Godfearing Tennesseans are not worried about separating church and state!!!

Godfearing Tennesseans نگران جدا کردن کلیسا و دولت!!! مسیحی چان/گتی ایماژ

انتقالی گاه طرح رای دادند از کمیته: Councilmember Kshama Sawant را برنامه ریزی برای اضافه کردن شهرستانها چادر, خانه کوچک روستاها و یا امن پارکینگ تصویب شد از کمیته در روز دوشنبه. این طرح که جایگزین و گسترش یک فرمان که منقضی خواهد شد در ماه مارس امکان را می دهد تا 40 جدید انتقالی encampments. همه اعضای شورا به جز الکس پدرسن که رای ممتنع از رای گیری تصمیم به حرکت این قانون به شورا برای رای دادن.

وزارت دادگستری شکایت پادشاه شهرستان: آمریکا DOJ به وضع یک وعده داده شده طرح دعوی در دادگاه در برابر پادشاه شهرستان به دلیل شهرستان تصمیم به ممنوعیت مهاجرت و گمرک اخراج پروازهای بوئینگ زمینه است. ایالات متحده دادستان کل ویلیام بر اعلام یک سری از اقدامات علیه مترقی شهرستانها ایالات و استان ها برای تلاش است که “مانع به جای کمک فدرال اجرای قانون است.” به دلیل اخراج ban یخ تا به حال به درایو آن بازداشت شدگان از تاکوما به Yakima.

حمایت

جو Koy بازگشت به کنت on Feb 16 (فروخته شده) و Feb 17 بلیط در accessoshowarecenter.com

دریافت که محلی زاویه! من فکر کردن در مورد الماس شاهزاده کشتی کروز قرنطینه در ژاپن در حدود یک بار در یک ساعت. من نمی تونم این سناریو از سر من. نیز وجود دارد یک ماریس ویل زن در آن کشتی KIRO7 به ما یادآوری می کند. او هنوز هم لگد زدن یک به روز رسانی می گوید. او هنوز هم سالم! ماریس ویل قوی است.

سوئد در چانه زنی جدول: نزدیک به دو هفته پس از آن کارگران برگزار شد سه روز اعتصاب مرکز پزشکی سوئد و اتحادیه کارگران برگزار شد چانه زنی جلسه در روز دوشنبه. آن را به طول انجامید از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر با توجه به سیاتل تایمز. مدیریت هنوز به حرکت در طرح های پیشنهادی خود را و ساخته شده است که هیچ پیشرفت در پاسخ به کارکنان و اعضای نیروی انسانی نگرانی.

نه یک روز روشن: اما خفیف بعد.

روزانه خود را coronavirus به روز رسانی: عشق به چلپ چلوپ کردن یک دوز از آب سرد در صبح خود را. در اینجا از آن می رود. مرگ و میر در حال حاضر پیشی گرفتن از 1000. وجود دارد بیش از 42,600 موارد تایید شده. دو نفر در طبقات مختلف یک ساختمان بودند هر آلوده دامن زده است که نگرانی در مورد چگونه این ویروس گسترش می یابد. شرکت ها احساس تاثیر. Under Armour گفت که آن را می توانید از تجربه $50 میلیون به 60 میلیون دلار در فروش از دست رفته فقط این سه ماهه. مردم در حال مرگ هستند Under Armour.

صحبت از ترس شرکت های: شرکت های فن آوری در حال انداختن مثل مگس از یکی از بزرگترین بین المللی فناوری همایش ها. Sony, LG, اریکسون, آمازون, و Nvidia باید تمام متمایل کنگره جهانی موبایل سال 2020 که قرار است برگزار شود در بارسلونا در پایان ماه. این کنفرانس را بصورت زنده.

روشن جانبی: یک شرکت به نام CamSoda ارائه قرنطینه مسافران کشتی کروز رابطه به سهولت خود را از خستگی.

