تقلا هستم: تهمت می پرسد و خود ملت: “چه می دانید ؟ من پزشک نیستم…”

The president has a question.

رئیس جمهور به یک سوال. سارا Silbiger / گتی ایماژ

بیش از آخر هفته ملکه انگلستان آدرس داد که آرام بخش, اطمینان بخش, ریشه در حقایق و آگاه از تاریخ و آموزنده است.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

در ضمن در شب جمعه تهمت اخراج “هوش watchdog که اعتبار اوکراین whistle-blower شکایت.” نام او مایکل اتکینسون و اقدامات او کمک لگد کردن تهمت را استیضاح. در پاسخ به این و دیگر حرکت های اخیر توسط کاخ سفید نوح Bookbinder هشدار می دهد: “دیکتاتورها در سراسر جهان با استفاده از همه گیر برای تشدید کنترل خود.”

Tump نیز استفاده یکشنبه coronavirus جلسه به دوباره فشار اثبات نشده به مواد مخدر: “آقای تهمت توصیه هیدروکسی کلروکین برای دومین روز متوالی در کاخ سفید جلسه بود یک مثال قابل توجه از خود بی پروایی نشان دادن تمایل به تحریف و آشکار مخالف نظر کارشناس و شواهد علمی که آن را نمی کند و با توجه به دستور کار” می نویسد: نیویورک تایمز. “اما چه می دانید ؟ من پزشک نیستم ” آقای ترامپ اضافه شده است.”

یک نماینده دولت از اوهایو به یک “جنایت علیه بشریت” ارجاع بیش از این:

چگونه تهمت تبدیل به تثبیت در هیدروکسی کلروکین ، جولیانی.

اما هی آسمان پاک کن: “ابتدا با چین ملی مستند و تشدید با سازمان بهداشت جهانی همه گیر اعلامیه در مارس 11, سطح انتشار کلید آلاینده ها مانند اکسیدهای نیتروژن مونوکسید کربن و دیگران را کاهش میدهد” Crosscut یادداشت ها.

چه اتفاقی می افتد اگر امریکا سعی در برگزاری یک انتخابات در میان همه گیر? ما در مورد پیدا کردن در ویسکانسین. “واضح گزینه برای رای دادن از طریق پست” می نویسد: واشنگتن پست هیئت تحریریه. اما جمهوری خواهان که کنترل ایالتی ویسکانسین مقننه را “خودداری کرد.”

نشانه دیگری است که واشنگتن است مسطح منحنی: ما در حال ارسال 400 هواکش به نیویورک و دیگر سخت ضربه متحده است.

رودی را اعلام ورشکستگی: “در تلاش برای صرفه جویی در این شرکت و شغل خود را از 600 کارکنان کاپیتول هیل متولد رودی را آرایشگری ورشکستگی کرده است و به دنبال کسب اجازه برای فروش سریع برای جمع آوری پول آن نیاز به ادامه و پس از آن کسب و کار محو دور توسط COVID-19 بحران” می نویسد: CHS وبلاگ.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

بسته نامحدود: بوئینگ کارخانه های محلی که بدان معنی است که با توجه به Dominic دروازه که “سی هزار بوئینگ کارکنان در روز شنبه باید شروع به در نظر گرفتن تعطیلات و یا بیمار و یا درخواست برای بیکاری است.”

به همین دلیل است که “ما دوباره ملاقات” پشت در نمودار? چون اعلیحضرت او بسته او را از آدرس آن است. چه حتی “ما دیدار دوباره” ؟ در اینجا شما بروید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de