تقلا هستم: بیکاری می رسد تاریخی بالا, Cheesecake Factory اجاره-اعتصاب New Orleans سگک تحت COVID-19 عفونت رای

Category: سیاتل No comments

Things that do not mix: Mardis Gras and a global pandemic

چیزهایی که نمی میکس: Mardis Gras و جهانی همه گیر Jonathan Bachman/گتی

ونزوئلا رئیس جمهور شد فقط به اتهام قاچاق مواد مخدر در آمریکا: رئیس جمهور نیکولاس مادورو متهم شد پنج شنبه با فدرال قاچاق مواد مخدر و جرایم پس از تحقیقات در نیویورک و فلوریدا. این اتهامات عبارتند از: مواد مخدر-تروریسم و توطئه برای وارد کردن کوکائین به ایالات متحده

اکثر آمریکایی ها در تاریخ درخواست برای بیکاری: در هفته گذشته بیش از 3.3 میلیون آمریکایی را برای ثبت بیکاری است. که چهار برابر رکورد قبلی مجموعه در سال 1982. افزایش بیکاری در ایالات متحده می تواند آمار 13 درصد ممکن است با توجه به برخی از اقتصاددانان. این همه بد و این همه COVID-19 گسل. از شیوع ویروسی است که سازندگان: کسب و کار سمت چپ و راست.

سرد, سرد, سرد: بسیار سرد است. نه در همه بد است. فقط سرد. همه چیز خوب است.

نیاز به یک کار ؟ واشنگتن بیکاری امنیت بخش است استخدام. بنابراین 7-Eleven, آمازون, علف های هرز درمانگاه ها CVS Bartell Drugs, برنامه های تحویل مواد غذایی, فروشگاه های مواد غذایی و بیشتر.

که 2 تریلیون دلار سود بسته به تصویب مجلس سنا: بزرگترین بسته محرک اقتصادی در تاریخ اخیر آمریکا تصویب شد توسط سنا به اتفاق آرا. آن را به معنای حمایت مالی کارگران با ارسال a $1,200 بررسی برای همه ساخت تا $75,000 سالانه و گسترش مزایای بیکاری به 13 هفته. برای اولین بار فرفره کارگران و مترجمان آزاد خواهد شد و دسترسی به این منافع است. خانه را رای در روز جمعه.

و در عین حال: سنا نیز greenlit میلیاردها دلار از پول کمک مالی برای بوئینگ.

Infographic چگونه این همه کار می کنند:

هیچ Skagit دره لاله در جشنواره امسال: COVID-19 تضمین کرده است که از ماه جشنواره لاله به ارمغان می آورد که در انبوهی از بازدید کنندگان و حدود 60 میلیون دلار به جامعه در هر سال نمی تواند اتفاق می افتد. لاله هنوز هم وجود دارد در تمام شکوه و عظمت خود را اما بازدید کنندگان را منع می شود. برخی از مزارع گل لاله نمی دانم اگر آنها زنده ماندن تا زمانی که فصل آینده است.

واشنگتن دستور داده تا مدارس برای شروع دوباره: در روز دوشنبه. واشنگتن مدارس در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها در حال رفتن به انجام این کار است. آموزش آنلاین یک گزینه است اما مناطق قرار است به شکل از چگونه برای تدریس به کودکان و نوجوانان بدون اینترنت و یا دسترسی به کامپیوتر و دانش آموزانی که نیاز به آموزش های خاص و برخی از کسانی که در حال یادگیری زبان انگلیسی است. به این منظور از دولت در وزارت آموزش و پرورش تنها چند روز پیش. بیشتر در اینجا.

Cheesecake Factory با شدت گرفتن در برابر ماشین آلات: کارخانه کیک پنیر است اجاره-قابل توجه است. زنجیره ای بسته شده است آن اتاق ناهار خوری و نمی خواهد پرداخت اجاره به علت در تاریخ 1 آوریل.

بله. به ما باران. ما را داخل آب و هوا.

R. E. M درامر سیاتل ساکن است مرده: لایحه Rieflin در 59 سالگی درگذشت و پس از یک مبارزه طولانی با سرطان است. شما می توانید شرط خود که غریبه موسیقی نویسنده Dave سگال را نوشته ام یک helluva اگهی اگر او نبود furloughed در حال حاضر.

در اینجا این ویدئو: آیا زندگی به سادگی یکی بیش از حد پیچیده ماشین روب گلدبرگ ،

مرد با قصد بمب در یک بیمارستان مرده است: پس از FBI مجروح او در طول بازداشت خود. FBI به دنبال شده بود به گمان به عنوان یک پتانسیل داخلی تروریستی و مداخله به عنوان او را برداشت تا به آنچه که اعتقاد بر این بود به یک ماشین بمب. این بیماری همه گیر به حال گفته شتاب برنامه های خود را به بمب میسوری بیمارستان. او گفته مسلح در زمان بازداشت خود و از آنجا درگذشت.

این شما را گریان: از راه دور اما با هم کلرادو سمفونی انجام شده “Ode to Joy” با هم.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

هوبئی استان آسانسور مستند: پس از دو ماه چین هوبئی استان از مستند. بسیاری از مردم می تواند بازگشت به خانه های خود و محل کار. اما موانع بیشتری در راه هستند بسته به جایی که آنها می خواهند برای رفتن. بلیط قطار سخت به آمده و برخی از شهرستانها باقی می ماند قفل شده است. ووهان کانون شیوع باز خواهد بود تا آوریل 8, به عنوان مثال. مردم شده اند قادر به ترک هوبئی استان پس از ماه ژانویه است.

New Orleans پرانتز برای سریع شیوع: Lousiana را ميزان عفونت ممکن است سریع ترین در جهان است. حدود 1,800 موارد ایالت از پنج شنبه. در نیواورلئان به تنهایی وجود دارد 827 موارد از چهارشنبه. موارد شتاب با توجه به Mardi Gras کارشناسان بر این باورند. “این طوفان را در آینده برای همه” نیواورلئان رهبر جامعه گفت: نیویورک تایمز.

خبرنگار خیره کردن یک گله گاومیش کوهان دار امریکایی در پارک ملی یلوستون:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>