مالکوم ایکس ترور خواهد بود reinvestigated: جدید Netflix مستند به نام چه کسی کشته Malcolm X ؟ باعث شده است که داد و بیداد و مطرح زیادی از فوتی و فوری سوال در مورد دو مرد به اتهام دخالت در مرگ مالکوم X. دو مرد خود را حفظ بی گناهی اما محکوم به زندگی در زندان در سال 1966. تنها یکی از آنها هنوز زنده است و با وجود منتشر شده در آزادی مشروط نشده تا به حال نام خود را پاک. پروژه بی گناهی و منهتن دفتر دادستان منطقه در حال بررسی این پرونده است.

آیا شما که جارو چیزی است ؟ همه ایستاده بود و خود را جارو درست دیروز به دلیل ویروسی روند ادعا کرد که این تنها روز جارو می تواند انجام دهد که با توجه به کشش گرانشی بود و یا چیزی. که ظاهرا جعل و جارو می توانید فقط شوی خود به خود به طور منظم. من اعتراف به فریب خورده توسط این. اما چه کسی تا کنون سعی به ایستادن خود را جاروب خود را در آن?

این نیوهمپشایر روز کودک: این اولین بار است که از سال 2004 که دموکراتیک زمینه نبود باریک توسط آیووا انجمن پس از شما می دانید, آیووا حزبی بود و یکی از بزرگ, چاق, خیط و پیت کردن ، انتظار این است که بهداشت ، برنی ساندرز و شهردار سابق پیت Buttigieg خواهد شد و در پایان دو اسلات دوباره. هر کس دیگری است که در آینده بسیار قابل توجهی است. نیوهمپشایر در حال حاضر مسئولیت گرفتن این چیزی که در جریان است و تنظیم تن برای نوادا حزبی و کارولینای جنوبی اولیه و سپس سه شنبه. نظر سنجی بسته خواهد شد امشب در 7 p. m. شرقی.

بلومبرگ برنده: Dixville درجه اول جامعه به رأی گیری در نیوهمپشایر اولیه. تنها پنج نفر رای دادند. سه نوشتن در رای رفت و به بلومبرگ که نیست در انتخابات در اصلی. دو نفر دیگر رفت و به Buttigieg.

به این نگاه کنید:

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

مغلوب ساختن پیشی جستن منتشر شد بودجه پیشنهادی خود را: در حالی که $4.8 تریلیون بودجه پیشنهادی است که هنوز هم فقط یک پیشنهاد واقعا لیست تهمت و دولت اولویت است. و پسر او نمی دهد گه در مورد مردم فقیر. وجود دارد انتظار می رود به کاهش وام دانشجویی و برنامه های مسکن مقرون به صرفه و همچنین مواد غذایی و پزشکی به نیویورک تایمز گزارش. نیز وجود دارد که بزرگ کاهش در آموزش و پرورش و حفاظت از محیط زیست. نگران نباشید اگر چه فضا و نیروی هسته ای برنامه های در حال گرفتن آمار. کنگره به احتمال زیاد خواهد شد نه تایید این پیشنهاد در تمامیت آن.

اوه تنسی: قانونگذاران در ایالت تنسی دوباره در آن هستند. آنها واقعا می خواهید این کتاب مقدس به طور رسمی به نام تنسی ایالت کتاب و ارائه سنا و مجلس لایحه به مجلس قانونگذاری ایالتی به آن اتفاق می افتد. آنها سعی کردند در سال 2016 اما آن را وتو توسط فرماندار برای نقض استقرار بند از متمم اول قانون اساسی. بار دوم جذابیت?

امروز بهترین سیاتل گزینه های سرگرمی هستند: یک فرصت برای دیدن این بازی که الهام گرفته از Nora Ephron را you’ve Got Mailیک بحث در مورد چگونگی به حرکت, اخبار, چرخه با KUOW را Jennifer Strachan و با نشان دادن محلی DJ و تهیه کننده Sángo. مشاهده بیشتر ما EverOut همه چیز برای انجام یک مصاحبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im