته: برای تمیز کردن عمیق در دوشنبه “از فراوانی از احتیاط” در مورد کوروناویروس. شما می توانید بررسی کنید که کدام مدارس تعطیل هستند در اینجا.

چگونه است که این منطقه خرید و فروش ؟ خوب بسیاری از پست ها در سیاتل subreddit در حال بی ثمر مواد غذایی در قفسه های فروشگاه. داغ کالاها? کاغذ توالت ضد عفونی کننده دست, سوپ و غیره.

خوب ما بیش از کانون ایالات متحده شیوع کروناویروس: سیاتل است اخبار بیشتر در جریان است. مانند نگاه در اینجا یک مقاله توسط سیاتل زمان‘s ژن بلک در مورد اینکه آیا کارگران با تکنولوژی واقعا ساخت $279,000 یک سال است. او سریع واقعیت بررسي و ارقام که واقعی حقوق و دستمزد عدد بیشتر بود $130,000 یک سال است.

و نگاه ما آب و هوا: آب و هوای مرطوب.

پیت Buttigieg کمان خارج: شهردار پیت بیشتر است. سابق South Bend, ایندیانا, شهردار ساخته شده انتخاب و پس از جو بایدن دیدم تجدید شتاب زیر یک کارولینای جنوبی برنده شوید. Buttigieg برنده قلب بسیاری از تعدیل می شود اما هنوز بسیاری از غیر سفید تعدیل می شود. آن بعید به نظر می رسید او را به جلو و جلوتر از بایدن در آینده مسابقات. Buttigieg اولین آشکارا فرد همجنسگرا به اجرا برای رئيس جمهور.

گزارش جدید در معرض چینی درمان اویغور و دیگر اقلیت های قومی شهروندان: آنها منتقل شده است در سراسر کشور به کار در کارخانه ها. به نظر می رسد مثل این است که بیگاری مخلوط با re-اردوگاه آموزش و پرورش که در آن شهروندان یادگیری ماندارین و دیگر “ایدئولوژیک” آموزش و ممنوع از تمرین دین است. کارخانه ها کار می کنند ؟ وجود دارد 83 با نام تجاری شرکت ها از جمله “Apple, BMW, Gap, Huawei, Nike, سامسونگ, سونی و فولکس واگن است.” بیشتر در اینجا.

دوم صلح: یک نفس عمیق بکشید. سازمان دیده بان این جانور کیسه داری شبیه خرس جویدن در برخی از چمن است. تنفس کردن. همه چیز خوب است. (همه چیز به جهنم است).

قاضی جودی در حال پایان یافتن است: پس از 25 فصل دادگاه نشان می دهد به پایان خواهد رسید در 2020-21 فصل است. اما میزبان جودی Sheindlin که بدست آورده $47 میلیون سال می گوید: او کار بر روی یک نمایش جدید به نام جودی عدالت. شاید Buttigieg می تواند گنده-قاضی جودی یک چیزی که در حال حاضر که او دیگر در حال اجرا برای رئیس جمهور???

Ha: ‘این سرزمین’ است که هنوز مالکیت خصوصی قوانین دادگاه.

آرژانتین قصد دارد برای قانونی کردن سقط جنین: رئیس جمهور آلبرتو فرناندز در حال برنامه ریزی در ارائه لایحه ای به کنگره در 10 روز آینده که آرژانتین عمده کشور آمریکای لاتین برای قانونی کردن سقط جنین. در حال حاضر در آمریکای لاتین, سقط جنین قانونی در کوبا و Uraguay.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Coronavirus بین المللی: عفونت های جدید را آهسته در چین است. آنها تنها گزارش 202 موارد جدید است که پایین ترین میزان از ژانویه تاکنون است. در کره جنوبی, موارد, شماره 8,000. بریتانیا 36 مورد. ایتالیا بیش از 1500 موارد است و کانون اتحادیه اروپا گسترش ویروس. ایالات متحده 88 موارد است. وجود دارد بیش از 3000 مرگ و میر ناشی از این ویروس در سطح جهان است.

این اشتباه را من مرد: کنگره جمهوری خواه تد Yoho از فلوریدا بیرون آمد و در برابر ایالات متحده جدید ممنوعیت مجازات. او گفت: آن را نقض متحده حقوق.

امروز بهترین گزینه برای سرگرمی هستند: آغاز سیاتل کوکتل هفته یک ماکارونی مامان آشپزی شام و با نشان دادن گیج و منگ alt-گروه پاپ کاهش Dens. مشاهده بیشتر ما EverOut همه چیز برای انجام یک مصاحبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im