تقلا هستم: مغلوب ساختن پیشی جستن شوخی نیست در مورد کاهش, تست کاخ سفید تقسیم در دوم محرک دیگری کال اندرسون تیراندازی

The world isnt doing so great right now, but these turtles I saw at Seward Park over the weekend, however, are doing great.

جهان نیست و انجام این کار بزرگ در حال حاضر اما این لاک پشت ها دیدم در سورد پارک بیش از آخر هفته در حال انجام بزرگ. تومان

تهمت بود شوخی نیست وقتی که او گفت: این جمعیت در یک کمپین تجمع در تولسا که دولت او عمدا آهسته دولت فدرال COVID-19 تست برنامه به نگه داشتن اعداد پایین, سیاسی , گزارش. “من نمی kid,” او گفت:. این پذیرش در تضاد دفاع ارائه شده توسط رئيس جمهور در ستاد و معاون رئیس جمهور.

حدود 120,000 آمریکایی درگذشت از coronavirusبا توجه به آخرین تعداد از مراکز کنترل بیماری. نزدیک به 2.3 میلیون نفر آلوده شده اند. جهان در کشورهای توسعه یافته در ایالات متحده انجام شده است بدترین در این استدلال میشل گلدبرگ از نیویورک تایمز.

حمایت

ویژه NOIR— غرور Edition 6/27: یک POC انواع نشان می دهد جشن POC هنرمندان!

…..گناه:

دانشگاه میشیگان دیگر می خواهد به میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن-بایدن بحث: دانشگاه گزارش شده است که بیرون کشیدن از اکتبر بحث به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس با توجه به نیویورک تایمز.

جراحی خودتان را برای این جهنم: “یک مسابقه نزدیک بین رئیس جمهور تهمت و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد در یک محوری دولت می تواند روزها و حتی هفته ها به حل و فصل انتخابات در سراسر کشور هشدار داد:” به گزارش واشنگتن پستفرض کنید که دولت سوئیچ به پست الکترونیکی-در رای گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات ها می خواهند به ارسال شما یکی دیگر بررسی: اما “پیشرو کنگره جمهوری خواهان و برخی ارشد مقامات کاخ سفید باقی می ماند شک و تردید از ارسال چک های بیشتر ایجاد شکاف در درون محافل محافظه کار است که می تواند به عواقب قابل توجهی برای بسته محرک مجموعه ای گرفته شود تا توسط قانونگذاران در ماه جولای” گزارش واشنگتن پست.

“من سیاه, شوهر” فریاد یک سیاتل زن پس از اتهام قطع کردن یک فرد سیاه و سفید در ماشین:

ICYMI واشنگتن Rep. درک کیلمر امضای نامه ای در حمایت از امنیت اجتماعی و کاهش: در حال حاضر او در تلاش برای راه رفتن آن را به عقب با توجه به رهگیری. کیلمر از صندلی های محافظه کار جدید دموکرات ائتلاف با آن مواجه است چالش اصلی از ربکا پرشن که تلاش نیست که آن را هر دو روش در مورد اینکه آیا او پشتیبانی به کاهش مزایای تامین اجتماعی بسته است. او پشتیبانی از مدیکر برای همه و سبز معامله جدید است.

گل جهان است که تحت بررسی دولت: برای گفتن کارکنان را به پوشیدن ماسک به دلیل “یک خطر ذاتی به پوشنده لباس است.” نامه ای به کارکنان گفت: ماسک می تواند “یک منبع عفونت” اگر نه فرسوده و یا رفتار درستی Q13 گزارش. واقعا بد شانسی به عنوان دوستان من با بسیاری از گیاهان می گویند فروشگاه بزرگ بود و یک کلاچ نقطه برای حق بیمه فلور ادغام.

دو روز رایگان برای پارک دولت: به طور معمول شما نیاز به یک کشف تصویب به پارک در ایالت واشنگتن, پارک, اما در تاریخ 13 سپتامبر و اکتبر 10, شما نمی خواهد نیاز به یک. دولت واشنگتن و پارک و تفریح و سرگرمی کمیسیون گفت: آنها اضافه شده دو اضافی رایگان روز به تقویم با توجه به شیوع کروناویروس با توجه به King 5.

جعلی مطبوعاتی ادعا سام را انتقال دارایی به BIPOC سازمان: faux انتشار منجر به یک بعد از تماس به Na Wa Wari یکی از سیاه و سفید-چراغ هنر سازمان های ذکر شده در پیام. “داستان و یا نه آن را در واقع در تماس با ما به عنوان یک جامعه به تجدید نظر در نحوه تعامل افراد با فرهنگ و هنر, و چگونه ما می توانیم همه کار با هم در جامعه و چه مشترک و ثروت چارچوب خواهد بود” گفت: Na Wa Wari بنیانگذاران Elisheba جانسون با توجه به سیاتل تایمز.

من تو را دیدم من خندید من در اشتراک گذاری:

خانواده از اسپری فلفل کودک و زن زده در چشم لاستیک گلوله محکوم SPD: خانواده قصد دارد به “فایل های متعدد پرونده های حقوقی علیه شهر سیاتل ماموران که اسپری فلفل خانواده و کسانی که حاضر به دخالت در پی”،” سیاتل تایمز گزارش.

اوان Hreha, گیر افتاد, تصویری از پسر جوان* بعد از پلیس گفته اسپری او: Hreha بود و بعد زندانی به اتهام اشاره لیزر در پلیس در یکی دیگر از اعتراض. Hreha گفت: او آن را انجام دهد و افزود که امکان تلافی جویانه بازداشت برای تیراندازی در حال حاضر-ویدئو ویروسی بود “نه یک کشش.” روز دوشنبه Hreha وکیل است که به نمایندگی از دو نفر دیگر مجروح معترضان در نامه ای به سیاتل دادستان شهرستان پیت هلمز و پادشاه شهرستان تعقیب وکیل دن Satterberg درخواست آنها را به پرونده اتهامات در مورد. (*این غریبه misgendered بچه در گزارش اولیه این حادثه یک اشتباه سردبیران بشدت تاسف).

عشق تقلا AM/PM?

حداقل یک مرد است که در بیمارستان: پس از دیگری تیراندازی در کال اندرسون پارک در اوایل صبح. CHS وبلاگ گزارش می دهد که یک آمبولانس سوار قربانی به بیمارستان و که “دوم ممکن است تیراندازی قربانی وارد Harborview از طریق خصوصی خودرو” پس از عکس زنگ زد دوباره. شب گذشته و قبل از صبح امروز تیراندازی به معترضان در نزدیکی ساختمان کنگره سازماندهی اعتراض بخواهند صفحاتی دوباره مرتب شهرستان-نصب موانع به کوچک شدن خود محیط را در اطراف بلوک شرق حوزه.

فقط مسواک زدن در سیاتل gangland گه: بدون هیچ دلیلی به غیر از این واقعیت است که پلیس گزارش به نام باند واحد به صحنه پس از بازی یکشنبه شب تیراندازی.

“او از یک بخشی از سیاتل بود که در آن دشوار است برای زنده ماندن:” لورنزو اندرسون در بر داشت یک خانه در بله یک جایگزین دبیرستان که در آن معلمان و همکلاسی های ستایش او, به گزارش سیاتل تایمز. اندرسون کشته شد در یک صبح زود تیراندازی در نزدیکی CHOP شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de