تقلا هستم: مغلوب ساختن پیشی جستن به توقف همه مهاجرت Tech Execs فرار به NZ و یک R&B نبرد برای سنین

Awww, is somebodys base eroding??

Awww است کسی پایه فرسایش چون مردم دوست ندارند او در پاسخ به بحران?? بیش از حد بد است. برنده MCNAMEE/گتی

آمریکا فکر می کند دیکتاتور کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد است “به شدت بیمار:” اما کره جنوبی می گوید که این درست نیست, به گزارش واشنگتن پست. این پست به نقل از Daily NK ادعا عزیز رهبر رفت زیر تیغ نه روز پیش. کیم نشده است دیده می شود پس با وجود این کشور میزبانی چند حوادث مشخصات بالا که در آن او می خواهم از انتظار نخواهد بود. آخرین بار او اجتناب برای روز او در بر داشت به حال عمل جراحی مچ پا.

جو بایدن هنوز انتهایی مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع آوری کمک های مردمی: آخرین شماره از فدرال کمیسیون انتخابات نشان می دهد بایدن انتهایی مغلوب ساختن پیشی جستن توسط متناوب $187 میلیون, با توجه به نیویورک تایمز. بایدن نبود حتی بالا جمع آوری کمک در میان دموکرات ها پس البته او را در پشت در به طور کلی.

حمایت

تاریخ Herbn عناصر برنامه های وفاداری و صرفه جویی 20 ٪ در اولین خرید خود! @ HerbnElements.com

ملی آخرین نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن: بدیهی است که هنوز زود است اما سر به سر نشان می دهد بایدن با شش تا هفت نقطه سرب بیش از وقت.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او را به توقف همه مهاجرت: یا حداقل کمی او نیست در حال حاضر متوقف شده است. به عنوان batshit ایالت های جنوبی شروع به باز کردن خود سینما و باربر مغازه ها دوباره در یک صدای جیر جیر در شنبه شب رئیس جمهور گفت که او برنامه ریزی شده به امضای “یک فرمان اجرایی به طور موقت به حالت تعلیق مهاجرت به ایالات متحده” با توجه به “حمله از نامرئی دشمن.” منابع گفته نیویورک تایمز “رسمی دستور موقت محرومیت ارائه جدید گرین کارت و ویزای کار آمده می تواند به عنوان اوایل به عنوان در چند روز آینده.” او به احتمال زیاد خواهد بود شکایت کرد. پس از ایالات متحده است که تا کنون بیشترین تعداد COVID موارد در جهان, من حدس می زنم ما در حال صادرات بیشتر موارد COVID-19 از ما در حال واردات است. اجازه دهید به نوبه خود در حال حاضر به توییتر برای چند مختصر نظرات:

سنا نزدیک به یک معامله در کسب و کارهای کوچک بودجه: ما لازم نیست که تمام جزئیات در عین حال اما به نظر می رسد مانند 500 میلیارد دلار بسته به ساحل تا کسب و کار شامل $320 میلیارد برای چک برنامه حفاظت و 75 میلیارد دلار برای بیمارستان است. سنا می رود که برای رای دادن کاملا کافی بسته در روز سه شنبه به عنوان متحده در سراسر کشور خیره چاله عظیم در بودجه خود را حتی به عنوان دولت فدرال انتظار دارد آنها را به صرف حتی بیشتر در تست.

به نظر می رسد مانند برگر کینگ و Popeyes در حال رفتن را از طریق این خوبه: خوب ol’ درب اتوماتیک گردان.

Tech مدیران و سرمایه گذاران باید decamped به نیوزیلند: بلومبرگ گزارش می دهد که برخی از افراد بسیار ثروتمند در حال برگزاری در پناهگاه لوکس در خیلی سبز کشور جزیره ای که نشسته حدود 1000 مایل دورتر از سواحل استرالیا. من تعجب می کنم اگر بزوس وجود دارد ؟ هواپیمای خصوصی خود خال خال شد وجود دارد در ماه فوریه است.

