تقلا هستم: اقتصاد آمریکا کاهش کل مرگ و میر افزایش بایدن نگه می دارد و آرام

Joe Biden hasnt said anything about the sexual assault allegation against him.

جو بایدن نشده گفت: هر چیزی در مورد اتهام تجاوز جنسی علیه او. SEAN RAYFORD / گتی ایماژ

سازمان دیده بان که در سه ماهه اول گزارش: این doozy. اقتصاد ایالات متحده کاهش یافت و در 4.8 درصد نرخ سالانه در سه ماهه اول سال است. متاسفانه بسیاری از که انقباض است که از قبل از COVID بار. که بدان معنی است که پس از آن گزارش را با دقت منعکس کننده ویرانی اقتصادی این چیزی باعث شده است. آن را ادامه خواهد داد به نازل شدن. بدترین هنوز به آمده است.

خبر بد برای بوئینگ: هوافضا غول پیکر دیده است بهتر از روز است. هواپیمای بوئینگ برش 10 درصد از نیروی کار خود را و تولید هواپیماهای کم کردن سرعت. آن شده است یک تا دو سال برای شرکت بوئینگ یک دوره بود که لگد کردن توسط دو نفر از آن هواپیما توفنده و کشتار صدها نفر از مردم و به اوج خود رسید در COVID-19 بیماری همه گیر. در سه ماهه اول بوئینگ از دست داد $641 میلیون. درآمد کاهش 26 درصد از سیاتل تایمز گزارش.

حمایت

یک دکتر مراجعه کنید و به صورت چهره به چهره—از نیمکت خود را. VideoCare™ شما متصل به یک کنترل از راه دور زوم+ارائه دهنده مراقبت.

ادموندز بیگانه کارشناس وزن: نوعی فیلم است که وزارت دفاع منتشر شده در روز دوشنبه از “ناشناس هوایی پدیده” به خاک سپرده شد در اخبار چرخه. فاکس مولدر خواهد بود از دست دادن او گه. Michael Hall, ادموندز’ بسیار خود مولدر و بنیانگذار گروه UFOiTEAM گفت که این فیلم “بهترین شواهد او دیده می شود از زندگی هوشمند فراتر از سیاره ما” با توجه به KING5.

گرم روز بارانی: احتمالا رفتن به ماندن ابری و کمی مرطوب امروز. اما آن را می تواند در بالا 60s. هر چند من از دیدن بسیاری از رنگ آبی در خارج از پنجره من تا شاید آب و اشتباه است.

در صورتی که احساس خوبی کوکتل آب و هوا: و یا اگر شما فقط می خواهید آسان برای ساخت کوکتل سعی کنید این. این یک کمبوچا-ودکا بالا توپ. من ساخته شده آن شب گذشته بود و آن را با طراوت و احتمالا برای ol’ میکروبیوم. اما همچنین من یک سردرد این صبح است. آیا با این اطلاعات چه می خواهد.

ماسک کردن: می گوید Costco. Kirkland-شرکت بر اساس نیاز مشتریان به سایش پوشش خود به دهان و بینی در حالی که در داخل فروشگاه.

استارباکس بیش از آن است: هر کس مورد علاقه کافی شاپ محله (این یک شوخی است لطفا مرا بکشند) شروع خواهد شد دوباره باز کردن فروشگاه خود را در اوایل ممکن است. این پروژه که 90 درصد از فروشگاه های آن در سراسر کشور خواهد بود در عملیات در ماه ژوئن.

نیویورک عزاداران باعث واکنش شدید: یک گروه از یهودیان ارتدوکس در بروکلین جمع اواخر سه شنبه شب به سوگواری مرگ یک خاخام خایم Mertz. جمع آوری نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل و جلب خشم بسیاری از جمله شهردار, بیل د Blasio که یک صدای جیر جیر اصرار جامعه یهودی به پایبندی به قوانین است. بسیاری از مردم عصبانی در مورد آن است.

UW پزشکی رو بد COVID-19 آزمون: در اوایل این ماه برای مبارزه با کمبود تست کیت پزشکی UW کردم 80,000 از آنها airlifted از چین است. آن را تقریبا همه صاف قایقرانی از وجود دارد اما در درصد کمی از ویال مایع است که حفظ نمونه تست آلوده بودند. تمام بینی سواب هستند-خوب ،

شرکت هواپیمایی آلاسکا در حال رفتن به پرواز حمل و نقل: این طرح به معنای واقعی کلمه بند حمل و نقل به مسافر صندلی. آلاسکا دعوت من در یکی از این حمل و نقل پرواز.

مغز من تحقق آن را تنها چهار شنبه: این هم مغز من پس از نوشیدن در خانه کمبوچا-ودکا بالا توپ تمام شب.

داروسازی خواستار بررسی پتانسیل COVID درمان “مثبت”: جلعاد های داروسازی است که به همین نام به عنوان نظارت دولت در این کنیز داستاناست فقط نتیجه یک مطالعه تجربی coronavirus مواد مخدر به نام remdesivir. آنها مطالعه این دارو در 400 بيمار بیمار مبتلا به کروناویروس و تجویز این دارو برای برخی از و دارونما به دیگران است. شما علم چطور کار می کند. اطلاعات بیشتر به آمده در پیشرفت محاکمه.

بایدن پرداخته است تجاوز جنسی اتهامات: تارا Reade بایدن سابق کارکنان دستیار گفت که بایدن حمله او در سال 1993. ادعا شده است تائید کرد. هنوز بایدن اردوگاه باقی ماند سکوت. به جز مبارزات انتخاباتی خود است فشار نقاط صحبت کردن به حزب دموکرات است. اصلی غذای آماده? مبارزات انتخاباتی خود را است مشاوره است که Reade حساب “اتفاق رخ نداد.” بیشتر در اینجا.

عشق تقلا AM/PM?

این تیتر: فرماندار کنتاکی عذرخواهی به مردی به نام توپاک شکور پس از استفاده از او به عنوان مثال از یک جعلی بیکاری ادعا می کنند. و این تصویری است که با آن می رود:

بیشتر مردم در حال مرگ هستند در این سال: مجموع مرگ و میر در حال افزایش در سراسر جهان. در هفت ایالت کل مرگ و میر 50 درصد بالاتر از حد معمول است. این بدان معناست که مرگ و میر ناشی از چیزهای غیر coronavirus مرتبط است. اما coronavirus ممکن است مقصر به عنوان بیمارستان های مسدود و در غیر این صورت مردم با بیماری های قابل درمان در خانه بمانند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de