The boys house was on fire. He helped save his whole family.

پسر خانه بود در آتش است. او کمک کرد تا خود را نجات دهد ، DKosig/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن تایید او فرستاده جولیانی به اوکراین: تناقض گذشته خود را انکار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراف کرد که او فرستاده وکیل شخصی اش رودی جولیانی به اوکراین به تلاش برای صرفه جویی تا برخی از آسیب رساندن به اطلاعات در Bidens. در ماه نوامبر هنگامی که او در حال بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد تا کنون کارگردانی جولیانی به انجام هر چیزی از مرتب کردن بر اساس. در حال حاضر در طول یک پادکست مصاحبه با روزنامه نگار Geraldo ریورا تهمت اتحادش را تغییر لحن خود را.

سیاتل است برای زوج: با توجه به اطلاعات شما پسر ژن بلک سیاتل رتبه در بالا شش شهرستانها در کشور برای افراد جوان زندگی با یک شریک رمانتیک. سی و هشت درصد از 18 تا 34 جمعیت در سیاتل است که خارج از بازار است. ما در پنج شهرستانها با ما معمولا هرگز در ارتباط با—Colorado Springs, Oklahoma City, ویرجینیا, ساحل اوماها (روباز انتخابی). تفاوت در اینجا بلک امتیاز است که بسیاری از کسانی که در شهرهای دیگر زوج هستند. Seattleite زوج cohabitating در مجرد گناه است.

صوتی منتشر شده از سیاتل معلم او را تهدید کلاس: James Johnson سابق Meany, دبیرستان, ریاضی, معلم شنیده است در نوار تهدید خود را در جبر کلاس با گفتن آنها او تا به حال “فقط پانچ یک دانش آموز در چهره” با توجه به KUOW. او به حالت تعلیق در زمانی که او پانچ یک پسر در فک دو سال پیش. در اینجا این است که بیشتر از آنچه که معلم گفت: کلاس:

“اگر شما دست خود را بر من شما را بکشند” جانسون می گوید. “اگر شما را لمس من به خاطر شما فکر می کنم شما یک 14 ساله مثل شما یک دانش آموز بد … من یک بزرگسال من مانند پدر و مادر خود را. اگر شما با قرار دادن دست خود را بر روی آنها در حال رفتن به مجبور به جراحی حذف من از خود خلفی.”

این ایساکو خانه در پرتگاه لغزش: یک خانه در بالای رودخانه خروشان در نزدیکی ایساکو می تواند لغزش و اسلاید خود را با قرار گرفتن در هر لحظه. نزدیک لغزش رخ داده است بیش از حد نزدیک به خانه و زمین ناپایدار است. حیاط خلوت است که به معنای واقعی کلمه در حال سقوط از هم جدا. پادشاه شهرستان محکوم اموال. آن را از روی حیله و تزویر برای صاحبان بیش از حد چرا که شرکت های بیمه در نظر نمی این خسارت سیل یا زلزله آسیب بنابراین خانه در مجموع از دست دادن.

درمان coronavirus در واشنگتن: در اوایل coronavirus وحشت پراویدنس مرکز پزشکی منطقه ای کارکنان در اورت تا به حال برای درمان اولین بیمار در ایالات متحده است. خوشبختانه در این بیمارستان انجام داده بود فقط آموزش برای دریافت یک بیماری عفونی بیمار (آنها آموزش داده بود برای ابولا) بود و تمام ابزار لازم برای biocontainment و درمان است. رفتار آنها با انسان عادی مانند یک بیمار به جز آنها با پوشیدن ماسک های صورت و دو جفت دستکش و او موجود در تورم biohazard واحد. ادامه مطلب از سیاتل تایمز داستان در اینجا.

باران: بارانی خواهد بود و سپس آن را نمی خواهد باران و سپس آن بارانی خواهد بود. من فکر می کنم ؟

یک Alki ساحل gunfight: یک زن 21 ساله ماریس ویل مرد بازداشت شده اند نقش خود را در مبارزه-تبدیل-تیراندازی در سوپر باول یکشنبه در Alki ساحل. یک مرد به ضرب گلوله در سر و یک مرد دیگر به ضرب گلوله کشته شد در مچ پا. با توجه به این که ادعا می شود شاهد این تیراندازی زمانی که پلیس نشان داد سه سارق مسلح در حال مبارزه با قربانیان و عکس از کار اخراج شدند. پلیس کشف کرد که این مرد دروغ می گوید و این که او بود که تا به حال گفته شات دوستان خود را با توجه به فیلم های نظارت.