عمده R&B نبرد شب گذشته اتفاق افتاد: افسانه زندگی کنی “Babyface” ادموندز (تازه یک جلسه از COVID و احاطه شده توسط خود شمع روشن Grammys) و تدی رایلی از مرد شهرت رو در یک آهنگ نبرد در Instagram دوشنبه شب با توجه به نیویورک پست و همه Twitter و Instagram. دو خوانندگان معروف در واقع شاهد موفقیت بیشتر به عنوان تولید کنندگان در 1990s به طوری که آنها را در انتخاب آهنگ ها از عمیق خود را پشته از افراد دیگر بازدید و داستان از گذشته است که تا زمانی که Babyface گران کردن گیتار را تصور از مایکل جکسون و برنده نبرد. مسائل فنی قطع جنگ در چند نوبت و غذای زنده سقوط یک بار.

Nelly دیوانه در Babyface در نظرات: احتمالا برای بازی نیست “کسی که به عشق” توسط Jon B بسیار متوسط آهنگ با مناسب Babyface از ویژگی های. اما شاید نلی فکر برخی دیگر از جان ب آهنگ است که در واقع خوب است ؟ من مخالف او را به پیدا کردن آن است.

Diddy تا به حال درست را من فکر می کنم ؟ من مطمئن هستم که چگونه افتخار ما باید به عنوان یک مردم برای توفنده Instagram اما این دستاورد منتقل Sean Combs تقریبا به همان اندازه به عنوان واقعیت از ریش سفید من منتقل شد. من در حال حاضر تحقق واقعی ترور در پشت عبارت “خدای من خیلی پیر” نهفته در elided عبارت “…و اتفاقاتی که باعث این احساس بسیار کم عمق از من تصور شده اند.”

عیسی آن بود که جرم و جنایت در سیاتل دیروز. برای اولین بار وجود دارد یک تیراندازی در تاکویلا: یک نفر فوت کرد و پس از بحث و رهبری یک نفر را به کشتن فرد دیگری با یک تفنگ با توجه به سیاتل تایمز. پلیس یک مظنون شب گذشته “بدون حادثه است.”

نوجوانی, شات در صورت در بارین: پلیس در عین حال از دستگیری یک مظنون بعد از کسی به ضرب گلوله یک نوجوان پسر در صورت فرستادن او به Harborview با “تهدید کننده زندگی صدمات” گزارش بار.

صفحه اصلی تهاجم در مرسرآیلند: دو مرد گران به خانه “brandishing handgun” و تکان داد پایین یک خواب زن و شوهر با توجه به بار. مظنون هنوز هم در بزرگ است.

مواد مخدر دزد در کاپیتول هیل: یک مرد با پوشیدن یک “N-95 سبک ماسک” راه می رفت به Walgreens در 15 Ave E و “فرار از فروشگاه پا با شش بطری از مواد مخدر” با توجه به کاپیتول هیل در سیاتل وبلاگ.

ترجمه: بزرگترین جرم تیراندازی در تاریخ کانادا اتفاق افتاده است بیش از آخر هفته: او تا لباس پوشیدن و مانند یک افسر پلیس کشته و 18 نفر و در سمت چپ “خانه در سوختن خرابه در جوامع روستایی در سراسر نوا اسکوشیا” گزارش آسوشیتد پرس. او متعلق به یک پروتز درمانگاه و شما آن را حدس زده است: “او تا به حال برخی از مسائل به خصوص با دوست دختر خود را” با توجه به همسایه خود را.

کمی کمتر هولناک ترجمه: یک باب از شیر دریایی و یک مستعمره از مرغان خال خال شد “تغذیه در تخم ریزی ماهی ماهی” سواحل اما Schmitz یادبود نادیده می گیرند و در روز یکشنبه, به گزارش غرب سیاتل وبلاگ. خیلی باحال است. وجود دارد بسیاری از اونا در خارج وجود دارد.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

مصرف آن را همه چیز را در قدرت من: نه همه چیز را رها کرده و Sohla را دارچین-تاریخ چسبنده نان هر چند من می خواهم احتمالا تنها تا پایان غذا خوردن نیمی از یک و سپس اجازه دادن به بقیه رفتن بیات در مقابله با مثل یک هیولا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de