تلفن همراه رای گیری خوب است: با توجه به انستیتو تکنولوژی ماساچوست تحصیل یک برنامه مورد استفاده در موبایل, انتخابات, در, Washington, یوتا, قطعات, اورگان و دنور عمیقا ناقص و به راحتی hackable.

پادشاه شهرستان مترو می خواهد به شما را برای سوار شدن: در اینجا برخی از ولنتاین از مورد علاقه خود را حمل و نقل شرکت.

کره شمالی رسمی نقض قرنطینه و اجرا شده است: یک کره شمالی تجارت رسمی گفته به خانه بازگشت از سفر به چین و نقض 14 روز coronavirus قرنطینه زمانی که او تضعیف و رفت و به یک حمام عمومی. از آنجا که انتخاب مرد تیرباران شد. به عنوان از ژانویه 30, کره شمالی تعطیل مرزهای خود به چین در تلاش برای جلوگیری از ویروس از ورود.

مطمئن, من کلیک کنید: ملاقات آنها در یک برنامه دوستیابی. سپس او از سرقت از یک بانک در تاریخ اول خود را و او را مجبور به گریز راننده.

بیش از 5000 مورد جدید از coronavirus در یک روز: وجود 121 جدید مرگ و میر در آن دوره است. تعداد کل افراد آلوده در 63,851 و کل مرده است حداقل 1,380. از آلوده 1,716 از آنها حرفه ای پزشکی کار درمان این ویروس. شش متخصصان پزشکی فوت کرده اند. برای درمان برخی از پزشکان به فکر استفاده از پلاسما از کسی که بهبود از ویروس و به نوعی دادن که به کسی که هنوز مبتلا به این ویروس. آنتی بادی هستند بهترین روش محققان فکر می کنم. اما این امر نیاز به آزمایش می شود در یک کنترل ،

ناب ترین عشق شما ببینید در این روز ولنتاین: فضانورد کریستینا کخ به خانه بازگشت از تقریبا 11 ماه در فضا است. او سگ بود تندرست-off-the-دیوار به او.

لس آنجلس را اخراج ماری جوانا محکومیت: حدود 66,000 ماری جوانا محکومیت پرتاب خواهد شد تحت یک دادگاه حرکت با تشکر از دادستان منطقه جکی Lacey.

برخی از جمهوری خواهان عبور از خطوط حزب برای ایران جنگ قدرت رزولوشن: سنا رای به نیاز مغلوب ساختن پیشی جستن به کنگره مجوز قبل از او می کشد هر گه تر با ایران است. و که من به معنای مصرف بیشتر اقدام نظامی علیه ایران است. رای می آید شش هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به هدف قرار دادن و کشتن یک هیات امنیتی فرمانده. این قطعنامه ممکن است انجام دهید اما از آنجا که مجلس سنا نمی رسیدن به دو سوم فمن این امر نیاز به نادیده گرفتن حق وتو ریاست جمهوری. قابل توجه این هشت جمهوری خواهان با دموکرات ها رای دادند.

پنج سال قهرمان موجب صرفه جویی در روز: نوح جنگل, 5, از خواب بیدار شد تا شعله های آتش در گرجستان ، او برداشت خود را 2 سال با خواهر و صعود به بیرون از پنجره و سپس او رفت و برگشت به خانواده سگ. سپس او فرار درب بعدی را به عموی خود را به دریافت کمک. او بودن افتخاری به نام آتش نشان است.

عشق تقلا AM/PM? می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

تمام آن درخشنده است نه طلا: اولین کسی که برای عبور از قطب جنوب را به تنهایی آن را در سال 2018 است. او همچنین pooped شلوار خود را کمتر از نیمه راه را از طریق و مجبور به استفاده از همان لباس 38 روز.

یک واقعیت سرگرم کننده برای روز ولنتاین: لب خود را و خود را احمق ساخته شده از همان نوع پوست.

مبارک روز ولنتاین! این آخر هفته را بهترین گزینه برای سرگرمی هستند: یک عاشقانه burlesque با نشان دادن اتمی Bombshells های نوآر شهر فیلم جشنواره سیاتل اژدها’ خانه اول بازی. مشاهده بیشتر ما EverOut همه چیز برای انجام در تقویم ما خلاصه ای از بزرگترین 2020 روز ولنتاین, حوادث و راهنمای نهایی ما به کجا برای غذا خوردن بیرون با ولنتاین خود را(بازدید کنندگان).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im